Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Žinant kokį šūdą tu klausai, geriau nebeužsiimk ta savo "kūryba".
    Šitas "šūdas" sutraukia milijonus gerbėjų visame pasaulyje, yra klausomas milijonų žmonių ir tai yra didžiulė industrija. Na bet jo, visi privalo klausyti Bacho ir Vivaldžio kūrinių, ir nuėję į klubus ar namie, mašinoje, darbe turi ne atsipalaiduoti, o ieškoti filosofijos ir gelmių.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Šitas "šūdas" sutraukia milijonus gerbėjų visame pasaulyje, yra klausomas milijonų žmonių ir tai yra didžiulė industrija. Na bet jo, visi privalo klausyti Bacho ir Vivaldžio kūrinių, ir nuėję į klubus ar namie, mašinoje, darbe turi ne atsipalaiduoti, o ieškoti filosofijos ir gelmių.
      Ką reiškia „privalo“? Ar visi privalo valgyti ikrus ir gerti dom perignon? Ne, gali valgyti turistų pusryčius iš konservų dėžutės ir gerti Žaibo alų iš bambalio. Tai, kad pastarieji yra labai populiarūs, dar neimplikuoja jų kokybės. Taip pat ir su tavo „muzika“.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

        Ką reiškia „privalo“? Ar visi privalo valgyti ikrus ir gerti dom perignon? Ne, gali valgyti turistų pusryčius iš konservų dėžutės ir gerti Žaibo alų iš bambalio. Tai, kad pastarieji yra labai populiarūs, dar neimplikuoja jų kokybės. Taip pat ir su tavo „muzika“.
        "Dėl skonio nesiginčijama", neteko girdėti šitos auksinės taisyklės? Nėra objektyviai geresnio ar blogesnio muzikinio stiliaus.

        O jeigu EDM objektyviai yra blogai, tai kokie kriterijai įrodo elektroninės šokių muzikos blogumą?
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

          "Dėl skonio nesiginčijama", neteko girdėti šitos auksinės taisyklės? Nėra objektyviai geresnio ar blogesnio muzikinio stiliaus.

          O jeigu EDM objektyviai yra blogai, tai kokie kriterijai įrodo elektroninės šokių muzikos blogumą?
          Man pakankamas kriterijus yra tai, kad tu tą muziką mėgsti. Tada puikiai žinau kad bus šlamštas, ir galiu neklausyti.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Man pakankamas kriterijus yra tai, kad tu tą muziką mėgsti. Tada puikiai žinau kad bus šlamštas, ir galiu neklausyti.
            Tai yra subjektyvus, ne objektyvus kriterijus.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Žemint žmones už jų muzikinį skonį, tai čia nežinau kuo reik būt... realiai analogas būtų rasizmas.

              Comment


                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                Žemint žmones už jų muzikinį skonį, tai čia nežinau kuo reik būt... realiai analogas būtų rasizmas.
                Iš tikrųjų tai taip. Nors aš žmogus atviras argumentams - jeigu kas pateiktų pagįstus įrodymus, kuo EDM yra blogai, gal ir paieškočiau kokybės ir kaifo kituose stiliuose. Bet per daugiau nei 30 gyvenimo metų, jokių normalių argumentų (išskyrus subjektyvius vertinimus iš serijos "man nepatikti, reiškia šūdas") niekad negirdėjau.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Iš tikrųjų tai taip. Nors aš žmogus atviras argumentams - jeigu kas pateiktų pagįstus įrodymus, kuo EDM yra blogai, gal ir paieškočiau kokybės ir kaifo kituose stiliuose. Bet per daugiau nei 30 gyvenimo metų, jokių normalių argumentų (išskyrus subjektyvius vertinimus iš serijos "man nepatikti, reiškia šūdas") niekad negirdėjau.
                  Būna blogiau. Yra toks miestas iš K raidės ir jo gyventojai, kurie klausosi Pūko radijo ir žiūri Pūko TV, kuri atseit HD kokybės netgi, bet realiai tai kaip 1,5val filmas Divx formate 150MB dydžio prieš 15 metų. Apie turinį žiūrėti 1 punktą.
                  Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.16, 08:16.
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Būna blogiau. Yra toks miestas iš K raidės ir jo gyventojai, kurie klausosi Pūko radijo ir žiūri Pūko TV, kuri atseit HD kokybės netgi, bet realiai tai kaip 1,5val filmas Divx formate 150MB dydžio prieš 15 metų. Apie turinį žiūrėti 1 punktą.
                    Pūkas čia ne prie ko. Klausimas buvo, kuo EDM yra bloga muzika, kurios klausyti nedera.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                      Pūkas čia ne prie ko. Klausimas buvo, kuo EDM yra bloga muzika, kurios klausyti nedera.
                      EDM man patinka, nors nesu jaunuolis. Aš tiesiog paminėjau Pūką, kaip visiškai beviltiško stiliaus ir gyvenimo pavyzdį, kuris taip pat turi teisę egzistuoti.
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                      Comment


                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                        EDM man patinka, nors nesu jaunuolis. Aš tiesiog paminėjau Pūką, kaip visiškai beviltiško stiliaus ir gyvenimo pavyzdį, kuris taip pat turi teisę egzistuoti.
                        Kad turi teisę egzistuoti tai taip - jeigu yra paklausa tokiam produktui, tai bus ir pasiūla. Ir visur tas yra - kokioje Vokietijoje (ir dar Austrijoje bei Šveicarijoje) šlageriai yra labai mėgstamas žanras tarp kokių nors visuomenės grupių, nors labai daug kas spjaudosi nuo jų ir jiems tai kelia juoką, kaip ir mūsų sveikinimų koncertai.

                        O kas liečia modernesnius stilius, tai žiūrint į tendencijas tarkim šiame forume, tai niekas nespjaudo ant roko (ne mano muzika ir subkultūra, nors būna pavienių gerų kūrinių), repo (na, repo tai absoliučiai negaliu pakęsti - jokio užvedimo, jokios melodijos, tik kalba, kalba, kalba... bet jeigu kažkam to reikia - na, ir tokia "kalbanti" muzika turi teisę į egzistavimą), bet jeigu jau šokių muzika - viskas, "ne lygis, bjauru, šlykštu ir neskoninga". Džiugu, kas esi iš EDM mėgėjų Vienas iš nedaugelio šiame forume.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Man irgi patinka elektorninė muzika, alia Gus Gus ir pan.:


                          Bet Daniel Agust Haraldsson savo laiku eurovizijoj dalyvavo, tai visai kitas lygis nei visokie ten skūteriai.
                          Paskutinis taisė Tomas; 2019.07.16, 17:20.
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	img.png
Views:	42
Size:	192,4 kB
ID:	1740242
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Kam keist, jei geras?

                              Comment


                                HU->XI . Afigienas progresas.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Kam keist, jei geras?
                                  O ar geras, ar negeras, nusprendžia jis pats.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Kai tiek milijonu ji palaiko, tai ir bezdzionei aisku

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Kai tiek milijonu ji palaiko, tai ir bezdzionei aisku
                                      Panašiai kaip ir Šiaurės Korėjoje.
                                      If a lion could speak, we could not understand him.

                                      Comment


                                        Zymiai daugiau Rusijoje

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Zymiai daugiau Rusijoje
                                          Už Putiną balsuoja tik 99% rinkėjų, kai tuo tarpu už Kimą visada virš 100%.

                                          Taip kad dar Putinui yra kur stengtis.
                                          If a lion could speak, we could not understand him.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X