Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Internete plačiai žinomas Lietuvos flat eartheris sugebėjo iš Nidos pamatyti Danijos salas jungiantį tiltą, bet čia Plokščiaplakis jį taip suplakė, kad jam teko ištrinti savo tą video. Bet ne bėda - dalis originalaus video išliko šiame įraše kaip nepaneigiamas įrodymas ateities kartoms apie to asmens ypatingą genialumą ir revoliucingus atradimus, kuriuos dabar aišku suplakė, bet gal ateities kartos įvertins. Pasigrožėkit, kaip žmogus iš Lietuvos Daniją matė.

    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
      Internete plačiai žinomas Lietuvos flat eartheris sugebėjo iš Nidos pamatyti Danijos salas jungiantį tiltą, bet čia Plokščiaplakis jį taip suplakė, kad jam teko ištrinti savo tą video. Bet ne bėda - dalis originalaus video išliko šiame įraše kaip nepaneigiamas įrodymas ateities kartoms apie to asmens ypatingą genialumą ir revoliucingus atradimus, kuriuos dabar aišku suplakė, bet gal ateities kartos įvertins. Pasigrožėkit, kaip žmogus iš Lietuvos Daniją matė.

      Aš visada bandydavau kitoje jūros pusėje įžiūrėti Švediją Kartais jūra mokėdavo sukurti tokį efektą, kad horizonte esanti tamsesnė linija yra kitas krantas, primenantis Drevernos miškus (jei žiūrėt iš kokios Juodkrantės ar Pervalkos).

      Šiaip yra daug arčiau esantis tiltas (Oresundo), kuris jungia ne Danijos salas, o Daniją su Švedija. Kodėl jo jau nesimato? Kol neįsižiūrėjau, maniau, kad apie tą tiltą šneka.

      Dar kilo mintis, kad tas tiltas vis dar per didelis, lyginant atstumus tarp naftos platformos ir Oresundo tilto.
      Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.03, 01:09.

      Comment


        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

        Aš visada bandydavau kitoje jūros pusėje įžiūrėti Švediją Kartais jūra mokėdavo sukurti tokį efektą, kad horizonte esanti tamsesnė linija yra kitas krantas, primenantis Drevernos miškus (jei žiūrėt iš kokios Juodkrantės ar Pervalkos).

        Šiaip yra daug arčiau esantis tiltas (Oresundo), kuris jungia ne Danijos salas, o Daniją su Švedija. Kodėl jo jau nesimato? Kol neįsižiūrėjau, maniau, kad apie tą tiltą šneka.

        Dar kilo mintis, kad tas tiltas vis dar per didelis, lyginant atstumus tarp naftos platformos ir Oresundo tilto.
        Bet kažkodėl flat eartheriui nedaėjo, kad tiesia linija žiūrint iš Lietuvos, tiltas gaunasi užstotas Švedijos ir Danijos teritorijų. O gal jis sugebėjo atrasti dar revoliucingesnį reiškinį - perspektyvą su užlinkimu?
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

          Šiaip yra daug arčiau esantis tiltas (Oresundo), kuris jungia ne Danijos salas, o Daniją su Švedija. Kodėl jo jau nesimato? .
          Dėl žemės apvalumo horizontas randasi ~5km atstumtu stovinčiam žmogui. Visi objektai toliau nei 5km būna jo paslėpti , išskyrus aukštus kalnus.

          Comment


            Parašė Žiburinis Rodyti pranešimą

            Dėl žemės apvalumo horizontas randasi ~5km atstumtu stovinčiam žmogui. Visi objektai toliau nei 5km būna jo paslėpti , išskyrus aukštus kalnus.
            Aš suprantu, kad abu tiltai nesimato, ir pvz. iš Nidos jau labai komplikuota kitą Kuršių marių krantą pamatyti. Aš kalbu apie šį video, kad kažkodėl paėmė už beveik 1000 km esančius Danijos tiltus, o ne arčiau esantį Oresundo.

