Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Taip, tai kur religijai vieta? Ir ne tavo reikalas, ką turi aiškinti ir ko neaiškinti religija.
    Už bažnyčios sienų. O kodėl ne mano reikalas? Jei tokia, mano nerinkta ir manęs neatstovaujanti institucija aiškina kaip man elgtis netgi labai mano reikalas.

    Pas mus tokia katalikybė tikrai turi per daug privilegijuotą statusą. Kokia dar kita privati organizacija yra taip globojama valstybės?

    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    Ar religija = idiotai bažnyčios veikėjai? Taip, jeigu tokiu modeliu vadovaujiesi, tai aš su tavim ir Čikupaku sutinku.
    Katalikų atveju nemaža dalis bažnyčios atstovų yra tokie. Jei jie tyliai užsiimtų dievo garbinimu ir mišiomis nei blogo žodžio apie juos nepasakyčiau.

    Parašė Hortis Rodyti pranešimą
    O kodėl tave tave tokie pareiškimai taip jaudina ir trukdo gyventi? Vat, tokio jautrumo tikrai nesuprantu Man tai tik viena iš daugybės nuomonių ir nieko daugiau. Defyje šimtai visokių straipsnių, nebūtina taip jautriai į visus juos reaguoti
    Todėl, kad čia yra ne tik šnekos, bet oficiali bažnyčios pozicija. Po to ir draudžiamas dirbtinis apvaisinimas, abortai, renginiai katedros aikštėje ir šiaip jiems šventomis dienomis, homoseksualai vaikomi su kryžiais ir t.t. Kaip toks kišimasis į privačius žmonių reikalus gali nenervint?
    Paskutinis taisė index; 2011.12.04, 18:58.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė Hortis Rodyti pranešimą
      Kad šį kartą sprendi tu, ir labai kategoriškai

      Ne vien religija deklaruoja visų gyvenimo sričių "tikrąjį kelią", bet ir įvairausios politinės, verslo bei kitokios ideologijos, netgi reklama ir žiniasklaida, o kitaip ir nebus. Todėl ir turi mąstyti, šviestis bei atsirinkti tai, ko reikia būtent tau.
      Politinės ar verslo ideologijos nors turi argumentų, kodėl reikėtų sekti jų ideologija, tuo tarpu religija yra paremta žmonių išmislais ir melu.
      Parašė LC. Rodyti pranešimą
      Tai kas gi liepia tai daryt? Ar kunigas įsibrauna į namus, ar kažkas dar?
      Kažkada kitaip manančius ant laužo degindavo. Dabar yra naudojami kitoki metodai, grasinimas pragaru ir panašiai.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Dabar yra naudojami kitoki metodai, grasinimas pragaru ir panašiai.
        Ir tu tuo tiki?

        Comment


          Parašė LC. Rodyti pranešimą
          Ir tu tuo tiki?
          Jei turi man klausimų parašyk a.ž., o dabar iš tavo pusės matau tik mažvaikiškas replikas.

          Comment


            Parašė index Rodyti pranešimą
            Už bažnyčios sienų. O kodėl ne mano reikalas? Jei tokia, mano nerinkta ir manęs neatstovaujanti institucija aiškina kaip man elgtis netgi labai mano reikalas.

            Pas mus tokia katalikybė tikrai turi per daug privilegijuotą statusą. Kokia dar kita privati organizacija yra taip globojama valstybės?
            Už bažnyčios sienų? Tai reiškia niekur. Gal, pavyzdžiui, tuomet ir ponai p***tai tik savo lovoje savo problemas gvildentų.

            Daug kas aiškina kaip elgtis ir nėra rinkti - ir mokytojai, ir medikai, ir bankininkai, o teisėjai netgi teisia...

            Bažnyčia nėra privati organizacija, derėtų tai žinoti. O valstybė daug ką globoja ir remia. Netgi tuos, kas veikia destruktyviai prieš visuomenę ir valstybę.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Gal neapsimetinėk. Bent pasidomėk kaip atsirado daug Europos senųjų universitetų.
              Nelabai supratau, kurioj vietoj aš apsimetinėju.

