Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio futbolo čempionatas WC 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Pasaulio čempionato viena favoričių Anglija sužaidė taikiai su amerikiečiais

    Pirmose rungtynėse C grupėje šeštadienį Rustenburgo mieste savo jėgas tarpusavyje išbandė Anglijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinės. Mačas baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.
    Anglai pirmavo 1:0 po komandos kapitono Steveno Gerrardo greito įvarčio 4-ą minutę, bet Clintas Dempsey 40-ą minutę išlygino santykį po šiurkščios vartininko Roberto Greeno klaidos.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #22
      Man tai iš vis juokingai skamba tos ekspertų prognozės, kas yra favoritai. Toks vaizdas, kad tik sudeda kiek kas uždirba ir daro pagal tai išvadas lyg futbolas būtų nekomandinis žaidimas.
      Šiandien JAV kaip komanda buvo niekuo nesilpnesnė už Angliją, galėjo netgi laimėti.
      Flickr

      Comment


        #23
        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Pasaulio čempionato viena favoričių Anglija sužaidė taikiai su amerikiečiais

        Pirmose rungtynėse C grupėje šeštadienį Rustenburgo mieste savo jėgas tarpusavyje išbandė Anglijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinės. Mačas baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.
        Anglai pirmavo 1:0 po komandos kapitono Steveno Gerrardo greito įvarčio 4-ą minutę, bet Clintas Dempsey 40-ą minutę išlygino santykį po šiurkščios vartininko Roberto Greeno klaidos.
        Ar tik ne Wycka siūlė nenuvertinti Anglijos?

        Sprendžiant iš visko, bus gerai, jei jie praeis grupės varžybas. Ko gero reiktų konstatuoti faktą, kad Anglija nebėra "viena iš geriausių" (t.y., kaip Brazilija, Italija, Vokietija, Ispanija ir pan.).

        Comment


          #24
          Kada jie paskutinį kartą buvo vieni iš geriausių?
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #25
            Parašė John Rodyti pranešimą

            Sprendžiant iš visko, bus gerai, jei jie praeis grupės varžybas.
            Man toks vaizdas susidarė, kad John netgi to nenori
            Flickr

            Comment


              #26
              Aš tai anglų neperprantu. Turi stipriausią lygą pasaulyje, geriausiai pasaulyje apmokamus žaidėjus, nuostabią žaidėjų rengimo sistemą, geriausius trenerius, bet mano atmintis taip toli neneša, kad prisiminčiau, ką jie būtų laimėję.

              Comment


                #27
                Parašė John Rodyti pranešimą
                Ar tik ne Wycka siūlė nenuvertinti Anglijos?
                Taip, taip.... ir esu tais anglais švelniai nusivylęs. Aišku, pirma kregždė dar ne pavasaris, galima pasiguosti, kad JAV pelnė įvartį po anglų vartininko Green'o šiurkščios klaidos, kad anglai susikūrė daugiau palankių progų ir apmaudu, kad paskutinėje (ar vienoje iš paskutinių) anglų atakų nesugebėta perduoti kamuolio Wayne Rooney, nors išbėgo 5 anglai prieš 2+1 amerikietį. Tačiau statistiškai anglai rungtynes laimėjo:
                Anglija — JAV
                Smūgiai: 16-11
                Smūgiai į vartų plotą: 8-4
                Kampiniai: 8-4
                Nuošalės: 5-2
                Pražangos: 12-14
                Geltonos kortelės: 3-3
                Kamuolio kontrolė: 54 proc. - 46 proc.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  #28
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Man tai iš vis juokingai skamba tos ekspertų prognozės, kas yra favoritai.
                  Pats spėjei, kad baigsis 2-0 anglų naudai. Sau prieštaraut nėra gerai Šiaip, anglai lyg ir turėjo laimėt, bet kad jie savo šansų neišnaudoja jau daug metų tarptautinėj arenoj...
                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                  Comment


