Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Atleiskit vyrai, bet dalyvaut neišeis Prastai palyginus jaučiuos po vakarykščio . Tad smagiai pasibūkit ir iki kito susitikimo po Naujųjų
    Atleisk, bet kaip čia tau viskas apsiverčia paskutinę akimirką? Nu, dabar geriau, bent parašei likus gerai valandai iki susitikimo pradžios... Aš tai jeigu nežinau, tai ir nežadu nieko.

    Comment


      Ką gi, susitikimas buvo išties puikus Dar kartą dėkui visiems dalyvavusiems

      Ataskaita nedalyvavusiems, bet smalsaujantiems:

      Dalyvavo:


      Vyko:

      Boulinge


      ir

      kiniškoje valgykloje:

      Comment


        Kas laimėjo pirmąjį forumo Vilniaus diviziono boulingo čempionatą?

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Kas laimėjo pirmąjį forumo Vilniaus diviziono boulingo čempionatą?
          Tai kad sužaidėm tik dvi partijas. Vieną laimėjau aš, kitą laimėjo Andyour. Taip kad galima sakyti jog buvo lygiosios

          Yra mintis kitamet daryti bendrą susitikimą su kitų miestų forumiečiais
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Gaila negalėjau prisijungti, nors esu maždaug 400 metrų nuo tos vietos. Iki šiol dar dirbu

            O mintis gera. Tik jau reikia turbūt Kėdainiuose daryt, kad visiems būtų lygios sąlygos atvykti

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Gaila negalėjau prisijungti, nors esu maždaug 400 metrų nuo tos vietos. Iki šiol dar dirbu

              O mintis gera. Tik jau reikia turbūt Kėdainiuose daryt, kad visiems būtų lygios sąlygos atvykti
              Aptarėm ir Kėdainius, ir Elektrėnus, ir Kaišiadoris, nelygu kokių miestų forumiečiai rinktųsi.

              Bet tikriausiai vyks Kaune.

              Comment


                Parašė Civis Rodyti pranešimą

                Bet tikriausiai vyks Kaune.
                Na, čia jau kauniečiai pakviesti turi

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Na, čia jau kauniečiai pakviesti turi
                  O jau be kauniečių pakvietimo į jų miestą tipo nebegalim nuvažiuot?
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                    O jau be kauniečių pakvietimo į jų miestą tipo nebegalim nuvažiuot?
                    Rizikinga

                    Comment


                      Tai gal Elektrenuose? Nueitume ant ledo, kaip tik po rekonstrukcijos dar nesu buves.. Tik paskui gal su pasedejimu sunkiau, bet gal cia ne problema

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Gaila negalėjau prisijungti, nors esu maždaug 400 metrų nuo tos vietos. Iki šiol dar dirbu
                        Tai galėjai pasakyt - būtume alaus atnešę, pabendravę
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Tai gal Elektrenuose? Nueitume ant ledo, kaip tik po rekonstrukcijos dar nesu buves.. Tik paskui gal su pasedejimu sunkiau, bet gal cia ne problema
                          Su kauniečiais tai buvo mintis rinktis Elektrėnuose, bet labiau krypom link to, kad galim rinktis pas jus, Kaune
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Tai gal Elektrenuose? Nueitume ant ledo, kaip tik po rekonstrukcijos dar nesu buves.. Tik paskui gal su pasedejimu sunkiau, bet gal cia ne problema
                            Na, Elektrėnai politiškai korektiška vieta rinktis nesenstančios ginčų temos Vilnius vs. Kaunas megėjams. Matau, jau oranger bando ją eskaluoti...

                            Comment


                              Protokolas šį kartą nepasimetė:



                              Got sun in my face, sleeping rough on the road

                              Comment


                                Absoliutus autsaideris akivaizdus

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Absoliutus autsaideris akivaizdus
                                  Bendrai paėmus žaidimas buvo labai banguojantis visų Matai ateinančios pasaulio pabaigos nuojauta neįkvėpė geram žaidimui.
                                  Pirmam kėlinyje tai galvojau su 8 žaidimą ir baigsiu, tačiau nepavyko ir tai.. juoda diena

                                  P.S. Čia šiaip visi vieni kitiems pasidavinėjo, kai kam teko aukotis
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Nežinojau, kad Godo prasčiausiai žaidžia boulingą
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Nežinojau, kad Godo prasčiausiai žaidžia boulingą
                                      Jis tiesiog tą vakarą buvo galantiškiausias iš visų vyrų

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Jis tiesiog tą vakarą buvo galantiškiausias iš visų vyrų
                                        Jau ne pirmą kartą eksperimentavau, kaip alaus bokalas veikia taiklumą

                                        Comment


                                          Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                          Jau ne pirmą kartą eksperimentavau, kaip alaus bokalas veikia taiklumą
                                          Ir spėju darei daugybę klaidų, dėl kurių numušdavai mažai kėglių
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X