              Nieko neverčia. Tėvai už vaiką nusprendžia pagal savo įsitikinimus. O tėvai tam turi teisę. Tuo tarpu dabar valstybė ir netgi ne valstybė o visokie seksualinių problemų turintys asmenys su valstybės pagalba lenda į vaikų auklėjimo procesą nuo mažų dienų vis labiau ir labiau.
              Tame ir problema, kad žmogaus pasaulėžiūra susiformuoja vaikystėje-paauglystėje, o religija tuo pasinaudoja vaikams išplauti smegenis. Tuomet jau "šaukštai po pietų" ir taip užburtas ratas tęsiasi jau daugiau nei 2000 metų.

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Jei turi man klausimų parašyk a.ž., o dabar iš tavo pusės matau tik mažvaikiškas replikas.
                Net bijai kažką pasakyt, nes nusišneki. Turbūt velniai apsėdo.

                O jeigu rimtai, tai nė vienas iš čia diskutuojančių neturi teisės spręsti už kitus. Jeigu bažnyčia kovoja su velniais, tai tegu kovoja. Argi bažnyčios nemylėtojams nuo to kas keičiasi?

                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Tame ir problema, kad žmogaus pasaulėžiūra susiformuoja vaikystėje-paauglystėje, o religija tuo pasinaudoti vaikams išplauna smegenis, o tada jau šaukštai po pietų ir taip užburtas ratas jau tęsiasi daugiau nei 2000 metų.
                Keistuolis.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Už bažnyčios sienų? Tai reiškia niekur. Gal, pavyzdžiui, tuomet ir ponai p***tai tik savo lovoje savo problemas gvildentų.

                  Daug kas aiškina kaip elgtis ir nėra rinkti - ir mokytojai, ir medikai, ir bankininkai, o teisėjai netgi teisia...
                  Kaip tai niekur? Turiu omenyje savo religinėje bendruomenėje. Aš turiu omenyje, kad jei aš jų skelbiamų tiesų girdėti nenoriu ir man jų nereikia, tai prašom ir negrūsti. Kitaip nereiktų garsiai rėkti ir piktintis jei kas pradės prastuminėti ir jiems prieštaraujančius įstatymus.

                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Bažnyčia nėra privati organizacija, derėtų tai žinoti. O valstybė daug ką globoja ir remia. Netgi tuos, kas veikia destruktyviai prieš visuomenę ir valstybę.
                  O tai kas daugiau? Tai yra privatus, feodalinės Vatikano monarchijos VŠĮ, bent jau į tai panašiausia. Tai nėra kokia valstybinė organizacija, valdoma valstybės paskirtų žmonių ir vykdanti valstybines paslaugas. O iš valstybės pinigus gauna, ir dar nuo mokesčių atleidžiami.

                  Manyčiau, kad protingiausia šiuo klausimu yra Vokietijos politika, kur bažnyčią savo mokesčiais išlaiko tik tikintieji.