            Comment


              Sunku patikėti, iš kokios mažos teritorijos kilęs toks didžiulis garsių pavardžių kiekis (daugybė jų tapo netgi brendais, firmų pavadinimais ir t. t.)
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Sunku patikėti, iš kokios mažos teritorijos kilęs toks didžiulis garsių pavardžių kiekis (daugybė jų tapo netgi brendais, firmų pavadinimais ir t. t.)
                Škotijai labai padėjo ankstyvas dėmesys švietimui. Gaila jiems ne mažiau pakišo koją nelabai atsakinga žemėtvarkos politika kalnuose, kuri privertė daug tų išsilavinusių žmonių emigruoti. Dalį į didmiesčiuos pietuose, dalį į kitas JK dalis ir visą pasaulį.

                Comment


                  Viena savo istoriją įprasmina ne tik politiniais veiksmais, bet ir va tokiais kalėdiniais niekučiais:

                  Comment


                    Pasaulyje gali atsirasti dar viena nauja valstybė - Bugenvilio sala triuškinančiai nubalsavo už nepriklausomybę nuo Papua Naujosios Gvinėjos. Referendumas buvo neįpareigojantis, bet derybos vyks, o tokios persvaros panašu kad nesigaus ignoruoti.

                    2020 metais planuojami dar 2 nepiklausomybės referendumai - Naujosios Kaledonijos (rugsėjo 6) ir tokių Čiuko salų (teko kada girdėti tokias?)
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Fūristams šakės
                      https://www.vz.lt/transportas-logist...us-skersai-jav

                      Comment


                        Ką kinai su rusai moka, tai moka - kurti komunalkines distopijas.

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Daugelis oficialių ateities prognozių numato Lietuvai mažiau 2 mln. iki 2050 ir mažiau 1 mln. iki 2100 m.
                          Čia iš šitos pačios serijos statistikų

                          Click image for larger version

Name:	pchart1.jpg
Views:	45
Size:	104,1 kB
ID:	1769681
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Nebandykit šitų dalykų. Man tai visos 5 galūnės tirpsta vien žiūrint šitą vydijo.

                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Tomizmas mėgstama vystyti tema: pasaulio populiacija ir gyvenimo kokybė.

                              Temos pavadinimas video thumbail'e:

                              (anglų kalba, of course)
                              Kalbama apie Afrikos gyventojų skaičiaus kilimą ir kaip viskas čia sudėtinga, turint omeny žemyno dydį ir atsilikimą.

                              Taip pat kalbama apie Azijos sėkmę mažinant gimstančių vaikų skaičių vienai šeimai.
                              Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.15, 19:46.

                              Comment


                                Labai geras video, puikiai parodytos problemos priežastys ir ką reikia daryti. Nors reikia pripažinti, kad dabar pasaulyje situacija nėra tokia baisi, kokia buvo anksčiau. Dar ne taip seniai Azija ir Lotynų Amerika irgi turėjo po 5 vaikus ir gyveno skurde. Dabar liko tik susitvarkyti Subsacharinei Afrikai, ir pasaulyje turėtų būti viskas ok. Iki to ir einama. Tos prognozės su 4 milijardais žmonių Afrikoje neišsipildys. Kur kas realesnis variantas - apie 2050 metus bus pasiektas maksimumas, ir visame pasaulyje žmonių kiekis mažės. Ir labai gerai - gyvenimo kokybė yra svarbiau, nei individų kiekybė.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė themanual Rodyti pranešimą

                                  Rimtai, galit paaukštinimo negauti, jeigu atvažiuosit autobusu į darbą? Ar tiesiog jausitės menkesnis? Šiaip iš visų kuriuos esu girdėjęs absurdiškų argumentų prieš VT, šitas man rodos laimi
                                  Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                                  Na skamba ištikrųjų juokingai, bet deja panašių situacijų dėl statuso vis dėlto Lietuvoje yra. Bet labiau čia būna su klientais, kad ne visur gali atvaryt su prasta mašina, šūdinu kompu ar mobiliaku, nes ale tau prastai einasi, tai gal blogai dirbi. Ir tokiu atveju žinau.

