Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizijos atranka 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vis tiek tas Janušas geriausiai pavarė!!!

    Comment


      #62
      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Jei rimtai, tikrai nei viena.
      Žmonės rinksis pamatyti reginio, šou, linksmai praleisti laiką. Ramios bei ne itin išsiskiriančios dainos tikrai neturi potencialo būti pastebėtos. Tada vėl bus kalbama, kad tik pakliūti dėkingoje situacijoje, atlikti dainą ne prieš tuos ir ne po tų, kad nebūtume užgošti

      Svarbu, kad būtų geras ir įsimenantis priedainis, pati daina nėra tokia svarbi. Geriausiai tiktų Pilvelytė, bet labai akivaizdi jos nepatirtis tokių dainų atlikime, nors balsą turi gana stiprų ir gražų.

      Agama irgi atkrenta, liks kaip šešėlis ant scenos, pačiai dainininkei kažko trūksta, daina įdomi sanskrito kalba su operos priemaišom.

      Inculto - žaisminga, tikrai tinkanti Eurovizijai, tačiau įpusėjus jau atsibosta, nesuprantu kodėl, gal dėl to, kad per daug aiški ir monotoniška šiek tiek
      Merūnas bei Evelina Sašenko dar tokie įdomesni, o visos kitos...

      Šiaip nereikia pamiršti, kad siųsdami grupę/atlikėją mes perduodame kažkokią žinutę apie save, savo šalį.
      Čia jau kiekvienam pagal skonį. Man asmeniškai Pilvelytės daina yra varanti depresiją O ir šiaip kaip kasmet tai tokių Pilvelyčių būna bent 6-7, todėl ta jos daina tiesiog "paskęs" ir niekas jos neprisimins. Todėl ją siųsčiau pačią paskutinę

      Pats labiausiai palaikau Agamą, nes tai būtų tikrai kažkas išskirtinio Eurovizijoj. Ir man būtų visiškai nesvarbu, kokią vietą jie užimtų Osle.

      Dar visai neprieštaraučiau, jei į Oslą vyktų Eden arba Inculto. Eden'ų "power" baladė yra tikrai gera ir gali gaut taškų nuo tokio roko gerbėjų, kurių Europoje (ypač Skandinavijos šalyse) yra pilna. Inculto daina taip pat gera, tačiau vaizdelis kažkoks nekoks. Jei jie sugrotų tikrais instrumentais (arba bent jau imituotų grojimą jais), tai tikrai būtų super.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #63
        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Čia jau kiekvienam pagal skonį. Man asmeniškai Pilvelytės daina yra varanti depresiją O ir šiaip kaip kasmet tai tokių Pilvelyčių būna bent 6-7, todėl ta jos daina tiesiog "paskęs" ir niekas jos neprisimins.
        Vertinu Euroviziją nešališkai jei ką, net nepasakiau kuri man daina patinka
        Dėl "paskendimo" labai abejoju, vis tik tokios dainos labai paklausios, kitaip nesiųstu. Be to, pati daina atliekama tragiškai, dėl atlikėjos nepatirties, jos tikrai nesiūlau siųsti, tačiau tokią dainą atliekant tobulai - tiktų

        Pats labiausiai palaikau Agamą, nes tai būtų tikrai kažkas išskirtinio Eurovizijoj. Ir man būtų visiškai nesvarbu, kokią vietą jie užimtų Osle.
        Ar reikia siųsti dainą tik dėl savo išskirtinumo? Kuo ji reprezentuos mūsų šalį? Ar Lietuvoje tokios dainos dažnai klausomos ir populiarios? Eilinį kartą siųsti, kad tik siųsti atrodo beviltiškai..
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          #64
          Neabejotinai visi turi teisia pareikšti savo nuomonę ir išsakyti kas patiko ar nepatiko, tik įdomu būtų sužinoti, kiek iš čia esančių balsuoja per Eurovizijos finalinius koncertus už kitų šalių atlikėjus ? Aš asmeniškai galima sakyti nebalsuoju (kartą 1 SMS esu nusiuntęs).