                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  O jeigu rimtai, tai nė vienas iš čia diskutuojančių neturi teisės spręsti už kitus. Jeigu bažnyčia kovoja su velniais, tai tegu kovoja. Argi bažnyčios nemylėtojams nuo to kas keičiasi?
                  Blogai tai, kad tais velniais, ar bent jau jų apsėstais tampa patys bažnyčios nemylėtojai. Kad galėtum kovoti juk reikia kokio fizinio velnio.
                  Paskutinis taisė index; 2011.12.04, 19:11.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą
                    Todėl, kad čia yra ne tik šnekos, bet oficiali bažnyčios pozicija. Po to ir draudžiamas dirbtinis apvaisinimas, abortai, renginiai katedros aikštėje ir šiaip jiems šventomis dienomis, homoseksualai vaikomi su kryžiais ir t.t. Kaip toks kišimasis į privačius žmonių reikalus gali nenervint?
                    Draudžia ne bažnyčia, o politikai. Jei dauguma jų tikintys ir bažnyčios skelbiamas tikėjimas jiems nėra 0, jie taip ir elgiasi. Ir tai daugumos nuomonė, su kuria turi skaitytis mažuma. O dirbtiniame apvaisinime ir abortuose tiesiog kyšo medicinos verslo (nes tai ne medicina, o būtent verslas paremtas medicina) interesai.
                    Niekas nedraudžia renginių katedros aikštėje. Visgi tai centrinė Vilniaus ir svarbi visos šalies mastu vieta, todėl bet kokieks renginiams čia ne vieta. Apie ką ir sako bažnyčios atstovai. Homoseksualus ne tik su kryžiais reikia vaikyti. Beje, su niekas jų ir nevaiko.

                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Politinės ar verslo ideologijos nors turi argumentų, kodėl reikėtų sekti jų ideologija, tuo tarpu religija yra paremta žmonių išmislais ir melu.
                    Būtent politinės ir verslo ideologijos paremtos išmislais ir melu.

                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Kažkada kitaip manančius ant laužo degindavo. Dabar yra naudojami kitoki metodai, grasinimas pragaru ir panašiai.
                    Deja, jei atidžiau domėtumeisi, tai degindavo pasaulietinė valdžia, o ne bažnyčia. Taip, tu degsi pragare. Tai grasinimas? Tuomet ir visas BK tik grasinimų rinkinys. Deja, realiai įvykdomų.

                    Comment


                      A|1, tu tikrai lankaisi bažnyčioj? Niekad nebūčiau pagalvojęs.

                      P.S. nevertėtų perkelt kur nors kitur diskusiją?
                      Paskutinis taisė LC.; 2011.12.04, 19:22.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        <..>Daug kas aiškina kaip elgtis ir nėra rinkti - ir mokytojai, ir medikai, ir bankininkai, o teisėjai netgi teisia... <..>
                        Šie žmonės yra mokslo žmonės. Religija yra išmislas.

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Draudžia ne bažnyčia, o politikai. Jei dauguma jų tikintys ir bažnyčios skelbiamas tikėjimas jiems nėra 0, jie taip ir elgiasi. Ir tai daugumos nuomonė, su kuria turi skaitytis mažuma. O dirbtiniame apvaisinime ir abortuose tiesiog kyšo medicinos verslo (nes tai ne medicina, o būtent verslas paremtas medicina) interesai.
                          O taip yra todėl, kad bažnyčia jai patinkantiems įvairiais būdais padeda, o su nepatikusiais kovoja ir velniais apskelbia. Jei tai darytų kitos organizacijos į tai žiūrėtumėm kreivai, ar išvis uždraustumėm. O bažnyčiai galima.

                          Koks tau verslas? O ką daryti žmonėms kurie negali turėti vaikų, bet nori, arba atvirkščiai? Gal tada išvis kaip viduramžiais uždrauskim mediciną, nes ligas atneša dievas, ir mes negalim jam drausti nusidėjėlių numarint?

                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Niekas nedraudžia renginių katedros aikštėje. Visgi tai centrinė Vilniaus ir svarbi visos šalies mastu vieta, todėl bet kokieks renginiams čia ne vieta. Apie ką ir sako bažnyčios atstovai. Homoseksualus ne tik su kryžiais reikia vaikyti. Beje, su niekas jų ir nevaiko.
                          Kaip tai nedraudžia? Kas ten sugalvojo visokias mistines "sakralines erdves" po ko ten nei koncertai labai vykti gali, nei naujųjų metų fejerverkai? Ir bažnyčia tai skelbė, kad čia ne miesto, ne šalies, o jų nuosava erdvė, kadangi prieš bažnyčia.

                          O tai ką čia daro šie mieli senukai?

