Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas. Vasario 26 d.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Susitikimas. Vasario 26 d.

    Sveiki,

    kaip žinia, kovo 1 d. sueis metukai, kaip mūsų forumas gyvuoja, tad siūlau surengt susitikimą Vilniuje, ar galbūt kitame mieste, kaip kam patogiau bus.

    Taigi, kas norėtų tokiame dalyvauti ir į kokius miestus galėtų atvykt?

    Taigi, dalyvaučiau aš, galėčiau Vilniuje ar Kaune

    Dalyviai
    1. Mantaz
    2. Jozikas
    3. Vaidas
    4. Rokas
    5. SkeiteriS
    6. Meškinas
    7. Nedas
    8. Neformalas
    9. wtme
    10. ANDRIUS (jei Vilniuje)
    11. Tomkis
    12.Dzipas
    13. tu??
    21
    Vilnius
    9,52%
    2
    Kaunas
    61,90%
    13
    Man nesvarbu
    28,57%
    6
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    man jei dalyvauciau patogiau butu Kaune

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Manau datą reikia kelt į Vasario 27 ar 26, nes Kovo pirma bus antradienis ir daug kam tikrai nepatogu... Pvz aš galiu būt laisvas tik nuo 16:00, gal net vėliau... O jei susitinkam savaitgalį, tai dalyvausiu beveik 100%

      P.S., galėčiau, kaip ir Mantaz, atvykt į Kauną (šiaip visai įdomu būtų - jau seniai ten nesilankiau )

      Comment


        #4
        Gera pastaba, matyt taip ir padarysim
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          irasykit ir mane i dalyvaujanciuju sarasa patogiausiai man butu vln arba klp, bet ir iki kauno kaip nors nusigauciau.

          siaip, nebloga ideja susitikt kaune, nes senokai be buvau ir siaip idomu apsizvalgyt ir su kaunieciais isgert uz "taika"

          na o jei rimtai darysim kaune, tai kas is vln yra galim kaip nors organizuot "kolektyviai" vykt

          Comment


            #6
            Ech, gaila, kad as turbut negalesiu sudalyvauti, nors labai noreciau, jau senokai rengem koki nors meet'a

            Beje, kas vaziuos is Vilniaus i Kauna (ar atvirksciai), labai patogu naudotis traukiniu, nors ir letokas, bet su kokiu nors pazymejimu (kad ir pensininko, nors galioja ir studentams) kainuos tik apie 4Lt i viena puse

            Comment


              #7
              Jeigu vyks Kaune tai gal ir aš prisidėčiau
              Visai smagu būtų gyvai pakalbėt, padiskutuot
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                #8

                tai kad diskusijos prasides ir uzsibaigs ties

                Comment


                  #9
                  / tai kitaip ir nebūna
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    #10
                    Vaje, tai kada tiksliai ir kur butu meet'as? Manu, kad geriausias butu sestadienis, vasario 26 d.
                    Ir reikia nuspresti kur vyks, nes, manau, reikia suorganizuoti kazka ir kazkas turi tai padaryti. Jei kaune, tai, manau, reikia organizuoti uzlipima ant Prisikelimo baznycios?

                    Comment


                      #11
                      Parašė John
                      Ech, gaila, kad as turbut negalesiu sudalyvauti, nors labai noreciau, jau senokai rengem koki nors meet'a

                      Beje, kas vaziuos is Vilniaus i Kauna (ar atvirksciai), labai patogu naudotis traukiniu, nors ir letokas, bet su kokiu nors pazymejimu (kad ir pensininko, nors galioja ir studentams) kainuos tik apie 4Lt i viena puse
                      Vilnius - Kaunas/Kaunas-Vilnius [su studento pažymėjimu]:
                      Traukinys: 5 Lt
                      Autobusas: 6,75 Lt
                      P.

                      Comment


                        #12
                        Nu jei išeitų per tokį orą tai neblogai būtų užkopti ant jos. O po to į kokį Metropolį ar dar kur
                        www.donatas-mazeika.lt

                        Comment


                          #13
                          Parašė liutass
                          Vaje, tai kada tiksliai ir kur butu meet'as? Manu, kad geriausias butu sestadienis, vasario 26 d.
                          Ir reikia nuspresti kur vyks, nes, manau, reikia suorganizuoti kazka ir kazkas turi tai padaryti. Jei kaune, tai, manau, reikia organizuoti uzlipima ant Prisikelimo baznycios?
                          Tai taip, vasario 26 d. būtų palankiausia, o dėl vietos tai dar neaišku, bet kaip matoma, daug kam ir Kaune tinka

                          Dėl Prisikėlimo bažnyčios, tai būtų šaunu
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            reikia ziureti, kaunieciu ar vilnieciu daugiau butu, tada ir vieta parinkti. As asmeniskai negalesiu dalyvauti (supraskite, mazas vaikas ir zmona namie laukia ) Bet vasarop butinai sudalyvausiu, nesvarbu kuriame mieste.

                            Del prisikelimo baznycios, tai reikia is anksto derinti su jos klebonu, nes dabar laisvai ant stogo nepateksi. Gal galima pabandyti susiderinti kontaktiniais telefonais is cia: http://kaunas.lcn.lt/parapijos/prisikelimas/index.php

                            Comment


                              #15
                              MMMMMmm...... mielu noru sudalyvauciau... Tik is Vilniaus bijau negalesiu pabegti....

                              Comment


                                #16
                                na manyciaui kad butu geriau kaune nes tuo paciu nusauciau du zuikius. atvaryciau i susitikima ir pas drauge na tai derinkit ir praneskit galutini varianta kur rengsite susitikima

                                Comment


                                  #17
                                  Gerai sugalvojot, o nepilnameciai turi teise dalyvauti ?

                                  Comment


                                    #18
                                    / ne, jokiu būdu!!! (juokauju, žinoma ) Kviečiami visi

                                    Comment


                                      #19
                                      As ir turbut atvyksiu,juk tik pusantro lito uz mikriukaxa xa
                                      Alternative

                                      Comment


                                        #20
                                        Jei pasitikėsime weather.com prognoze (kuri paskutiniu metu pasidarė tikrai patikima), kitą savaitgalį oras bus "mostly cloudy", kas reiškia, kad kritulių neturėtų būti, o retkarčiais gali ir saulė išlįsti Manau, tokiu atveju, jei susitinkam Kaune, tikrai reikėtų suorganizuoti užlipimą ant Prisikėlimo bažnyčios Žinoma, aklai tikėti prognozėmis savaitę į priekį yra naivu, bet aš tikiuosi geriausio

                                        Comment

                                        Working...
                                        X