Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tiesiog UK eBay yra nesvietiškai populiarus ir efektyvus būdas pirkti visokius gadgetus. Pardavėjas, iš kurio pirkau, yra UK-based ir prekės laikomis ir išsiunčiamos iš UK, o ne Azijos (jeigi iš kitur, tai taip ir nurodoma "From China" ar pan. Paprastai tokios prekės kainuoja gerokai pigiau ir keliauja kur kas ilgiau). Tai kaip ir 100% garantija, kad viskas bus ok. Tiesa, jie viena diena pavėlavo išsiūsti su Royal Mail Special Delivery, tai kaip "atsiprašymą" (neskaitant paties atsiprašymo emailo), atskirai išsiuntė HDMI kabelį. Svarbaiusia pirkti iš top-rated sellerio. Tada gali būti garantuotas, kad tikrai gauni tai, apie ką rašoma.
    Kiek tenka pirkti iš eBay, tai pardavėjai dažniausiai pasitaiko iš Kinijos ir Honkongo ir nebūtinai su "top-rated" statusu, tiesiog su aukštu reitingu, bet problemų su pristatymu nėra buvę.

    Ir dar vienas dalykas, kurį aš neseniai pastebėjau. Už maždaug £200 galima nusipirkti netgi labai padorų no-name Androidinį spartphoną su labai padoriais hardwaro spec'ais.
    Gal galima būtų sužinoti ar net nuorodą gauti į tokius brand'us, kuriais galima pasitikėti? Kažkaip abejoju, ar patikimumas ar koks ekranas prilygsta tikrų brand'ų produktams.
    Paskutinis taisė Lettered; 2012.11.04, 01:01.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Ir dar vienas dalykas, kurį aš neseniai pastebėjau. Už maždaug £200 galima nusipirkti netgi labai padorų no-name Androidinį spartphoną su labai padoriais hardwaro spec'ais. Tai kaip ir suteikia netgi labai gerą alternatyvą visiems atseit super duper mandriems Samsung ar HTC devaisams, kurie iš esmės yra tokie patys, bet kainuoja dvigubai daugiau. Įdomu tai, kad kinietiški no-name'iniai mobiliakai nėra jokia naujiena ir jų nusipirkti galima jau seniai. Tik anksčiau problema buvo ta, kad jie visi veikė su kažkokiomis neaiškiomis OS, kurios buvo nežmoniškai lievos ir tiesiog šūdas. O dabar gi yra Androidas, kurį gali naudoti bet kas ir bet kokiems devaisams, kuriuose jis funkcionuoja lygiai taip pat gerai, kaip ir geriausiuose Samsunguose ar HTC ir yra normali pilnavertė OS. Žodžiu, Gūglius su savo Androidu padarė šiokią tokią revoliuciją, nes tai reiškia, kad buvo atlaisvintas didelis pigių ir pakankamai gerų devaisų šaltinis, kuris anksčiau buvo "užrakintas" tik dėl to, kad jie negalėjo turėti normalios OS. Užtat kaip ir nebėra prasmės už normalų Androidinį mobiliaką mokėti 400-500 Eurų/£.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Jonai, iš čia pirkai? http://www.pandawill.com/ Gal gali tikslų link'ą duot, nes galvoju irgi įsigyti
    Ne, pirkau iš čia: http://www.ebay.co.uk/itm/AMPE-A10-S...71080180639%26. Tiesiog UK eBay yra nesvietiškai populiarus ir efektyvus būdas pirkti visokius gadgetus. Pardavėjas, iš kurio pirkau, yra UK-based ir prekės laikomis ir išsiunčiamos iš UK, o ne Azijos (jeigi iš kitur, tai taip ir nurodoma "From China" ar pan. Paprastai tokios prekės kainuoja gerokai pigiau ir keliauja kur kas ilgiau). Tai kaip ir 100% garantija, kad viskas bus ok. Tiesa, jie viena diena pavėlavo išsiūsti su Royal Mail Special Delivery, tai kaip "atsiprašymą" (neskaitant paties atsiprašymo emailo), atskirai išsiuntė HDMI kabelį. Svarbaiusia pirkti iš top-rated sellerio. Tada gali būti garantuotas, kad tikrai gauni tai, apie ką rašoma.

    O dėl Pandawill nežinau, nors ten irgi teko žvalgytis. Kaip suprantu, tai agentūra, kuri specializuojasi no-brand kinietiškų gadgetų pardavime. Kaip rašoma internetuose, jie patys neturi tų prekių, o tik jas gauna iš kitų prekeivių jau po to, kai pats jiems pateiki užsakymą. Žodžiu, toks truputį ne 100% patikimas būdas pirkti tokius daiktus. Ypač turint omeny, kad jie bazuojasi Kinijoje ir viską daro iš ten ir tik per internetą. Kitaip tariant, jeigu kiltų kokių neaiškumų, nieko jiems nepadarysi.
    Paskutinis taisė John; 2012.11.03, 23:38.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu. Buil-quality gal ir ne toks geras, kaip iPado ar Galaxy, bet tikrai nėra blogas. Korpusas iš lengvo aliuminio ir atrodo pakankamai solidžiai. Dizainas, aišku, daugmaž nukniauktas nuo iPad'o. Užtat Androidas (ICS 4.0.4, nors tikriausiai netrukus bus ir Jellybean'as) sukasi kaip laikrodukas. Tikriausiai dėl quad-core CPU. Visi apps'ai ir šiaip interfeiso "fylingas" visiškai smooth ir absoliučiai jokių priekaištų. Šiek tiek net keista, kad no-name gamintojai taip greit pavarė tokio lygio devaisų. Kas dar keisčiau, kad už panašias kainas UK elektronikos parduotuvėse (Maplin, PC World, Comet) pardavinėjami tabletai yra visiškas gaidys (neskaitant mažesnio Nexus 7). Dar keista, kad tokie no-name kažkodėl gaminami tik ten (Kinijoj), bet Europoje tuo niekas net nebando užsiimti (juk viskas, ką reikia padaryti, tai sulituoti kelis kompotentus, įdėti į korpusą ir įrašyti kokį naujesnį Androidą).
    Jonai, iš čia pirkai? http://www.pandawill.com/ Gal gali tikslų link'ą duot, nes galvoju irgi įsigyti