                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Nelabai supratau, kurioj vietoj aš apsimetinėju.

                            Tame ir problema, kad žmogaus pasaulėžiūra susiformuoja vaikystėje-paauglystėje, o religija tuo pasinaudoja vaikams išplauti smegenis. Tuomet jau "šaukštai po pietų" ir taip užburtas ratas tęsiasi jau daugiau nei 2000 metų.
                            Pasidomėk ir nekils klausimų apie aukštojo mokslo institucijų ir bažnyčių (įvairių konfesijų) sąryšius.
                            Užtat visokie žydrieji ir taikosi į vaikus, kad galėtų juos ištvirkinti...


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Kaip tai niekur? Turiu omenyje savo religinėje bendruomenėje. Aš turiu omenyje, kad jei aš jų skelbiamų tiesų girdėti nenoriu ir man jų nereikia, tai prašom ir negrūsti. Kitaip nereiktų garsiai rėkti ir piktintis jei kas pradės prastuminėti ir jiems prieštaraujančius įstatymus.
                            O aš homopropagandos nenoriu girdėti. Liberalios propagandos nenoriu girdėti, rusofobijos ir Vakarų filijos propagandos nenoriu girdėti ir t.t.

                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            O tai kas daugiau? Tai yra privatus, feodalinės Vatikano monarchijos VŠĮ, bent jau į tai panašiausia. Tai nėra kokia valstybinė organizacija, valdoma valstybės paskirtų žmonių ir vykdanti valstybines paslaugas. O iš valstybės pinigus gauna, ir dar nuo mokesčių atleidžiami.

                            Manyčiau, kad protingiausia šiuo klausimu yra Vokietijos politika, kur bažnyčią savo mokesčiais išlaiko tik tikintieji.
                            Kodėl tu užsiciklinai ant Katalikų bažnyčios? O kitų nėra? O kitų religinių bendruomenių valstybė neremia? Bažnyčia nėra privati organizacija, nes nėra jokio jos savininko. Kaip ir valstybė neturi jokio konkretaus savininko.
                            Vokietijoje, beje, bažnyčios gauna finansavimą iš valstybės. Ir dargi valstybė naudoja savo mokestinę sistema mokesčių rinkimui iš tikinčiųjų, kurie po to pervedami bažnyčiai.

                            Comment


                              Parašė LC. Rodyti pranešimą
                              O jeigu rimtai, tai nė vienas iš čia diskutuojančių neturi teisės spręsti už kitus. Jeigu bažnyčia kovoja su velniais, tai tegu kovoja. Argi bažnyčios nemylėtojams nuo to kas keičiasi?
                              Sprendžiam ar nesprendžiam mūsų kalbos nelabai ką ir pakeis, tuo tarpu bažnyčia ir nusprendžia, ir turi pakankamai galios, kad jos sprendimai paveiktų žmones.

                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Būtent politinės ir verslo ideologijos paremtos išmislais ir melu.
                              VISKAS YRA DIDELIS SĄMOKSLAS!

                              Deja, jei atidžiau domėtumeisi, tai degindavo pasaulietinė valdžia, o ne bažnyčia. Taip, tu degsi pragare. Tai grasinimas? Tuomet ir visas BK tik grasinimų rinkinys. Deja, realiai įvykdomų.
                              Jei atidžiau domėtumeis, tai žinotum, kad viduramžiais dauguma valstybių buvo valdomos įvairių religijų.

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                O aš homopropagandos nenoriu girdėti. Liberalios propagandos nenoriu girdėti, rusofobijos ir Vakarų filijos propagandos nenoriu girdėti ir t.t.
                                Tai nėra oficialiai mokoma mokyklose, remiama valstybės ir jos išlaikoma, bet reguliariai transliuojama per nacionalinę televiziją. Tuo tarpu kunigų atrasi labai dažnoje iš šių vietų.



