Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Krepšinis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kas vakar buvo?

    Comment


      /\ inside job

      Comment


        Kažkaip tylu apie NBA play-off'us? Negi niekaam neįdomu?

        Comment


          Lietuva Europos moterų krepšinio čempionatą nori rengti su Baltarusija

          LDK

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Kažkaip tylu apie NBA play-off'us? Negi niekaam neįdomu?

            Youtube video
            Ne.
            Proud to be lithuanian.

            Comment


              Matėt Romką kažką mėgžiojantį ir besispjaudantį? Šitas individas kuo toliau, tuo baisesnis man atrodo...

              Comment


                Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                Matėt Romką kažką mėgžiojantį ir besispjaudantį? Šitas individas kuo toliau, tuo baisesnis man atrodo...
                Jo. Aš pamačiau ir nesupratau ar man pasivaideno. Paklausiau kartu žiūrinčio... Pasirodo nesivaidena. Klaiku.
                http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                Comment


                  Į halę greitai sugrįš skanduotė "bu-ra-ti-nas!"

                  Comment


                    Man tai jau, tiesą sakant, visiškai gadina atmosferą visi šitie skandalai. Ir Žalgirio klubo spaudimas teisėjams (iš Romanovo ir Zouroso pusės) yra labai neprofesionalus elgesys. Tai dar labiau įaudrina Žalgirio fanus ir jiem iš tikrųjų ima vaidentis papirkti teisėjai. Kai šiandien po akivaizdžios Klimavičiaus pražangos puolime visa halė skandavo "pydaras" teisėjam, tai jau visai negražu.

                    Comment


                      Nors esu Žalgirio fanas, vis tiek norisi Eurolygoje matyti dvi Lietuvos komandos, tad tikiuosi, kad LRytas laimės LKL'ą.
                      Proud to be lithuanian.

                      Comment


                        apsaugok viešpatie nuo tokių norų

                        Comment


                          Nepažįstu kauniečio ir Žalgirio fano, kuris norėtų ryto pergalės

                          Comment


                            Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
                            Man tai jau, tiesą sakant, visiškai gadina atmosferą visi šitie skandalai. Ir Žalgirio klubo spaudimas teisėjams (iš Romanovo ir Zouroso pusės) yra labai neprofesionalus elgesys. Tai dar labiau įaudrina Žalgirio fanus ir jiem iš tikrųjų ima vaidentis papirkti teisėjai. Kai šiandien po akivaizdžios Klimavičiaus pražangos puolime visa halė skandavo "pydaras" teisėjam, tai jau visai negražu.
                            Na, ne toki jau bukapročiai tie Žalgirio fanai, kad klausytų buratino sapalionių. Aišku yra visokių, bet didžiosios dalies nuomonė yra neigiama Romanovo atžvilgiu.

                            Comment


                              Katik apsipažinai su yeah#7

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                Nepažįstu kauniečio ir Žalgirio fano, kuris norėtų ryto pergalės
                                Aš pažįstu, tiesiog ne visi domisi vietine klubų virtuve, o tarptautiniuose turnyruose nori Lietuvos klubų ir rinktinės pergalių ir pasiekimų. Aišku, yra ir tokių, kurie už rinktinę nesirgtų ir tuo atveju, net jei ji būtų sudaryta iš 11 žalgiriečių ir vieno ryto žaidėjo
                                Flickr

                                Comment


                                  Gal sakau, laikas berniukams iš GWB nebmaišyt balsų halėj??? Labai trukdo žiūrėt rungtynes, kai daineles fanai dainuoja kas sau.. o dar čia kai tokios dainelės, tai persiprašau.... Norisi vieningo palaikymo bent per finalą.. kai bus didžiulė arena, tai prašau kur palubėj giedokit, bet kolkas negadinkit palaikymo. ačiū.
                                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Kažkaip tylu apie NBA play-off'us? Negi niekaam neįdomu?

                                    Youtube video
                                    Įdomu, įdomu. Gal pagaliui Ilgui iškovos tą žieda Lebronas
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                      Įdomu, įdomu. Gal pagaliui Ilgui iškovos tą žieda Lebronas
                                      Chicago vakar išėjo, tai sunku bus MIA su jais...Bet, praėjus šitą etapą, manau, jie taptų pasaulio čempionais.

                                      Comment


                                        Netgi galaktikos
                                        ...ar bus kam imt ne pasaulio, tiesa, o Europos čempionų medalius, jei ir toliau tokia sėkmė persekios? Mačiulis patyrė sudėtingą kelio traumą ir aikštę paliko ant neštuvų http://www.basketnews.lt/news-39360-...ge-sezona.html

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Chicago vakar išėjo, tai sunku bus MIA su jais...Bet, praėjus šitą etapą, manau, jie taptų pasaulio čempionais.
                                          Sunku, tai sunku, bet labai įdomi dvikova. Wade prieš Rose
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X