          Comment


            #65
            ^^
            Jei kas nors patinka, balsuoju paprastai. Tikrai prisimenu, kad balsavau už "Zdob si Zdub", Ruslaną, pernai už estų "Urban Simphony"...

            Comment


              #66
              Parašė Irma Rodyti pranešimą
              Ar reikia siųsti dainą tik dėl savo išskirtinumo? Kuo ji reprezentuos mūsų šalį?
              Tokiu atveju reiktų be konkurso siųsti Inculto, nes beveik visos kitos dainos neturi nei menkiausių sąsajų su pvz. Lietuvos kultūros reprezentacija Ypač kai kokie 4/5 atlikėjų eina į Euroviziją tik tam, kad išgarsėtų savo šalyje ir apie jokį reprezentavimą tarptautinėje scenoje net negalvoja. Absoliuti dauguma iš jų neturi jokio išankstinio žalio supratimo kas bus, jei jie laimės šalies finalą.

              Ar Lietuvoje tokios dainos dažnai klausomos ir populiarios? Eilinį kartą siųsti, kad tik siųsti atrodo beviltiškai..
              Šaip ar čia tik man vienam taip atrodo, ar kaip, bet tokia lietuviška popsucha, kokia yra grojama mūsų radijo stotyse likusioje Europoje (ypač vakarų) nėra labai suprantama. Manau tikrai reikėtų pradėt galvot apie kažkokios alternatyvios muzikos siuntimą, nes siuntimai to, kas pas mus yra klausoma dažniausiai baigdavosi.. Na patys žinot kuo - visišku fiasko

              O ir šiaip, jei pildysis lažybų prognozės, tai Pilvelytės daina būtų gal bent 5-a Lietuvos baladė iš eilės. Tai jau daros kažkokia erzinanti tendenija, nes, kaip žinom, Eurovizijai reikia šou, o ne dainos. O tokiai lėtai dainai kažkokio ypatingo ar išsiskiriančio šou neprigalvosi
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                #67
                O aš ant bajerio balsavau už Ispaną ir net per tris telefus Chacaron, chacaron

                Tai šian kaip ir finalas? Reik už Merūną prasiūst...
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  #68
                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Tokiu atveju reiktų be konkurso siųsti Inculto, nes beveik visos kitos dainos neturi nei menkiausių sąsajų su pvz. Lietuvos kultūros reprezentacija Ypač kai kokie 4/5 atlikėjų eina į Euroviziją tik tam, kad išgarsėtų savo šalyje ir apie jokį reprezentavimą tarptautinėje scenoje net negalvoja. Absoliuti dauguma iš jų neturi jokio išankstinio žalio supratimo kas bus, jei jie laimės šalies finalą.
                  Ne tik kultūrą turėjau omeny, ne tautines giesmes ir pan. Jei per dainas būtų deklaruojamos tarkim šalies vertybės, siekiamybės ir pan. Tokiuose tarptautiniuose renginiuose ne pastriksėt turėtų būti svarbiausia, tą mes sėkmingai galim daryti savo šalies viduje. Idėja svarbiauia turėtų būti, o ne tik sportinis tikslas - sudalyvauti. Kitaip mus galėtų atstovauti ir koks Ugandos šalies gyventojas.


                  Šaip ar čia tik man vienam taip atrodo, ar kaip, bet tokia lietuviška popsucha, kokia yra grojama mūsų radijo stotyse likusioje Europoje (ypač vakarų) nėra labai suprantama. Manau tikrai reikėtų pradėt galvot apie kažkokios alternatyvios muzikos siuntimą, nes siuntimai to, kas pas mus yra klausoma dažniausiai baigdavosi.. Na patys žinot kuo - visišku fiasko
                  Na, Aivaro aš neklausydavau niekada
                  Ne tai, kad nesuprantama mūsų popsuca, mes nemokame daryti šou. Kažkodėl labai susitelkiama į žodžius, pamirštamas bendras vaizdas, šou elementai. Daina turi kabinti. Ir kas dar yra labai svarbu - atlikėjas, kaip jis atlieka savo kūrinį, degantis žvilgsnis, pasitikėjimas iš vidaus turi eiti. O dažniausiai matome kaip studentus per egzaminą, tas labai jaučiasi.