                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Kodėl tu užsiciklinai ant Katalikų bažnyčios? O kitų nėra? O kitų religinių bendruomenių valstybė neremia? Bažnyčia nėra privati organizacija, nes nėra jokio jos savininko. Kaip ir valstybė neturi jokio konkretaus savininko.
                                Vokietijoje, beje, bažnyčios gauna finansavimą iš valstybės. Ir dargi valstybė naudoja savo mokestinę sistema mokesčių rinkimui iš tikinčiųjų, kurie po to pervedami bažnyčiai.
                                Man šiaip jau visos religijos vienodos. Tik katalikai elgiasi agresyviausiai ir turi didžiausią įtaką. Jų vietoje būtų judėjai, musulmonai ar stačiatikiai (O juos visus yra už ką pakritikuot ), tai tą patį kalbėčiau apie juos.

                                Bažnyčia nepriklauso vienam žmogui, bet ir nėra valstybinė. Tai tos VŠĮ kolūkis iš tikro.

                                Ir tai labai gerai. Dėl to, kad yra atskiras bažnyčios išlaikymo mokestis, kurį moka tik patys oficialiai registruoti tikintieji. Būčiau visomis keturiomis už tokią sistemą.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  A|1, tu tikrai lankaisi bažnyčioj? Niekad nebūčiau pagalvojęs.

                                  P.S. nevertėtų perkelt kur nors kitur diskusiją?
                                  Nepatinka? Buvo tema apie moralę ir religija, bet panaikino.

                                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                  Šie žmonės yra mokslo žmonės. Religija yra išmislas.
                                  Mokslo? Nesek pasakų.

                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  O taip yra todėl, kad bažnyčia jai patinkantiems įvairiais būdais padeda, o su nepatikusiais kovoja ir velniais apskelbia. Jei tai darytų kitos organizacijos į tai žiūrėtumėm kreivai, ar išvis uždraustumėm. O bažnyčiai galima.
                                  Idėjinė kova visada vyksta ir tame nieko blogo nėra. Bažnyčia pati sprendžia, ką remti ir kam padėti. O velniais nieko neapskelbia ir su nepatikusiais nekovoja jokiais draudžiamais metodais.

                                  Parašė index Rodyti pranešimą

                                  Koks tau verslas? O ką daryti žmonėms kurie negali turėti vaikų, bet nori, arba atvirkščiai? Gal tada išvis kaip viduramžiais uždrauskim mediciną, nes ligas atneša dievas, ir mes negalim jam drausti nusidėjėlių numarint?
                                  Žinoma, kad verslas. Apvaisinimo verslas. Abortų problemos nebūtų, jei žmonės vadovautųsi bažnyčios mokymu, o ne instinktais. Taip pat ir nevaisingumas būtų eilėmis mažesnis dėl to paties. Galiausiai bažnyčia nėra prieš apvaisinimą mėgintuvėlyje. Ji tik už tai, kad nebūtų "prigaminama" embrionų iš karto daug. O tai juk verslas. Atseit daug iš karto - pigiau. Ir į ką viskas susiveda - į pinigus. O bažnyčia tik sako, kad pinigai ne pagrindinis dalykas, kuris turėtų nulemti apvaisinimą.
                                  Taip kad tau moralė turbūt iš viso tėra tušti žodžiai.

                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Kaip tai nedraudžia? Kas ten sugalvojo visokias mistines "sakralines erdves" po ko ten nei koncertai labai vykti gali, nei naujųjų metų fejerverkai? Ir bažnyčia tai skelbė, kad čia ne miesto, ne šalies, o jų nuosava erdvė, kadangi prieš bažnyčia.

                                  O tai ką čia daro šie mieli senukai?

                                  Atvaizdas
                                  Visų pirma, katedra nekaba ore, o stovi ant žemės. Ir ta žemė tikriausiai priklauso bažnyčiai nuosavybės teise (čia jau kaltink visokius kunigaikščius, kurie dalino bažnyčiai žemes ir dabartinę valdžią, kuri ją grąžino nepriklausomybės pradžioje). Tokiu atveju ji gali reikalauti, kokio turinio renginiai ten gali vykti.

