Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pasaulio futbolo čempionatas WC 2010

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Von der Maas bis an die Memel" hehe!
    Aš irgi už vokiečius (bei olandus)

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      "Von der Maas bis an die Memel" hehe!
      Aš irgi už vokiečius (bei olandus)
      O aš už anglus, nors pripažįstu, kad po 90min. rungtynių geriausiu atveju bus lygiosios
      Kas dar už anglus?
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
        "Von der Maas bis an die Memel"
        Labai geras pastebėjimas. Jei ne "an die Memel", tai, ko gero, ir šiandien būtume eilinė nubomžėjusi Rusijos provincija. Gaila, kad ne "an die Vilna" ir kad ne ligi šiolei. Mažiau vargų būtų mūsų žemelėj. O ir futbolo komandą puikią turėtume... nereiktų dabar "svetimų" vokiečių palaikyti.
        Paskutinis taisė John; 2010.06.25, 01:35.

        Comment


          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
          O aš už anglus, nors pripažįstu, kad po 90min. rungtynių geriausiu atveju bus lygiosios
          Kas dar už anglus?
          Aš anglų kaip tautos nelabai mėgstu tai . DEUTSCHLAND!

          Parašė John Rodyti pranešimą
          Labai geras pastebėjimas. Jei ne "an die Memel", tai, ko gero, ir šiandien būtume eilinė nubomžėjusi Rusijos provincija. Gaila, kad ne "an die Vilna" ir kad ne ligi šiolei.
          Nereikia taip žiauriai

          Comment


            Airiai dirba

            Comment


              Dainelė, kurioje Anglai save guodžia tuo, jog bent nėra tokie beviltiški kaip Prancūzai

              Comment


                O štai kaip Vokiečiai save motyvuoja

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  O aš už anglus, nors pripažįstu, kad po 90min. rungtynių geriausiu atveju bus lygiosios
                  Kas dar už anglus?
                  Aš tradiciškai palaikysiu anglus, tačiau dabartinė vokiečių rinktinė atrodo tikrai patraukliai, ir manęs per daug nenuliūdins netgi jų pergalė. Bet kokiu atveju, didžiausias viltis šiemet (ir visados) sieju su Oranje

                  Comment


                    Parašė Kecal Rodyti pranešimą
                    Oranje
                    Tai kad jie kažkaip nelabai stipriai atrodo.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Tai kad jie kažkaip nelabai stipriai atrodo.
                      Na, aš irgi dedu viltis į Olandus, kad jie iš Europiečių gali toli eiti. Ir būtent dėl to, kad dabar neatrodo stipriai. Nes anksčiau būdavo, jog super Dievai, visus nušluoja, visi Olandus jau ant pjedės stalo stato, o išeina iš grupės ir gauna į kaulus. Tai gal dabar specialiai pakeitė strategija, po truputį įgauna formą, ir geriausios formos bus per atsakingiausius mačus, o ne pradžioje - kada tokios formos visai nereikia. Beje, komentatoriai per vakarykštes varžybas tą patį sakė - "Olandai suteikia vilčių, nes dar gerai nežaidžia".

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Tai kad jie kažkaip nelabai stipriai atrodo.
                        Vieninteliai kol kas su argentiniečiais iškovoję visas 3 pergales.
                        Flickr

                        Comment


                          Ispanai taip pat pasidarė geri aktoriai, už šitą "pražangą" Čilietis buvo pašalintas iš aikštės

                          Comment


                            Toressas Nusivyliau...

                            Comment


                              Gerai Torresas žaidė, neverta čia ieškot sliekų...

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Gerai Torresas žaidė, neverta čia ieškot sliekų...
                                Tai mes visą žuvį radom

                                Comment


                                  Gal jam tiesiog nugarą suskaudo ir žmogus griuvo iš skausmo.

                                  Comment


                                    O tai kas brendžiui belieka? Kai į vartus pataikyt nesugeba, tai ir kamuolys pasidaro blogas, o čia dar matai čiliečiai tokiai žvaigždei nepasitraukia iš kelio, tai tenka vaidint kaip aktoriui iš sudegusio teatro... Galėtu jis kartu su makarončiku de rossi'u parašyt apie tai knygą, tarkim "2010 pietų afrika. kaip man kojas pakirto"

                                    Comment


                                      Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                      už šitą "pražangą" Čilietis buvo pašalintas iš aikštės
                                      Pašalintas? Tai kas gi ten teisėjavo?

                                      Comment


                                        Aktorių čempionatas, laimei du dramos būrelius suvedė aštuntfinalis. Jei, pavyzdžiui, slovakas su mėsom išlindusiom žaidžia, tai pietietis būtų tris kartus numiręs ir apsiverkųsį išneštų.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Aktorių čempionatas, laimei du dramos būrelius suvedė aštuntfinalis. Jei, pavyzdžiui, slovakas su mėsom išlindusiom žaidžia, tai pietietis būtų tris kartus numiręs ir apsiverkųsį išneštų.
                                          va butent del tokiu momentu ir reikalingi video kartojimai. jei jau nenori Fifa taip ju, tai siulyciau perziurejus vaizdo medziaga po rungtyniu tiesiog suspenduot narus kazkuriam rungtyniu skaiciui.

                                          Ziauru ziuret i ispanus , portugalus ir italus.
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X