Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Jei šis pranešimas būtų adresuotas ne man, būčiau skyręs pražangą už "Forumiečių įžeidinėjimas", bet dabar kažkaip netaktiška būtų iš mano pusės.

    Manau visi gali įvertinti kur čia pas mus tie kraštutinumai randasi...
    Na įžeist nenorėjau.

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Na aš kaip nešališkas asmuo, t.y. nei to, nei to miesto gyventojas taip pat galiu patvirtinti, kad Talino senamiestis gražesnis. O ir pažystami kas ten yra buvę labai giria. Kaip neseniai buvusioj temoj apie senamiesčius minėjau, Talino senamiestis man neabejotinai nr.1.
      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      Kauniečiai visada "nešališki" Vilniaus atžvilgiu.
      Aš, kaip nešališkas asmuo, galiu pasakyt, kad Vilniaus senamiestis labai gražus, tiek, kiek man teko jį matyti (sakau tai tam, kad apie kauniečius nespręstum kaip apie visumą) Taip pat turiu pasakyti, kad nesu matęs Talino senamiesčio
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
        Kas yra grina tiesa
        Pritariu šiai nuomonei. Nors Talino senamiestis ir gerokai mažesnis, įspūdį jis sukuria gerokai didesnį už Vilniaus. Gal tai skonio reikalas, bet keik teko girdėti nuomonių, daugumos skonis krypsta Talino naudai.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Aciu, Mantai!

          Thanks for showing our Estonian visitors to Vilnius on the previous page.
          Originally Posted by

          Comment


            Noriu įkišti ir savo trigrašį dėl senamiesčių palyginimo Talino senamiestis geriau atitinka saldainių dėžutės viršelio reikalavimus, bet saldainiais ilgai sotus nebūsi. Vilniaus senamiestis siūlo platesnį "patiekalų" pasirinkimą

            Atvykstančiam pusdieniui turistui patrauklesnis yra Talino senamiestis (kiekvienas kampas - "šokoladas"), gyvenančiam bent savaitę, o jau nekalbu apie metus - pliusai Vilniaus pusėje (didesnė naujų "atradimų" galimybė ir susigyvenimas su miesto dvasia). Pažįstu nemažai užsieniečių, kuriems greitai atsibodo Taline, o Vilnius nepabosta

            Tad tiek dar "kaunietiško" fronto nuomonės

            Comment



              Tai, kad kalba eina apie Talino senamiesčio vaizdinį grožį, ne apie jo reikšmę ar kitus privalumus ar minusus. Kalbant apie pirmąjį įspūdį, jį geresni visada sudaro Talino senamiestis

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Senamiesčio grožis visai nepriklauso nuo jo dydžio. Be to, grožis - tai labai subjekyvus dalykas.

                Comment


                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                  Pritariu šiai nuomonei. Nors Talino senamiestis ir gerokai mažesnis, įspūdį jis sukuria gerokai didesnį už Vilniaus. Gal tai skonio reikalas, bet keik teko girdėti nuomonių, daugumos skonis krypsta Talino naudai.
                  Man teko skaityti ne vieną nuomonę internete ir dauguma visgi vertina geriau Vilniaus senamiestį, apie Taliną dažnai parašo, kad turi mažai ką pasiūlyti. Šiaip Talino ir Vilniaus labai skirtingi senamiesčių stiliai ir Vilniaus galbūt nėra toks vientisas, t.y. yra nemažai "šašų" ir plius nėra taip viskas sukoncentruota. Kai kur gatvės asfaltuotos, kai kur stalinistiniai pastatai, kai kur neaiškios atviros erdvės, visa tai tikrai gadina bendrą vaizdą. Bet visa tai taip pat po truputį ir keičiasi. Prieš kelis metus padėtis buvo dar blogesnė ir daug kur senamiestyje mažoji architektūra nesiskyrė nuo tos, kuri yra daugiabučių kiemuose. Tie, kurie išvaikšto visą senamiestį, pastebi, kad Vilniaus senamiestyje yra žymiai daugiau "landmarkų", bažnyčių turbūt yra kelis kartus daugiau ir jos įvairesnės.

