Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Gal, gal Pasigendu Civio pasisakymų, jei rytoj čia neparašys, reikės su juo atskirai susisiekti
    Planuoju ateiti Ryt 17 valandą?

    Comment


      Parašė Civis Rodyti pranešimą
      Planuoju ateiti Ryt 17 valandą?
      Aha, vietą (adresą) ir laiką reikėtų parašyti tiksliai, nes ir man iki galo neaišku. Beje, o jei tas boulingas ten toks pigus, bus laisvų takelių penktadienio vakarą? Ar jau rezervuota?

      Comment


        Aš tai nerandu Žirmūnų g. 38, yra Žirmūnų g 68A Žirmūnų Boulingo klubas nuoroda. Ar šitas?
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Aš tai nerandu Žirmūnų g. 38, yra Žirmūnų g 68A Žirmūnų Boulingo klubas nuoroda. Ar šitas?
          Taip, Irma, šitas. Bus laisvų takelių
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Aš, deja, nedalyvausiu, turiu rimtų priežasčių...

            Comment


              Aš tai tikriausiai ateisiu tik po 19val., nes dar neišmokau teleportuotis kurnors tiesiai iš darbovietės Taip pat būtų gerai, jei kas iš dalyvaujančių duotų man savo tel. nr. kad galėčiau susisiekti jei kas pasikeis.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Gal ir ateis kažkiek žmonių penktai valandai. Apskritai, reikia kad visi dalyvaujantys pasisakytų ar gali nuo 17val. (kad nebūtų taip, jog Ssnaiperis ten vienas sedės ir treniruosis mūsų laukdamas). O takelis jau rezervuotas yra? Ir iki kelintos (ar ten nesvarbu?)?
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Aš nuo 18-18.30 galiu
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Turbūt būsiu, bet irgi ne anksčiau kokios septintos.
                    Got sun in my face, sleeping rough on the road

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Gal ir ateis kažkiek žmonių penktai valandai. Apskritai, reikia kad visi dalyvaujantys pasisakytų ar gali nuo 17val. (kad nebūtų taip, jog Ssnaiperis ten vienas sedės ir treniruosis mūsų laukdamas). O takelis jau rezervuotas yra? Ir iki kelintos (ar ten nesvarbu?)?
                      Oj ne, be jūsų tai tikrai nežaisiu Nebent darom laiką - 17:45 Aišku, kas sugebės, galės atvykti anksčiau (nuo 17val)
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Aš tai apie šeštą manau pasirodyti. Beje, važiuosiu iš Žvėryno, jei kam pakeliui, galiu prigriebti sutartoj vietoj

                        Comment


                          Neatsakei dėl rezervacijos
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė Godo Rodyti pranešimą
                            Aš tai apie šeštą manau pasirodyti. Beje, važiuosiu iš Žvėryno, jei kam pakeliui, galiu prigriebti sutartoj vietoj
                            Su automobiliu būsi? Kam tau jis?!?


                            Gal tikrai nuo 18 ar 19 rezervuoti takelį, vis tik penktadienis.. Žinoma jei dar kas to nepadarė
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              Parašė Irma Rodyti pranešimą
                              Su automobiliu būsi? Kam tau jis?!?
                              Planuoju. Kad per šaltį ir piką su vielabraukiu kitan miesto galan keliaut labai trūksta ūpo, nebe tie laikai...

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Neatsakei dėl rezervacijos
                                Nieks neužrezervuota Bent jau kai buvau pirmadienį, tai iš šešių takelių užimtų buvo tik du Tad šventai tikiu, kad bus laisvų takelių .

                                Jei mūsų bus 6, tai per puse pasidalinsim ir žaisim dviejuose takeliuose Kaip ne kaip kiekvienam duota 10 bandymų, tai greičiau žaisis
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Įdomi logika - lyginti pirmadienio ir penktadienio vakarus
                                  N N N

                                  Comment


                                    Tai 18 val. pirmieji renkamės, kiti vėliau prisijungs, ar kaip? Iki vakaro reikėtų susitarti dėl susitikimo laiko

                                    Comment


                                      Parašė Civis Rodyti pranešimą
                                      Tai 18 val. pirmieji renkamės, kiti vėliau prisijungs, ar kaip? Iki vakaro reikėtų susitarti dėl susitikimo laiko
                                      Tai taip ir darom :0 Pirmieji 18val, o kiti vėlėliau
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Taigi, taip supratau dalyvaujančiųjų sąrašas bus toks pats, kaip ir praeitą kartą, tik prisidės Civis su Lettered
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Atleiskit vyrai, bet dalyvaut neišeis Prastai palyginus jaučiuos po vakarykščio . Tad smagiai pasibūkit ir iki kito susitikimo po Naujųjų
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X