Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Katalikybė mūsų šalyje stipriai įsiveisus.
    Tai blogai?

    Comment


      Parašė LC. Rodyti pranešimą
      Tai blogai?
      Dabartiniais laikais visos religijos yra blogai.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Egzorcistas: kol nesusiduri su demono apsėdimais, niekaip nepatikėsi
        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=52478821



        Vatafak? Nuo kada šamanai ir burtninkai Lietuvoje gali būti akademinių mokyklų dėstytojais?
        Negalvojau, kad aukštojo mokslo institucijos Lietuvoje yra pasaulio top, bet tikrai negalvojau, kad nusivažiuota iki tokio lygio. Čia gi visiškas pravalas.
        O kad yra sodomijos propaguotojų tau nieko nesako?

        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Labai daug apie universitetą pasako faktas, kad jame yra Katalikų teologijos fakultetas. Katalikybė mūsų šalyje stipriai įsiveisus.
        Nu nebūk toks apskretęs, pasidomėk kaip yra Vakaruose.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Egzorcistas: kol nesusiduri su demono apsėdimais, niekaip nepatikėsi
          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=52478821



          Vatafak? Nuo kada šamanai ir burtninkai Lietuvoje gali būti akademinių mokyklų dėstytojais?
          Negalvojau, kad aukštojo mokslo institucijos Lietuvoje yra pasaulio top, bet tikrai negalvojau, kad nusivažiuota iki tokio lygio. Čia gi visiškas pravalas.
          Yra netgi kunigų seminarijų Lietuvoje, bet tai dar nieko nereiškia. Čia tik vienas universitetas iš keliolikos.
          Flickr

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Nu nebūk toks apskretęs, pasidomėk kaip yra Vakaruose.
            Vakaruose tai čia kur? Lenkijoj? Meksikoj?

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Dabartiniais laikais visos religijos yra blogai.
              O kuo tai yra blogai savaime? Aš nesu religingas, bet man tai visai įdomu kaip kultūrinis fenomenas. Studijuodamas VU, kaip pasirenkamą dalyką, esu lankęs katalikų teologijos įvado paskaitas, dėstomas vyskupo J.Borutos ir nemačiau nieko baisaus tame. Čia kaip ir filosofija ar pan.
              Valkauskas šiame universitete: http://en.wikipedia.org/wiki/Pontifi...ian_University apsigynęs teologijos mokslų daktarą. Nemanau, kad šio universiteto absolvento dėstymas kokioje nors aukštojoje mokykloje yra gėdingas faktas tai mokyklai ar šaliai, greičiau atvirkščiai. Manau, kad jei paiimtum geriausių pasaulio universitetų 100 - tuką, tikrai rastum ne viename jų katalikų teologiją kaip vieną iš dėstomų disciplinų, o jei giliau pasiknistum, manau, kad visai realu ir kokį egzorcistą užtikti Tiesiog tokia kultūrinė tradicija, nuo kuriuos nematau prasmės bėgti.

              Comment


                Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                O kuo tai yra blogai savaime?
                Religija tiesiogiai blokuoja žmogaus mąstymą, neleidžia žmogui pasaulį matyti kitu kampu.

                Comment


                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  Religija tiesiogiai blokuoja žmogaus mąstymą, neleidžia žmogui pasaulį matyti kitu kampu.
                  Man labiau patinka tavo nuotraukos, nei visiškai absurdiškos frazės, teiginiai. Iš kur čia tokia teisė spręsti kas yra gerai, o kas - ne? Tokius dalykus žmogus pats nuspręndžia ir tai padaro niekieno neverčiamas.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Religija tiesiogiai blokuoja žmogaus mąstymą, neleidžia žmogui pasaulį matyti kitu kampu.
                    Čia irgi diskutuotinas dalykas, ne taip jau lenga atsakyti, kas būtent yra gerai, o kas blogai. Tiesiog visą laiką žmogus turi turėti alternatyvą pasirinkimui, nori jis tikėti, ar ne, ir kad ir kokį pasirinkimą padaro, dėl to neturėtų būti niekaip diskriminuojamas, ar atvirščiai, aukšinamas. Bet šiuo metu kalbame ne apie tikėjimą ar netikėjimą, o tik susipažinimą su tūkstančius metų didelę įtaką turėjusia tradicija, kuri man įdomi ne dėl savo teisingumo ar klaidingumo, bet dėl savo pačios egzistavimo.

