Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Aš laikau ligomis, ar medicina laiko ligomis?
    Ką medicina laiko ligomis yra švelniai tariant politinis sprendimas

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Ką medicina laiko ligomis yra švelniai tariant politinis sprendimas
      Tai vėžys irgi liga tik dėl politinio sprendimo, o šiaip su juo viskas gerai?
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        Aš laikau ligomis, ar medicina laiko ligomis?

        Patobulinimai, kurie išeina už medicinos srities, jau nebėra patobulinimai. Jeigu tėvai sugalvotų prieš gimimą nustatyti vaiko išvaizdą, tai kokia akių spalva "tobulesnė" - mėlyna, ruda, žalia? Čia jau prasideda ne medicina, bet eugenika.

        Aš norėčiau būti gimęs kaip unikalus natūralus 2 žmonių genų kombinacijos produktas (kaip dabar visi žmonės natūraliai ir gimsta), o ne kaip tų pačių žmonių fantazijos vaisius. Puiku, jeigu man pašalintų kažkokią įgimtą medicininę problemą ir už tai aš būčiau tik dėkingas, bet tėvų žaidimai su mano bruožais "norim tokio ir anokio" tikrai man būtų kaip koks pažeminimas.
        Kaip jau minėjau - medicina ir homoseksualizmą laikė liga, gal jį irgi reikėjo "gydyti"?

        Šiaip tai bet kos pakitimas norimas sukelti dirbtinai, tiek akių spalva, tiek genetinės raumenų ligos panaikinimas ir netgi pasirinkimo mylėtis su aukštu ir gražiu nes vaikai bus aukšti ir grąžūs yra eugenika ir metas nustoti sapaliones, kad čia kažkoks blogis, vien todėl kad hitleris ją bandė prievarta daryti.

        Nu va, puikiai iliustravai antitechnologinį moralinį marazmą

        Comment


          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
          Kaip jau minėjau - medicina ir homoseksualizmą laikė liga, gal jį irgi reikėjo "gydyti"?
          Dar geras pavyzdys yra lytinė disforija. Viena vertus ir dabar medicinos laikoma liga. Kita vertus įdomu kokia būtų reakcija į šitos ligos prevenciją

          Comment


            Na gerai, o vėžys, cirozė, infarktas, tuberkuliozė, korona? Irgi nebūtina gydyti? Politiškai motyvuotos ligos?
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Na gerai, o vėžys, cirozė, infarktas, tuberkuliozė, korona? Irgi nebūtina gydyti? Politiškai motyvuotos ligos?
              Tai čia gi tu aiškini kad kažko negalima daryti nes tai nenatūralu.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                Tai čia gi tu aiškini kad kažko negalima daryti nes tai nenatūralu.
                Ne "kažko daryti nes tai nenatūralu", o prieš vaiko norą koreguoti jo išvaizdą ir bruožus ne dėl medicininių/sveikatos priežasčių.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Ne "kažko daryti nes tai nenatūralu", o prieš vaiko norą koreguoti jo išvaizdą ir bruožus ne dėl medicininių/sveikatos priežasčių.
                  Kokio vaiko? Kai vyksta koregavimas net vaisiumi dar vadinti negalima. O koks koregavimas - ligos ar akių spalvos, čia jau turėtu būti spręsti ne tau ar man o būtent vaiko tėvams.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Kokio vaiko? Kai vyksta koregavimas net vaisiumi dar vadinti negalima. O koks koregavimas - ligos ar akių spalvos, čia jau turėtu būti spręsti ne tau ar man o būtent vaiko tėvams.
                    Tai tarp medicininių problemų ir tiesiog tėvų kaprizų, galima dėti lygybės ženklą?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                      Tai tarp medicininių problemų ir tiesiog tėvų kaprizų, galima dėti lygybės ženklą?
                      Mediciniškai tai tie norai išsprendžiami net paprasčiau nei ligos, o kad yra visokie verksniai prisidengiantys etika - tai nuo to diskusija ir prasidėjo.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                        Kaip jau minėjau - medicina ir homoseksualizmą laikė liga, gal jį irgi reikėjo "gydyti"?
                        Taip, reikėjo.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          O durnumą reikia gydyti?

                          Comment


                            Durnumas (tais atvejais kai "psichikos sutrikimų nėra, šiaip durnas") yra įvardinamas kaip alternatyvus protingumas (arba kitaip - durnelektualumas), todėl nereikia jo gydyti jokių būdu. Būtina įvesti lygiavertį IQ matmenį DQ - durnelekto koeficientą, ir be jo nepriimti į jokias rimtesnes tarnybas. Durnelektualūs asmenys negali būti laikomi prastesniais už įprastai intelektualus.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Amûro ledonešis Chabarovske (Rusijos Tolimieji Rytai):
                               
                              ПТН ПНХ
                              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                O durnumą reikia gydyti?
                                Nuo durnumo vaistų nėra.

                                Comment


                                  Kauno spekuliatyvinis post-gotikinis stiliukas įkvepia pasaulio architektus:
                                  A mushroom-formed wood house in the fore|Cabin (amazingarchitecture.com)
                                  Click image for larger version  Name:	ZJJZ-The-Mushroom-a-wood-house-in-the-forest-China___media_library_original_1344_756.jpg Views:	1 Size:	200,6 kB ID:	1880342

                                  Comment


                                    Galvojau kad čia tikrai Kaune... Bet tikrai awesome
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Nezinau kur deti, vienu zodziu, Karalius ir Orlauskas
                                      Paskutinis taisė digital; 2021.05.01, 20:16. Priežastis: pataisytas youtube kodas

                                      Comment


                                        Čia labiau tiktų temai "Šiaip debilai".

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Čia labiau tiktų temai "Šiaip debilai".
                                          Tai sukurk, eksponatų nors su vežimu vežk LT.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X