Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užtat Dubajaus iš to pat.

    Comment


      Viršutinė foto daryta šio forumo nario Romo 2002 m.

      Muzungus, gal turi iškalbingą foto iš to paties taško dabar ir prieš, pvz., 10 m.? Ne? Tai tiks tokia, kokia yra.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Ar jūs čia šaipotės iš savęs?

        Comment


          Čia aš šaipausi iš jūsų.

          Vienintelė normali reakcija yra "Vilniaus progresas nerealus!". Visos kitos reakcijos yra tipiškų žliumbažmogių mazochistinė saviplaka.

          Aš suprantu, kad kampas ne tas, kad efektą sustiprina naktinis apšvietimas, t.t. I just don't give a fuck. Mėgaukis tuo, kas tau buvo parodyta.
          Paskutinis taisė ; 2013.01.01, 16:37.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Dar nesusipratėliams pridursiu. Estų BVP (PGP) gyv. tarptaut. doleriais yra vos 200 didesnis už LT. Bet estai gyvena "hi-tech" šalyje ir gyvena "gerokai geriau" nei mes. Gal tiesiog ir mes pradėkim gyventi gerai.

            Pvz., nuo dabar.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė Rodyti pranešimą
              Čia aš šaipausi iš jūsų.

              Vienintelė normali reakcija yra "Vilniaus progresas nerealus!". Visos kitos reakcijos yra tipiškų žliumbažmogių mazochistinė saviplaka.

              Aš suprantu, kad kampas ne tas, kad efektą sustiprina naktinis apšvietimas, t.t. I just don't give a fuck. Mėgaukis tuo, kas tau buvo parodyta.
              Gydykis nervus

              Comment


                Paprastai problemų turi tie žmonės, kurie naudoja liepiamąją nuosaką. Pvz., "paskaityk, tada rašyk", "išmok", "gydykis", "eik <kur_nors>" ir pan. Tuo tarpu viskas, ką aš bandau išdėstyt, yra tai, kad Vilniaus progresas yra įspūdingas ir siūlau ties tuo ir susitelkti. Aš nesu glušas, pats matau iš kokio kampo padaryta nuotrauka, kad skiriasi paros metas, fotografavimo altitudė ir šriftas, kuriuo parašyti miestų pavadinimai. Bet ne tai yra turinio esmė, tik tas lietuviškas noras paverkt dėl visko ir visada turbūt neleidžia to suprasti. O tam žmogui buvo atsakyta taip, kaip atsižvelgiant į jo klausimo kvailumą, buvo adekvatu.

                Arba, žinoma, galima ir trumpiau - neaiškink, ką man daryt, ir aš nesakysiu, kur tau eiti

                P.S. Ačiū žiurkiui už "korektišką" palyginimą.
                Paskutinis taisė ; 2013.01.01, 21:02.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė Rodyti pranešimą
                  <..>Vilniaus progresas yra įspūdingas ir siūlau ties tuo ir susitelkti. <..> O tam žmogui buvo atsakyta taip, kaip atsižvelgiant į jo klausimo kvailumą, buvo adekvatu.<..>
                  Aš pasiūlysiu susitelkti ties tuo nesąmoningu paveiksliuku, kurį sumontovai. Visų pirma, Vilniaus progresas visiškai neįspūdingas. Antra, lyginimas su Dubajumi primena išprotėjusio žmogaus paistalus. Trečia, paveiksliukas sumontuotas taip absurdiškai, kad net juokas neima.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Aš pasiūlysiu susitelkti ties tuo nesąmoningu paveiksliuku, kurį sumontovai. Visų pirma, Vilniaus progresas visiškai neįspūdingas. Antra, lyginimas su Dubajumi primena išprotėjusio žmogaus paistalus. Trečia, paveiksliukas sumontuotas taip absurdiškai, kad net juokas neima.
                    Įspūdingas ar ne, bet bent jau progresas.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Įspūdingas ar ne, bet bent jau progresas.
                      Būtų graudu, jeigu valstybės sostinė turinti tokias sąlygas progresuot, neprogresuotų.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Įspūdingas ar ne, bet bent jau progresas.
                        Toje buvusioje raudonų plytų krautuvėlėje buvo įsikūrusi pirma "Čili" picerija.

                        Comment


                          Čikupakai, cry me a river:
                          http://www.facebook.com/photo.php?fb...5018869&type=1
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Jau pradeda nervuoti veikeju kaip tu ir kitu super turbo overpozityvizmas... Dauguma atveju tai yra tik miglos putimas ir t.t. Aptarta tai buvo ir kitose temose. Apskritai pastaruoju metu Lietuvoje truksta zmoniu matanciu realia situacija ir ja apibudinanciu, nes dabar tai susidaro ispudis, kad pasak vienu mes geriau sukames negu arabu emiratai arba tuoj busim pavyzdys likusiam pasauliui, tik dievazi nieko nekeiskit ir palikit, kas yra, o pasak kitu mes esam visiskoj siknoj, cia neseniai isrinktu. O tai kaip yra istikruju????
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              Sveikinu susiradus internetinių draugų.

                              Comment


                                Parašė rat
                                Tuoj bandysiu išlygint į 1:1. Sekundėlę.

                                Vo.

                                Atvaizdas

                                http://www.efoto.lt/node/338744
                                Cia tipo tipinis Lietuvos viduriniosios klases atstovas?
                                Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                Comment


                                  Parašė rat
                                  Vidurinioji klasė važinėja automobiliu ir save filmuoja, o čia Vilniaus kasdienybė.
                                  Šiaip čia nebajeris, bet per šventes mačiau keletą mašinų darančių tai. Kamera pritaisyta ant kapoto, štai kaip nuotraukoje, tik į stiklą atsukta.

                                  Tik kokiu jie ten tikslu tai darė nesupratau... nes anie kiti save filmuojantys tai salone susistato kameras...
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    O čia jau šiaip įdomu, sakyčiau blaiviausiai tomis temomis kol kas kalbėjęs žmogus ever!

                                    Prof. Egidijus Aleksandravičius apie tuščius žodžius, patriotizmą, senąją ir naująją emigraciją, patyčių kultūrą, pasitikėjimą, mūsų visų veidmainystę ir viltį, kad turime protingą jaunimą.

                                    Interviu Kaune 2011 sausį, laidai Alchemija XIII. Apie patriotizmą


                                    [VIMEO]34605550[/VIMEO]

                                    http://www.alchemija.tv/index.php/ra...eksandraviius/
                                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                    Comment


                                      /\ Vienas geresnių Alchemijos interviu. Nors man, asmeniškai, jie visi buvo įdomūs.

                                      Comment


                                        http://lt.wikipedia.org/wiki/Arvydas_Sabonis_(1954)
                                        Paskutinis taisė kaunaz; 2013.01.06, 08:36.

                                        Comment


                                          /\ Arvydas Sabonis
                                          Šis straipsnis yra apie garsų krepšininką, apie literatūros vertėją žr. straipsnyje Arvydas Sabonis (1954)
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X