                    Comment


                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                      Man labiau patinka tavo nuotraukos, nei visiškai absurdiškos frazės, teiginiai. Iš kur čia tokia teisė spręsti kas yra gerai, o kas - ne? Tokius dalykus žmogus pats nuspręndžia ir tai padaro niekieno neverčiamas.
                      Tai yra tik mano nuomonė, kurios aš niekam nebruku. Tuo tarpu religija daro atvirkščiai, ji kišasi į žmogaus gyvenimą nuo pat mažens.

                      Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                      Čia irgi diskutuotinas dalykas, ne taip jau lenga atsakyti, kas būtent yra gerai, o kas blogai. Tiesiog visą laiką žmogus turi turėti alternatyvą pasirinkimui, nori jis tikėti, ar ne, ir kad ir kokį pasirinkimą padaro, dėl to neturėtų būti niekaip diskriminuojamas, ar atvirščiai, aukšinamas.
                      Apie ką ir kalbu. Religija nusprendžia už žmogų.

                      Bet šiuo metu kalbame ne apie tikėjimą ar netikėjimą, o tik susipažinimą su tūkstančius metų didelę įtaką turėjusia tradicija, kuri man įdomi ne dėl savo teisingumo ar klaidingumo, bet dėl savo pačios egzistavimo.
                      Aš neprieštaraučiau jeigu religija liktų tiesiog kaip tradicija, bet ji save deklaruoja kaip žinanti atsakymus į visus klausimus ir kišasi į tokias sritis, į kurias jei nereikėtų kištis.
                      Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.12.04, 18:29.

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Tai yra tik mano nuomonė, kurios aš niekam nebruku. Tuo tarpu religija daro atvirkščiai, ji kišasi į žmogaus gyvenimą nuo pat mažens.
                        Čia galima suprast kaip įžeidinėjimą. Religingas žmogus tavo tokią nuomonę sumaltų į miltus, deja, aš nereligingas. Religija į gyvenimą nesikiša, jeigu to nenori. O ir koks ten kišimasis?

                        Šiaip, religija nėra blogas dalykas - tiesiog gyvenimiški patarimai.

                        Comment


                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                          Čia galima suprast kaip įžeidinėjimą. Religingas žmogus tavo tokią nuomonę sumaltų į miltus, deja, aš nereligingas. Religija į gyvenimą nesikiša, jeigu to nenori. O ir koks ten kišimasis?

                          Šiaip, religija nėra blogas dalykas - tiesiog gyvenimiški patarimai.
                          Kaip tai nesikiša? Nuo pat mažens verčia dalyvauti savo apeigose(krikštas, pirma komunija), vėliau liepia laikytis "10 Dievo įsakymų", eit "išpažinties" ir panašių nesąmonių.
                          Jūs gal ne Lietuvoj gyvenat?

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Tai yra tik mano nuomonė, kurios aš niekam nebruku. Tuo tarpu religija daro atvirkščiai, ji kišasi į žmogaus gyvenimą nuo pat mažens.


                            Apie ką ir kalbu. Religija nusprendžia už žmogų.


                            Aš neprieštaraučiau jeigu religija liktų tiesiog kaip tradicija, bet ji save deklaruoja kaip žinanti atsakymus į visus klausimus ir kišasi į tokias sritis, į kurias jei nereikėtų kištis.
                            Kad šį kartą sprendi tu, ir labai kategoriškai

                            Ne vien religija deklaruoja visų gyvenimo sričių "tikrąjį kelią", bet ir įvairausios politinės, verslo bei kitokios ideologijos, netgi reklama ir žiniasklaida, o kitaip ir nebus. Todėl ir turi mąstyti, šviestis bei atsirinkti tai, ko reikia būtent tau.