                    #29
                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                    Kada jie paskutinį kartą buvo vieni iš geriausių?
                    Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                    Aš tai anglų neperprantu. Turi stipriausią lygą pasaulyje, geriausiai pasaulyje apmokamus žaidėjus, nuostabią žaidėjų rengimo sistemą, geriausius trenerius, bet mano atmintis taip toli neneša, kad prisiminčiau, ką jie būtų laimėję.
                    1966m.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #30
                      Parašė jasha Rodyti pranešimą
                      Pats spėjei, kad baigsis 2-0 anglų naudai. Sau prieštaraut nėra gerai Šiaip, anglai lyg ir turėjo laimėt, bet kad jie savo šansų neišnaudoja jau daug metų tarptautinėj arenoj...
                      Aš savęs ir nevadinu ekspertu. Kritikuoju ne mėgėjų prognozes, o ,,rimtų'' ekspertų. Bet toks vaizdas, kad tokių kaip ir nėra
                      Flickr

                      Comment


                        #31
                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Aš savęs ir nevadinu ekspertu. Kritikuoju ne mėgėjų prognozes, o ,,rimtų'' ekspertų. Bet toks vaizdas, kad tokių kaip ir nėra
                        Na, aš maniau, kad tu pasikliauji tų ekspertų prognožėmis ir taip spėji rezultatus
                        Viena akim permetęs forumiečių spėjimus totalizatoriuj, tai keista, kad labai nemažai spėjimuose tokių kombinacijų: 3-1 ar 3-0... net 5-2 mačiau čia juk World Cup, o ne kiemo berniukų pasispardymas
                        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                        Comment


                          #32
                          Parašė jasha Rodyti pranešimą
                          Na, aš maniau, kad tu pasikliauji tų ekspertų prognožėmis ir taip spėji rezultatus
                          Viena akim permetęs forumiečių spėjimus totalizatoriuj, tai keista, kad labai nemažai spėjimuose tokių kombinacijų: 3-1 ar 3-0... net 5-2 mačiau čia juk World Cup, o ne kiemo berniukų pasispardymas
                          Laukiu nesulaukiu Š.Korėjos ir Brazilijos rungtynių
                          Ar nebus ten 10:0? Gal reiktų paredaguoti mano spėjimą, nes kol kas prognozuoju tik 4:0.

                          Comment


                            #33
                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Laukiu nesulaukiu Š.Korėjos ir Brazilijos rungtynių
                            Ar nebus ten 10:0? Gal reiktų paredaguoti mano spėjimą, nes kol kas prognozuoju tik 4:0.
                            Kodėl taip turėtų taip būti? Mes apie Š. Korėjos rinktinę apskritai nieko nežinom, bet jei sugebėjo patekti į patį čempionatą...ar Azijoje nelabai kas moka apskritai spardyti kamuolį ir atranka visiškai nekonkurencinga?
                            Flickr

                            Comment


                              #34
                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              ...ar Azijoje nelabai kas moka apskritai spardyti kamuolį ir atranka visiškai nekonkurencinga?

                              Panašu į tiesą. Iš esmės tik P.Korėja gali kažką priešpastatyti geroms Europos ir P.Amerikos komandoms. Nors net ir jiems apie ėjimą toliau, nei iki ketvirtfinalio galvoti būtų optimistiška. Kas dar? Japonai kažką moka? Visi kiti juk praktiškai mėgėjiško lygio. O kadangi yra kažkokios kvotos, tai ir patenka. Š.Korėja, be abejo yra vienas tų atvejų. Nebent Brangusis Lyderis parengė mums kokį siurprizą, apie kurį mes nieko nežinome... nors ir tuo abejoju. Jie net nesugeba nuimti ES lipdukų nuo labdarinių prekių, kurias jiems tiekia ES. Ko gero, kad grupės varžybose visi juos skalbs taip, kad mažai nepasirodys.

