Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Bald & Bankrupt negavo, matyt, pis... Estijoje - tad nuvarė į Ukrainą. Galvoje, Baltijos moterys ne tokios desperatiškos.
    Rohipnolio pamiršo pasiimt

    Comment


      Pakliuvo į truputį nepatogią situaciją. 2:02 panašu kad padarė sysių į kelnes

      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Pakliuvo į truputį nepatogią situaciją. 2:02 panašu kad padarė sysių į kelnes

        Idiotiškai darė, gerai, kad nenusiplešė pirštų.

        Comment


          Putino namai Sočyje.
          Facebook
          Attached Files

          Comment


            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
            Putino namai Sočyje.
            Facebook
            Kas Architektas?

            Comment


              Parašė evvt Rodyti pranešimą

              Kas Architektas?
              Roman Vlasov

              Comment


                "Žmonių Planeta"

                Comment


                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                  [B]Putino namai Sočyje.
                  Kažkaip mažoka ploto. Ledo ritulio nepažaisi...

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                    Kažkaip mažoka ploto. Ledo ritulio nepažaisi...
                    Čia, tikriausiai, draugę į bokštą uždarys, kaip toje pasakoje.

                    Comment


                      Raganų medžioklės intensyvumas Europoje.
                      Įdomus kultūrinis dalykas - kad ir ko Vokietija imtųsi besikeičiant laikmečiams: griauti barbarus užknisusią Romos imperiją, medžioti raganas, militarizuotis, būti naciais, organizuoti karus, statyti komunizmą, sekti kaimynus su STASI, statyti kapitalizmą, gaminti automobilius, būti pacifistais ir antimilitaristais, būti tolerantiškais, plėsti žaliąją energiją (vėjo ir saulės jėgainės), saugoti savo privatumą nuo Google - visada kažkodėl tai daro išsiverždami į priekį ir su ypatingu atsidavimu.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Raganų medžioklės intensyvumas Europoje.
                        Įdomus kultūrinis dalykas - kad ir ko Vokietija imtųsi besikeičiant laikmečiams: griauti barbarus užknisusią Romos imperiją, medžioti raganas, militarizuotis, būti naciais, organizuoti karus, statyti komunizmą, sekti kaimynus su STASI, statyti kapitalizmą, gaminti automobilius, būti pacifistais ir antimilitaristais, būti tolerantiškais, plėsti žaliąją energiją (vėjo ir saulės jėgainės), saugoti savo privatumą nuo Google - visada kažkodėl tai daro išsiverždami į priekį ir su ypatingu atsidavimu.
                        Tiesmukiška tauta be didesnio subtilumo ir humoro jausmo. Ko daugiau tikėtis.
                        (1:13) Skirtumas tarp austrų ir vokiečių (humoro forma):

                        Comment


                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                          Tiesmukiška tauta be didesnio subtilumo ir humoro jausmo.
                          O man kažkuo patinka tas jų kultūrinis bruožas. Netgi jų grubaus skambesio kalba, kuri tokia labai konkreti, tiesi, be jokių vingrybių, visada viską tariant tik taip, kaip rašosi (ne taip kaip pvz. prancūzų kalba su gausybe kažkodėl rašomų, bet netariamų raidžių).

                          Kad visada viską perfekcionistiškai stengiasi privesti iki galo ir be jokių "ai, sueis ir taip" - čia visi gali to pasimokyti (tik gaila, kad per savo istoriją tai panaudojo ne tik geriems dalykams). Kultūriškai vėlgi, to labai trūksta toje pačioje Prancūzijoje (nelabai ten pamatysi tokio švarumo gatvių ir vos ne milimetrų tikslumu nupjautos žolės, kaip Vokietijoje).

                          Well, astrologijoje Vokietija ir Japonija laikomos išskirtinai ryškiomis mergelės ženklo šalimis, o aš irgi mergelė...
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            O man kažkuo patinka tas jų kultūrinis bruožas. Netgi jų grubaus skambesio kalba, kuri tokia labai konkreti, tiesi, be jokių vingrybių, visada viską tariant tik taip, kaip rašosi (ne taip kaip pvz. prancūzų kalba su gausybe kažkodėl rašomų, bet netariamų raidžių).

                            Kad visada viską perfekcionistiškai stengiasi privesti iki galo ir be jokių "ai, sueis ir taip" - čia visi gali to pasimokyti (tik gaila, kad per savo istoriją tai panaudojo ne tik geriems dalykams). Kultūriškai vėlgi, to labai trūksta toje pačioje Prancūzijoje (nelabai ten pamatysi tokio švarumo gatvių ir vos ne milimetrų tikslumu nupjautos žolės, kaip Vokietijoje).