                  O ir šiaip, jei pildysis lažybų prognozės, tai Pilvelytės daina būtų gal bent 5-a Lietuvos baladė iš eilės. Tai jau daros kažkokia erzinanti tendenija, nes, kaip žinom, Eurovizijai reikia šou, o ne dainos. O tokiai lėtai dainai kažkokio ypatingo ar išsiskiriančio šou neprigalvosi
                  Pritariu, reikia šou, bet tai galima sėkmingai atlikti ir baladžių metu, tik reik derinti, tarkim per kokį dainos intarpą būgnai ritmiškai grotų, smuikai ar pan.
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    #69
                    Per serbių Molitva kažin kokio šou neprisimenu.

                    Comment


                      #70
                      Parašė lietus Rodyti pranešimą
                      Per serbių Molitva kažin kokio šou neprisimenu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=jYNcLNjvjVU Buvo kažkoks šou

                      Turbūt žmonėms tai ir patiko, nes daina man Ne


                      Pati ne kartą mačiau, kad atlikėjas būdamas vienas, sugeba užpildyti visą scenoje esančia erdvę, bet tai būna labai retai: daina+talentas+atlikėjo charizma = geras, tačiau ne itin dažnas reiškinys.
                      Paskutinis taisė Irma; 2010.03.04, 14:38.
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        #71
                        Kai laimėjo Estijai atstovavęs berods danas su draugeliu estu, taip pat kažkokio ypatingo šou nebuvo.

                        Comment


                          #72
                          o InCulto tikrai nori laimet nacionaline atranka, is jus facebook'o
                          visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                          Comment


                            #73
                            aš už Eden, Agama ir Pilvelytę
                            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                            Comment


                              #74
                              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                              Ką čia tas p....as daro?!! Dar tik tokios gėdos ir betrūksta, kad iškrypėlius pradėkim rinkt Lietuvai atstovaut Europoje... Pasaulio pabaiga
                              __________________
                              http://www.thequeenclub.eu

                              Geras bajeris - žmogus prieraše reklamuoja grupės Queen klubą ir kartu itin griežtai pasisako prieš "iškrypėlius" dainininkus

                              Comment


                                #75
                                Taigi, vyksta atranka ir balsavimas, kai parodė balsus net nustebau --- Pilvelytė pirmoj vietoj apie 3100 balsų --- InCulto apie 500. Bet aišku dar nepabaiga ir visi nepadainavo

                                Comment


                                  #76
                                  jau įtariu nebepasivys inculto aistės, o turėtų.. nekabino manęs šiandien jos pasirodymas kažkodėl, vis galvoj sukasi FUNK, ir labai laukiu jų šou

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                    daina+talentas+atlikėjo charizma = geras
                                    Dar nespėju pilnai viso derinio suvokti mintyse jau skambėjo MANTAS
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      jau įtariu nebepasivys inculto aistės, o turėtų.. nekabino manęs šiandien jos pasirodymas kažkodėl, vis galvoj sukasi FUNK, ir labai laukiu jų šou
                                      Tiesą pasakius, aš irgi mieliau rinkčiausi Inculto, nei depresiją varantį Aistės pasirodymą
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        #79
                                        Nubalsavau už Agama ir Aistę, nes, mano galva, jie realiausi pretendentai įveikti InCulto.

                                        Dabar belieka sėdėt ir laukt pirštus sukryžiavus
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #80
                                          Nu Inculto tai čia gerai sugalvojo savo pasirodymą
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X