Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje liepos pabaigoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Susitikimas Vilniuje liepos pabaigoje

    Apie liepos 30 diena i Vilniu atvaziuoja Delfinpl ("Delfinas" musu forume). Jis nori susitikti ir kad jam kas nors aprodytu miesta, etc.

    Taigi, bus norinciu?

    Veliau jis cia gal parasys tikslesni laika.

    #2
    / Kaip visada, jei tuo metu būsiu mieste, count me in
    Mėgstu susitikimus

    Comment


      #3
      as taip pat megstu susitikimus, ypac su delfinu , count me in
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        #4
        Taip, susitikimai yra gerai, gaila, kad as negaliu dalyvauti. Koki dieviska susitikima katik apturejom su singing tram'u ir jo draugu Martynu pereita nakti Londone (nors ne viska pamenu, speju, kad jie pamena dar maziau, jeigu isvis ka nors pamena ).

        Comment


          #5
          Kazkaip per velai atvaziuoja. Juros sventes gaila nepamatys ...

          Comment


            #6
            Turėčiau sudalyvauti, nors gali atsirasti planų
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Bandysiu sudalyvaut.
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                #8
                Parašė keen
                Bandysiu sudalyvaut.
                biski pavelavai, man atrodo.
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #9
                  O kur as maciau, kad susitikimas nukeliamas i rugpjuti ? :/ Zodziu parasykit kas nors, kas tiesiogiai susijes su tuo ?
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    #10
                    Delfinas dar neatvyko ir neaišku, ar apskritai atvyks, bet jei kas, duosime žinoti
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Važiuojame mes pas Delfina, jei jam nekaip neišeina

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Na sendiena buvau Vilniuje kaip visada grazus miestas na esu ne is Vilniaus bet jis kazkodel mane labai traukia
                        :buksvx:

                        Comment

                        Working...
                        X