                            Well, astrologijoje Vokietija ir Japonija laikomos išskirtinai ryškiomis mergelės ženklo šalimis, o aš irgi mergelė...
                            Mane nustebino vienas dalykas apie vokiečių švarumą. Mano giminaitis dirbo atliekų perdirbimo srityje, ir tvarkant kenksmingas atliekas šalia Šiaulių, jam kažkaip išėjo kalba su karinių barakų valytoja/tvarkytoja. Tai ji pasakė, kad vokiečiai labai netvarkingi (rado ir vibratorių, pripučiamų bobų, ir prezervatyvų bei sugedusio maisto...), skirtingai negu prancūzai, kurie paliko patalpas visiškai išvalytas.
                            Paskutinis taisė RokasLT; 2021.03.03, 18:48.

                            Comment


                              Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                              Mane nustebino vienas dalykas apie vokiečių švarumą. Mano giminaitis dirbo atliekų perdirbimo srityje, ir tvarkant kenksmingas atliekas šalia Šiaulių, jam kažkaip išėjo kalba su karinių barakų valytoja/tvarkytoja. Tai ji pasakė, kad vokiečiai labai netvarkingi (rado ir vibratorių, pripučiamų bobų, ir prezervatyvų bei sugedusio maisto...), skirtingai negu prancūzai, kurie paliko patalpas visiškai išvalytas.
                              Na, iš tikrųjų tai keista, nes Vokietijoje tai labai viskas atrodo išblizginta.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                Na, iš tikrųjų tai keista, nes Vokietijoje tai labai viskas atrodo išblizginta.
                                Man tai kitoks vaizdas susidarė. Buvau Leipcige ir Berlyne. Berlynas tai toks ant ribos, o Leipcigo tai net apytvarke nelabai pavadinčiau

                                Comment


                                  Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                                  Man tai kitoks vaizdas susidarė. Buvau Leipcige ir Berlyne. Berlynas tai toks ant ribos, o Leipcigo tai net apytvarke nelabai pavadinčiau
                                  Bet apsilankius pietvakarių Europoje - Italija, Prancūzija, Ispanija, tai netgi ta "apytvarkė" atrodo kaip atgaiva sielai.

                                  ES iš viso jaučiasi kažkokia labai ryški kultūrinė riba, einanti apytiksliai maždaug buvusios Romos Imperijos siena, kaip eilinis "phantom borders" reiškinio įrodymas. Buvusioje "Romos Imperijoje" kultūriškai daugiau chaotiškumo, atsipalaidavimo, emocionalumo (romanai, graikai, pietiniai slavai). Buvusių "barbarų genčių" palikuonys (ne tik germanai, bet ir vakariniai slavai, ir lietuviams tas galioja) - tvarkingesni, emocijų demonstravimas mažiau priimtinas, daug sistemiškumo, spontaniškumas nemėgstamas.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Alaus ir vyno riba. Kur karaliauja alus ten visi protingesni kažkaip.
                                    Show must go von!

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      Bet apsilankius pietvakarių Europoje - Italija, Prancūzija, Ispanija, tai netgi ta "apytvarkė" atrodo kaip atgaiva sielai.

                                      ES iš viso jaučiasi kažkokia labai ryški kultūrinė riba, einanti apytiksliai maždaug buvusios Romos Imperijos siena, kaip eilinis "phantom borders" reiškinio įrodymas. Buvusioje "Romos Imperijoje" kultūriškai daugiau chaotiškumo, atsipalaidavimo, emocionalumo (romanai, graikai, pietiniai slavai). Buvusių "barbarų genčių" palikuonys (ne tik germanai, bet ir vakariniai slavai, ir lietuviams tas galioja) - tvarkingesni, emocijų demonstravimas mažiau priimtinas, daug sistemiškumo, spontaniškumas nemėgstamas.
                                      Nebuvau dar žemyninėje Graikijoje (ačiū išbadėjusiam kiniečiui), bet Graikijos Korfu sala labai tvarkinga pasirodė.

                                      Comment


                                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                        Mane nustebino vienas dalykas apie vokiečių švarumą. Mano giminaitis dirbo atliekų perdirbimo srityje, ir tvarkant kenksmingas atliekas šalia Šiaulių, jam kažkaip išėjo kalba su karinių barakų valytoja/tvarkytoja. Tai ji pasakė, kad vokiečiai labai netvarkingi (rado ir vibratorių, pripučiamų bobų, ir prezervatyvų bei sugedusio maisto...), skirtingai negu prancūzai, kurie paliko patalpas visiškai išvalytas.
                                        Kas alkoturistavo per muzikos festivalius - nenustebtų. Kiek teko lankytis, žiauriausi vaizdai būna Vokietijoje...

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          Kas alkoturistavo per muzikos festivalius - nenustebtų. Kiek teko lankytis, žiauriausi vaizdai būna Vokietijoje...
                                          Bet čia kariai ir pareigūnai, o ne muzikos fanai pacukai. Galima ir pritemti, kad su VOK kariuomenę daug kas yra negerai, ne vieną kritinį straipsnį apie jos pasiruošimą galimam karui skaičiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X