                            Comment


                              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                              Kaip tai nesikiša? Nuo pat mažens verčia dalyvauti savo apeigose(krikštas, pirma komunija), vėliau liepia laikytis "10 Dievo įsakymų", eit "išpažinties" ir panašių nesąmonių.
                              Jūs gal ne Lietuvoj gyvenat?
                              Tai kas gi liepia tai daryt? Ar kunigas įsibrauna į namus, ar kažkas dar?

                              Comment


                                /\ dauguma kompanijų reklamuodamos savo produktus ir veiklą bent jau pripažįsta, kad sukčiauja, apgaudinėja

                                Comment


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  Tai kas gi liepia tai daryt? Ar kunigas įsibrauna į namus, ar kažkas dar?
                                  Per tėvus įbrukama, kuriems patiems buvo įbrukta vaikystėje. Vaikus, šiaip jau, reklama veikia labiausiai.

                                  Aš pats prieš religiją neturėčiau nieko prieš jei ji nebandytų kištis ten kur jai ne vieta (šeimos reikalai, medicina, švietimas ir t.t.), ir neaiškintų ko nereikia. Taip pat, kad nereikalautų iš valstybės pirmenybės ir savo interesų atstovavimo, finansavimo ir t.t.

                                  Bet kai pamatai tokius pareiškimus tai tiesiog negali karingu ateistu netapt.

                                  http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=51938309
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Vakaruose tai čia kur? Lenkijoj? Meksikoj?
                                    Gal neapsimetinėk. Bent pasidomėk kaip atsirado daug Europos senųjų universitetų.

                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Kaip tai nesikiša? Nuo pat mažens verčia dalyvauti savo apeigose(krikštas, pirma komunija), vėliau liepia laikytis "10 Dievo įsakymų", eit "išpažinties" ir panašių nesąmonių.
                                    Jūs gal ne Lietuvoj gyvenat?
                                    Nieko neverčia. Tėvai už vaiką nusprendžia pagal savo įsitikinimus. O tėvai tam turi teisę. Tuo tarpu dabar valstybė ir netgi ne valstybė o visokie seksualinių problemų turintys asmenys su valstybės pagalba lenda į vaikų auklėjimo procesą nuo mažų dienų vis labiau ir labiau.

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Per tėvus įbrukama, kuriems patiems buvo įbrukta vaikystėje. Vaikus, šiaip jau, reklama veikia labiausiai.

                                      Aš pats prieš religiją neturėčiau nieko prieš jei ji nebandytų kištis ten kur jai ne vieta (šeimos reikalai, medicina, švietimas ir t.t.), ir neaiškintų ko nereikia. Taip pat, kad nereikalautų iš valstybės pirmenybės ir savo interesų atstovavimo, finansavimo ir t.t.
                                      Taip, tai kur religijai vieta? Ir ne tavo reikalas, ką turi aiškinti ir ko neaiškinti religija.

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Aš pats prieš religiją neturėčiau nieko prieš jei ji nebandytų kištis ten kur jai ne vieta (šeimos reikalai, medicina, švietimas ir t.t.), ir neaiškintų ko nereikia. Taip pat, kad nereikalautų iš valstybės pirmenybės ir savo interesų atstovavimo, finansavimo ir t.t.
                                        Ar religija = idiotai bažnyčios veikėjai? Taip, jeigu tokiu modeliu vadovaujiesi, tai aš su tavim ir Čikupaku sutinku.

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Per tėvus įbrukama, kuriems patiems buvo įbrukta vaikystėje. Vaikus, šiaip jau, reklama veikia labiausiai.

                                          Aš pats prieš religiją neturėčiau nieko prieš jei ji nebandytų kištis ten kur jai ne vieta (šeimos reikalai, medicina, švietimas ir t.t.), ir neaiškintų ko nereikia. Taip pat, kad nereikalautų iš valstybės pirmenybės ir savo interesų atstovavimo, finansavimo ir t.t.

                                          Bet kai pamatai tokius pareiškimus tai tiesiog negali karingu ateistu netapt.

                                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=51938309
                                          O kodėl tave tave tokie pareiškimai taip jaudina ir trukdo gyventi? Vat, tokio jautrumo tikrai nesuprantu Man tai tik viena iš daugybės nuomonių ir nieko daugiau. Defyje šimtai visokių straipsnių, nebūtina taip jautriai į visus juos reaguoti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X