                              Nors vieno dalyko, aš nesuprantu: kodėl Kinija visiškai nedalyvauja futbole? Juk su šitiek žmonių, pinigų ir noro pasirodyti, jie turėtų atrodyti kur kas geriau (bent jau kaip P.Korėja, kuri yra kur kas mažesnė šalis su žymiai mažiau resursų). Ypač keista, kad kitos sporto šakos ten mėgstamos ir puoselėjamos, ką rodo Vasaros olimpinių rezultatai.
                              Paskutinis taisė John; 2010.06.13, 01:08.

                              Comment


                                #35
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                ...ar Azijoje nelabai kas moka apskritai spardyti kamuolį ir atranka visiškai nekonkurencinga?
                                Matyt kad nelabai, ir ne tik Azija. Per visus pasaulio čempionatus prizines vietas (1,2,3) laimėjo tik Europos arba Pietų Amerikos komandos. Tiesa, dar JAV vieną kartą užėmė trečią vietą. Geriausias Azijos pasiekimas — tos pačios Pietų Korėjos užimta 4 vieta 2002m. pasaulio čempionate Na iš dalies Azijos valstybe galima vadinti Turkiją — tas pats čempionatas, mažajame finale įveikė Pietų Korėją ir užėmė 3 vietą
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  #36
                                  Nenuršykit tų anglų. Progas kūrė, tik jų neišnaudojo. Kitą mačą jas išnaudos ir laimės. Aišku man ir pačiam sunku tikėti, kad jie iki pusfinalio dasibraus, bet nebūtinai l.gražiai žaidžianti komanda laimi čempionatą. Prisimenu, kaip olandai grupėje visus triuškino, bet atėjo ketvirtfinalis ir ate. Man asmeniškai nesuvokiama, ką senukas Heskey starte veikė, bet po jo paso pelnė įvartį. Gal Fabio pabandys Roo vieną puolime, kaip tai buvo atrankoje. Mažyliui Philipsui vis pritrūkdavo tikslumo, ko kitose varžybose gali nebūti. Man Lennon geriausiai atrodė iš visų, o gynėjo keitimas po kėlinio nesuprantamas buvo....
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Nors vieno dalyko, aš nesuprantu: kodėl Kinija visiškai nedalyvauja futbole? Juk su šitiek žmonių, pinigų ir noro pasirodyti, jie turėtų atrodyti kur kas geriau (bent jau kaip P.Korėja, kuri yra kur kas mažesnė šalis su žymiai mažiau resursų). Ypač keista, kad kitos sporto šakos ten mėgstamos ir puoselėjamos, ką rodo Vasaros olimpinių rezultatai.
                                    Na, visiškai nuvertinti Kinijos negalima. Dar netolimoje senovėje, 2002 metais, kinai buvo iškopę į Pasaulio čemnpionatą (tiesa ten neišsikapstė iš grupės), o 2004 m. užėmė antrą vietą Azijos taurėje. Bet, sutiksiu, futbolas Kinijoje kažkodėl tai nepopuliarus. Ne tarp gyventojų (jie kaip tik apvalų kamuolį mėgsta ), o valstybė jam skiria per mažai dėmesio ir finansų. Keistoka. Todėl Azijos milžinė mus jau seniai titulais nelepina.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      Kada jie paskutinį kartą buvo vieni iš geriausių?
                                      1968? siaip ir dabar jie vieni is geriausiu. nera bloga komanda,iseis i kita etapa, praeis ir pirma atkrintamuju atepa, o po to bus matyt
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                        Na, aš maniau, kad tu pasikliauji tų ekspertų prognožėmis ir taip spėji rezultatus
                                        Viena akim permetęs forumiečių spėjimus totalizatoriuj, tai keista, kad labai nemažai spėjimuose tokių kombinacijų: 3-1 ar 3-0... net 5-2 mačiau čia juk World Cup, o ne kiemo berniukų pasispardymas
                                        Argentina žaisdama su Nigerija smūgiavo 20 kartų, kėlė 10 kampinių. Turėjo mažiausiai tris įmušt. Naujoji Zelandija ir Hondūras panašiai ir prasileis turbūt.

                                        Comment


                                          #40
                                          Įvarčių mažoka. Gal, kad tas Jabulanis lekia velniai žino kur?..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X