                                  O va Danijoje esu susidūręs su atvirkštine situacija, kai įmonės savininkas/vadovas nusipirko naują palyginti brangią mašiną, nes šiaip buvo mašinų megėjas, tai prarado klientų, nes tie įvertino, kad galbūt per daug moka už paslaugas, jei tokias mašinas gali įpirkti
                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                  Tai kad Lietuvoje yra automobilio kultas. Ypač ten, kur vadovybei dar plūgo rankenos iš kišenių styro. Ar nežinoma, kad kai net kai kurios automobilių markės yra "nelygis"? Na o su nudrožtu X5 jau gal ir gali pritapti "prie kolektyvo".
                                  Kaip sako vienas iš mūsų naujų multimilijonierių apie verslo pradžią: "pirmiausia nusipirkau gerą automobilį". Beje prie jo HQ parkavimo kolapsas, nors miesto pakraštys
                                  Bet čia tema apie NMC. Laimei, ten tokių darbdavių nedaug.
                                  Va čia man pasidarė įdomu. Rimtai Lietuvoje būna tokių situacijų? Važinėju su neprestižinės markės mašina, tai man gal jau reikia pradėti drebėti dėl darbo vietos? Bent jau kol kas, darbdaviams visada rūpėjo kaip aš atlieku darbą, o ne su kokia mašina važinėju. Ar čia man pasisekė su darbdaviais?

                                  Buvo toks metas kai buvau be mašinos ir važinėjau į darbą su VT ar dviračiu. Neatleido!
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Žemiausios grandies darbuotojams reikalavimai mažesni.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Įdomi mintis.
                                      Na skamba ištikrųjų juokingai, bet deja panašių situacijų dėl statuso vis dėlto Lietuvoje yra. Bet labiau čia būna su klientais, kad ne visur gali atvaryt su prasta mašina, šūdinu kompu ar mobiliaku, nes ale tau prastai einasi, tai gal blogai dirbi. Ir tokiu atveju žinau.

                                      O va Danijoje esu susidūręs su atvirkštine situacija, kai įmonės savininkas/vadovas nusipirko naują palyginti brangią mašiną, nes šiaip buvo mašinų megėjas, tai prarado klientų, nes tie įvertino, kad galbūt per daug moka už paslaugas, jei tokias mašinas gali įpirkti
                                      Kyla galvoj toks labiau pragmatiškas paaiškinimas: dėl ekonomino išsivystimo skirtumo tarp Lietuvos ir Danijos, Lietuvoj su gera mašina esi kaip Danijoj su paprasta (nors pats mašinos gerumas konkrečiam atvejui skirsis), o jei Danijoj su gera, tai čia turbūt tas pats kas Lietuvoj tikriausiai turi auksinių tualetų ar batonų. O jei Lietuvoj su paprasta, tai kaip Danijoj atrodytum kaip paprasčiausiai negebantis užtikrinti kokybiškas paslaugos, nes neturi tam lėšų, tai kam pirkti pas tave paslaugas..

                                      Lietuvoj su gera, reiškia, kad įrodai klientui, kad gebi uždirbti pinigus ir neesi užstrigęs posovietiniam skurde ir turi kaštų teikti kokybiškesnes paslaugas.

                                      Tiesa visą šią mano rašliavą aukščiau galbūt galima nurašyt, kad "žmonės tiesiog mužikai ir tiek..."

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Žemiausios grandies darbuotojams reikalavimai mažesni.
                                        Na ne pačios gi žemiausios.

                                        Bet jeigu kada tapčiau bent jau padalinio vadovu, tai jau privalėčiau (ne tai kad turėčiau galimybę, bet netgi PRIVALĖČIAU) keisti mašiną į prabangesnę ir ne tokią taupią, kaip dabar?

                                        Visada maniau, kad tai tik mano reikalas.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                          Bet jeigu kada tapčiau bent jau padalinio vadovu
                                          Čia kokio padalinio? Norfos šviežios mėsos skyriaus?
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X