                                  Jie tai daro prie bažnyčios. Jų reikalas, už ką jie meldžiasi.

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Žinoma, kad verslas. Apvaisinimo verslas. Abortų problemos nebūtų, jei žmonės vadovautųsi bažnyčios mokymu, o ne instinktais. Taip pat ir nevaisingumas būtų eilėmis mažesnis dėl to paties. Galiausiai bažnyčia nėra prieš apvaisinimą mėgintuvėlyje. Ji tik už tai, kad nebūtų "prigaminama" embrionų iš karto daug. O tai juk verslas. Atseit daug iš karto - pigiau. Ir į ką viskas susiveda - į pinigus. O bažnyčia tik sako, kad pinigai ne pagrindinis dalykas, kuris turėtų nulemti apvaisinimą.
                                    Taip kad tau moralė turbūt iš viso tėra tušti žodžiai.
                                    Keli embrionai iš karto pagaminami tam, kad po to būtų galima atrinkti, kuris iš jų gavosi sėkmingas ir sveikas, tam, kad paskui negimtų vaikas, kuris ir pats kankintųsi ir kankintų tėvus. O bažnyčia yra (ar bent jau buvo) ir prieš elementarų apvaisinimą mėgintuvėlyje.

                                    O moralė man tikrai ne tuščias žodis, aš ją turiu ir labai tvirtą, tik asmeninę, kuri su bažnyčios skelbiama kartais sutampa, o kartais ne.

                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Visų pirma, katedra nekaba ore, o stovi ant žemės. Ir ta žemė tikriausiai priklauso bažnyčiai nuosavybės teise (čia jau kaltink visokius kunigaikščius, kurie dalino bažnyčiai žemes ir dabartinę valdžią, kuri ją grąžino nepriklausomybės pradžioje). Tokiu atveju ji gali reikalauti, kokio turinio renginiai ten gali vykti.
                                    Žemė katedros aikštėje priklauso valstybei, o ne bažnyčiai. Tik ši sugalvojo, kad žemė priešais bažnyčią visada yra "sakralinė erdvė". Paspaudė ką reikia ir va ką turim. Berods vienu metu norėjo drausti net vaikams dviračiais važinėtis...

                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Jie tai daro prie bažnyčios. Jų reikalas, už ką jie meldžiasi.
                                    Tu sakei, kad jie prieš kitus žmones nieko neturi ir jų nepersekioja. Mačiau dar nuotrauką, kur jie šalia kryžių atitempę rėkavo, tik neradau dabar.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Sprendžiam ar nesprendžiam mūsų kalbos nelabai ką ir pakeis, tuo tarpu bažnyčia ir nusprendžia, ir turi pakankamai galios, kad jos sprendimai paveiktų žmones.


                                      Jei atidžiau domėtumeis, tai žinotum, kad viduramžiais dauguma valstybių buvo valdomos įvairių religijų.
                                      Jei vadovaujamasi demokratijos principais, tai priimama daugumos valią atspindintys sprendimai. O tikintieji ir yra tam tikra dauguma. Jiems atstovauja bažnyčia, ji ir išsako nuomonę tam tikrais klausimais. Deja, bažnyčios neturi pakankamai galios prieš valstybę ir tuo labiau prieš globalistų materialistų ordas.
                                      Ne religijos valdė, o religija buvo naudojama pasaulietinės valdžios kaip politinė ir ideologinė priemonė. Kai religija valdantiesiems buvo reikalinga, tai jie ją rėmė, o kai dabar ji jiems trukdo, tai dergia ir lėtai naikina.