                  Comment


                    Manau yra esminis skirtumas tarp Vilniaus ir Talino senamiesčių. Talino senamiestis yra tam tikras senos architektūros rezervatas. Kalva su gražiais senais namukais. Objektas pats iš savęs.
                    Vilniaus senamiestis ir yra senamiestis- senas miestas. Tai galinti autonomiškai funkcionuoti miesto dalis su savo infrastruktūra, įstaigom, policija, poliklinika, mokyklomis, universitetu ir net šiokiu tokiu viešuoju transportu (11 maršruto atobusas). Vilniaus senamiestyje gali pilnavertiškai gyventi net neišeidamas už jo ribų. Ar gali tą padaryti Taline? Abejoju.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      /\
                      būtent tai ir norėjau pasakyti

                      Ir dar "kauniečio trigrašis" (gal ne vietoje):
                      Lyginant miestų centrines dalis (t.y. senamiestis + naujamiestis) net Kauno centrinė dalis yra didesnė už Talino. Tiesa, nekalbu apie dangoraižius, pramogų pasirinkimą, nes aišku, kieno pusėje pranašumas.

                      Comment


                        Šiaip Vilniaus senamiestyje daug kur vaizdą gadina gatvių ir šaligatvių dangos: nemažai gatvių asfaltuotos, borteliai ir šaligatviai betoniniai, arba gatvė išgrįsta betoninėmis trinkelėmis, bet borteliai ir šaligatviai irgi betoniai. Vilniaus gatvė grįsta akmenimis, bet šaligatviai tragiški betoniniai. Visur turėtų būti akmuo.
                        Dar vienas minusas, tie ant atotampų kabantys šviestuvai, arba netgi tokių nebuvimas.
                        Lietaus vamzdžiai vandenį pila ant šaligatvių, net suremontuotuose ruožuose taip yra, tik padaryti latakai, o galėtų iškart nuvedimą į lietaus kanalizaciją daryti, kaip Klaipėdos senamiestyje prieš n metų padaryta, ir estetiškiau ir sausiau per lietų.
                        Čia tokie man į akį krentantys minusai, neliečiant "šašų".

                        Dėl Talino nieko negaliu pasakyti, nes senokai buvau ir tada tokiais dalykais nelabai domėjausi.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Tai gal visgi pabandom kokį susitikimą Vilniuje pasiorganizuot? Nes nuo paskutinių planų jau beveik metai praėjo

                          Siūlau "konkurso principu" - čia siūlyt tinkamas datas, o paskui sukurt balsavimą ir žiūrėt daugumai tinkamą dieną.

                          Taigi, siūlau birželio 22-23 d. (penktadienis - šeštadienis); Arba liepos 13-17 d. (taip pat penktadienis - šeštadienis).

                          Comment


                            liepa penktadienis jau si sestadieni isvaziuoju 2 savaitems i klaipeda, ir tikrai negalesiu is ten istrukti.... o liepos penktadieniai dar nesuplanuoti
                            Linkėjimai,
                            Akvilė

                            Comment


                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Tai gal visgi pabandom kokį susitikimą Vilniuje pasiorganizuot? Nes nuo paskutinių planų jau beveik metai praėjo

                              Siūlau "konkurso principu" - čia siūlyt tinkamas datas, o paskui sukurt balsavimą ir žiūrėt daugumai tinkamą dieną.

                              Taigi, siūlau birželio 22-23 d. (penktadienis - šeštadienis); Arba liepos 13-17 d. (taip pat penktadienis - šeštadienis).
                              Puiki iniciatyva O man taip pat liepa tinkamesnė, bet galiu tik šeštadienį-sekmadienį.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                aš savaitgaliais mieste praktiškai nebūnu
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  O aš gal atlėkčiau iš Kauno ir dar "Aš" Gal atitemčiau... Bet tik šeštadienį, penktadienį turiu fotosesiją...

                                  Comment


                                    Na aš už liepą Kokie meet'ai per ilgąjį Joninių savaitgalį? Na o geriausia žinoma būtų 5adienis.
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Man dabar kai atostogos, tai tinka bet kuris laikas.

                                      Siap butu gana idomu pabandyti padaryt kazka panasaus i reguliarius photowalking'us, jei aisku nors keletas zmoniu susirinktu. Ka manote?
                                      Jedi power!

                                      Comment


                                        Aš thinkinu bent pora peoplų atsirastų, juk didesnis partas forumiečių iš Vilniaus ir Kauno. Bet kam tas kvailas wordas Photowalking"as ? Šustriau? Ką lietuviškai neišeina pasakyt?

                                        Comment


                                          Na as flickr'e maciau kaip zmones tai daro, tai visai sudomino. O del zodzio, tai tiesiog nesugavojau tinkamo lietuvisko atitikmens.
                                          Jedi power!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X