Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paprastą darbo dieną aplankyti muziejus sunkiai išdegs, nes darbą jie baigia gana anksti (17-18 h). Nebent susitikimą rengtume savaitgalį.

    Kas dėl manęs, tai šios (jau pirmadienis, po vidurnakčio) savaitės pabaigoje negalėčiau dalyvauti, nebent vėliau kitą. Be to, nuo šiol ketvirtadieniai - man netinkama savaitės diena vakaro susitikimui

    Comment


      Parašė Civis Rodyti pranešimą
      Paprastą darbo dieną aplankyti muziejus sunkiai išdegs, nes darbą jie baigia gana anksti (17-18 h). Nebent susitikimą rengtume savaitgalį.

      Kas dėl manęs, tai šios (jau pirmadienis, po vidurnakčio) savaitės pabaigoje negalėčiau dalyvauti, nebent vėliau kitą. Be to, nuo šiol ketvirtadieniai - man netinkama savaitės diena vakaro susitikimui
      Tai nebūtinai darbinę dieną galim susitikti, galim organizuotis savaitgaliui, kad ir kitam Tik reiktų dieną susitikti, nes muziejus tedirba tik iki 16val. Dar prieš 16val jau užsidaro Tad reiktų kokią 12 susitikti, nes manau tikrai yra mėgstančių pamiegoti
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė andyour
        kaip matau, pasirašo Godo, spirit, Irma, ssnaiperis. Manau, Petrozilijus su Civiu irgi neatsisakytų, visgi nuolatiniai dalyviai. Wycka irgi tarp nuolatinių dalyvių, bet dažnai labai užsiemęs. Lieka laukti jų žodžio.
        Wycka užsiėmęs iki Trijų karalių, tad jį galima kviest tik vasarą, ir tai antroj pusėj
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Tai galima ir be muziejų, nors aš ir už šviečiamąją veiklą. Bet jei laiko ne per daug, tinka ir šiaip pasisedėti Man tinkamiausias ketvirtadienis (šią savaitę). Jūs tarkitės, aš prisiderinsiu
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė andyour
            Belieka dar sulaukti patvirtinimo iš Petrozilijaus, o Godo kaip supratau pasirašo.
            Aha, aš pasirašau Mano laikas nėra labai suvaržytas, tik šeštadienį vakare galiu negalėt.

            Comment


              Parašė andyour
              Taigi, ketvirtadienį 7h renkames. Petrozilijus tik dar nepasirodė
              O gal nors kartą einam normaliai "pasikultūrinti"? Nes vistiek nuobodu sėdėt kokioj kavinėj, kur ir taip daug žmonių O kas kur siūlot, jei jau prakalbėta apie kavinę?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Kadangi ir taip aišku, jog man dar amžiaus cenzas riboja kilnot bokalą (iki vasaros), tai aš visom keturiom už ėjimą į muziejų (t.y. "pasikultūrinti", juolab, kad aš nė kart nebuvęs tame muziejuje)
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė andyour
                  Taigi, ketvirtadienį 7h renkames. Petrozilijus tik dar nepasirodė
                  Aye, biškį išvažiavęs buvau. Ketvirtadienį bandysiu galėt. Kaip ne kaip iki jo dar trys dienos, ne visada lengva tokią tolimą ateitį planuot.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė andyour
                    Alaus atsigeriam tik simboliškai, o kur pasikultūrinti ketvirtadienio vakarą?
                    Tai gal savaitgalį kultūrinamės? Nemanau, kad kas nors dirbs savaitgalį
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė andyour
                      Du dalyviai negalės savaitgalį. Derinsimės prie visų Per susitikimą gal ir sugalvosime kažką naujo sekančiam kartui.
                      Gerai, darom ketvirtadienį Tik šį, ar kitą?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Tai kur siūlot susitikt? Laikas kaip ir aiškus. Spėju Petrozilijus tradiciškai surengs susitikimo protokolą
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė andyour
                          Galim toje kavinukėje senamiestyje, kur pirmi susitikimai vykdavo. Siūlykit variantus visi
                          Man tinka tik klausimas, prie kurio staliuko sedėsim? Prie to, kuris pro duris matos?
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Kad paskui po kavinę netektų žioplinėti
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Kad paskui po kavinę netektų žioplinėti
                              Sėsim prie to, kur vietos bus O žioplinėt neteks, gi nuolatiniai susitikimų dalyviai puikiai pažįstami, telefonus turi ir t.t. O naujokai kaip nors atpažins mūsų stalą, manau

                              Comment


                                Parašė Godo Rodyti pranešimą
                                Sėsim prie to, kur vietos bus O žioplinėt neteks, gi nuolatiniai susitikimų dalyviai puikiai pažįstami, telefonus turi ir t.t. O naujokai kaip nors atpažins mūsų stalą, manau
                                Kaži kaip? Telepatiniu būdu?

                                Jei teisingai supratau, tai tas baras Šv. Stepono gatvėje?
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Kaži kaip? Telepatiniu būdu?

                                  Jei teisingai supratau, tai tas baras Šv. Stepono gatvėje?
                                  Ne, ne tas Tas baras randasi Pranciškonų 4
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Siūlau, kai susirinksite, pasvarstyti atsisakyti tradicijos kitus kartus rinktis ketvirtadieniais, mat kitu atveju į susitikimus ateiti neturėsiu jokių šansų

                                    Comment


                                      Tai kiek supratau dalyvaučiančiųjų sąrašas nepakito. Dalyvauja:

                                      ssnaiperis
                                      Godo
                                      andyour
                                      Petrozilijus Cvakelmanas
                                      Irma.

                                      Įdomu, ar bus daugiau norinčių?
                                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.11.21, 15:43.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Tai kiek supratau dalyvaučiančiųjų sąrašas nepakito. Dalyvauja:

                                        ssnaiperis
                                        Godo
                                        civis
                                        andyour
                                        Petrozilijus Cvakelmanas
                                        Irma.

                                        Įdomu, ar bus daugiau norinčių?
                                        Neteisingai supratai: jei rinksitės rytoj, aš nedalyvausiu (jau rašiau, kad šios savaitės antroje pusėje negaliu, o ketvirtadieniai - apskritai netinkamos dienos ir bet kada vėliau).

                                        Comment


                                          Tai ryt 19 h "Šaunioj vietelėj"?

                                          PS Pagal tai, kiek snaiperis čia šitoj temoj reiškiasi tai reik manyt kad rytoj ir vėl nepasirodys.
                                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                          Comment

                                          Working...
                                          X