                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Tai nėra oficialiai mokoma mokyklose, remiama valstybės ir jos išlaikoma, bet reguliariai transliuojama per nacionalinę televiziją. Tuo tarpu kunigų atrasi labai dažnoje iš šių vietų.
                                      Dar ir kaip yra. Visokių LLRI apologetų šnekas galima kone kasdien išgirsti per radiją, pamatyti pasisakymus kone kiekvienoje žinių laidoje ar perskaityti nuomonę laikraštyje, internete. Homopropagandos pas mus kol kas dar nėra. Kol kas. Bet pasaulyje kai kur tai jau norma. Ir kas gi remia žydruosius aktyvistus? Gal ne valstybė?


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Ir tai labai gerai. Dėl to, kad yra atskiras bažnyčios išlaikymo mokestis, kurį moka tik patys oficialiai registruoti tikintieji. Būčiau visomis keturiomis už tokią sistemą.
                                      Nieko panašaus. Mokestį moka visi, tik netikinčiųjų pinigai keliauja kažkur kitur...

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Dar ir kaip yra. Visokių LLRI apologetų šnekas galima kone kasdien išgirsti per radiją, pamatyti pasisakymus kone kiekvienoje žinių laidoje ar perskaityti nuomonę laikraštyje, internete. Homopropagandos pas mus kol kas dar nėra. Kol kas. Bet pasaulyje kai kur tai jau norma. Ir kas gi remia žydruosius aktyvistus? Gal ne valstybė?
                                        Bet jie nėra išlaikomi valstybės, kaip bažnyčia. Tai yra nepriklausomas (Nuo valstybės, ne išvis ), vadinamasis "think tank".

                                        Bažnyčia, šiuo atveju yra jautresnė todėl, kad ji labai aktyviai skiepija savo tiesas vaikams, kas yra labai jautrus dalykas. Taip pat į tai, kad ji valstybės labai menkai reguliuojama (Ir mes tai įsipareigoję sutartimis su Vatikanu!). Aš nesu prieš pačią religiją, tik prieš jos agresyvumą ir politiškumą.

                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Nieko panašaus. Mokestį moka visi, tik netikinčiųjų pinigai keliauja kažkur kitur...
                                        Taigi, kad ne. Kai pirmą kartą paskaičiau apie tai, tai pasidomėjau plačiau.

                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Church_tax#Germany

                                        http://www.steuer-forum-kirche.de/church-tax.pdf
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Keli embrionai iš karto pagaminami tam, kad po to būtų galima atrinkti, kuris iš jų gavosi sėkmingas ir sveikas, tam, kad paskui negimtų vaikas, kuris ir pats kankintųsi ir kankintų tėvus. O bažnyčia yra (ar bent jau buvo) ir prieš elementarų apvaisinimą mėgintuvėlyje.

                                          O moralė man tikrai ne tuščias žodis, aš ją turiu ir labai tvirtą, tik asmeninę, kuri su bažnyčios skelbiama kartais sutampa, o kartais ne.



                                          Žemė katedros aikštėje priklauso valstybei, o ne bažnyčiai. Tik ši sugalvojo, kad žemė priešais bažnyčią visada yra "sakralinė erdvė". Paspaudė ką reikia ir va ką turim. Berods vienu metu norėjo drausti net vaikams dviračiais važinėtis...



                                          Tu sakei, kad jie prieš kitus žmones nieko neturi ir jų nepersekioja. Mačiau dar nuotrauką, kur jie šalia kryžių atitempę rėkavo, tik neradau dabar.
                                          Asmeninės moralės nėra.
                                          Bažnyčia nėra už apvaisinimą mėgintuvėlyje. Keli embrionai gaunami iš karto tik tam, kad taip yra pigiau ir greičiau. Ir visa diskusija susiveda tik į pinigus.

                                          Tai dar didelis klausimas, kam ten priklauso žemė ir kur eina riba. Taip, "sakralinė erdvė". Ir kas čia blogo? O dviračiais važinėtis iš tiesų gal ir reikėtų drausti. Nes vaikšto daug žmonių su vaikais, senukų, turistų. Dviratininkai kelia pavojų jiems.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X