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    nieko keisto kad europoje ar kitur negamina. Nes visa elektronikos pramone persikele i azija. Koks tikslas vezti komponentus is azijos? tai uztruks maziausiai papildoma menesi, su komponentu tiekimu buna daznai problemu, tad atsitikus kazkokiai problemai gamybos velavimai smarkiai skirtusi nuo azijos gamintoju. Nors pvz Lietuvoj algos yra panasaus lygio taciau darbuotoju tai nera... nusamdyti viena kita gal ir galima bet jai reiktu nusmadyti daugiau butu didele problema.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Jau nusipirkau (tiksliau šiuo metu laukiu delivery). Visgi biudžetyas man šiuo momentu yra svarbus faktorius, nes leisti daugiau, nei £200 dabartinėje situacijoje neturiu daug noro. Čia turint omeny, kad tai bus mano "pabandymas" naudoti tabletą, o ne kažkas, ko man tikrai labai reiktų. O mokėti daug už kažką, dėl ko apskritai nesu tikras, tikrai nenoriu. Rezoliucijos užteks ir mažesnės. Jos bet kokiu atveju sočiai pakaks tiems taskams, kuriuos aš planuoju daryti (t.y. paprasčiausi kasdieniniai taskai, kaip emailas, naujienų skaitymas, forumas, nuotraukos ir pan.). O tokios didelės rezoliucijos, kaip Nexus 10, bent man visiškai nereikia. Bent jau šiuo metu. Ateityje, aišku, jos reikės, bet ateityje bus ir kitoks tokių tabletų pasirinkimas bei kainos.

    Na o maniškis tabletas irgi turės neblogus features'us, kokių už tokią pačią kainą daugiau vargu ar kur nors galima rasti t.y. 1,2GHz quad-core cpu, Mali 400 quad-core GPU, HDMI out'as, 16GB internal+16GB mSD atmintis (pridedama nemokamai) su 1280 x 800 IPS displėjumi. Tai tikrai nėra š bent jau iš specifikacijų pusės, nors build-quality tikriausiai ir neprilygsta iPadui ar Nexus. Visgi tai yra, imho, optimalus variantas mano poreikiams šiuo metu. Bet kokiu atveju, pasidalinsiu įspūžiais, kai pats išbandysiu.
    Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu. Buil-quality gal ir ne toks geras, kaip iPado ar Galaxy, bet tikrai nėra blogas. Korpusas iš lengvo aliuminio ir atrodo pakankamai solidžiai. Dizainas, aišku, daugmaž nukniauktas nuo iPad'o. Užtat Androidas (ICS 4.0.4, nors tikriausiai netrukus bus ir Jellybean'as) sukasi kaip laikrodukas. Tikriausiai dėl quad-core CPU. Visi apps'ai ir šiaip interfeiso "fylingas" visiškai smooth ir absoliučiai jokių priekaištų. Šiek tiek net keista, kad no-name gamintojai taip greit pavarė tokio lygio devaisų. Kas dar keisčiau, kad už panašias kainas UK elektronikos parduotuvėse (Maplin, PC World, Comet) pardavinėjami tabletai yra visiškas gaidys (neskaitant mažesnio Nexus 7). Dar keista, kad tokie no-name kažkodėl gaminami tik ten (Kinijoj), bet Europoje tuo niekas net nebando užsiimti (juk viskas, ką reikia padaryti, tai sulituoti kelis kompotentus, įdėti į korpusą ir įrašyti kokį naujesnį Androidą).

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Dėkui visiems už pagalbą. Ko gero rinksiuos Kindle, nes tai paprasčiausias ir pigiausias variantas, kokio man ir reikia.

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.
    Dažniausiai skaitau pdf (kol kas jokių problemų ir su word failais)formatu knygas per Samsung Galaxy 10.1. Kol viskas normaliai. Aišku, jei reikia tik knygų skaitymui, galaxy manau nevertėtų pirkti, tačiau jei nori neapsiriboti tik knygų skaitymu - tai puikus daiktas.
    Sunkiausia, kai esi įpratęs kažką pasibraukti, pasižymėti - čia jau įpročio dalykas. Nebent kokia programėlė pagelbėtų, bet pats neieškojau, nes tokio poreikio nėra. Samsungo markete yra nemažai gerų nemokamų programų ir tai didelis jo privalumas.

    Pažįstama naudoja kindle. Ji patenkinta. Kaip užsiminė, vertėtų šio aparato paieškoti ne Lietuvoje (dėl kainos).
    Tik, kaip supratu, ten reikia siųstis knygas ir įdomų, ar veiktų knygos, kurias perrašytum iš pc į tą aparačiuką (jei tokia funkcija yra) ?

    Komentuoti:


  • zero
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.
    Nook, Sony ir pan.:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Compari...e-book_readers

    Bet reikia žiūrėti parametrus, kokio formato failus norėsi skaityti. Ir aišku, kaina.
    Šiuo metu populiariausi yra Nook ir Kindle. Akis mažiausiai vargina tikri skaitytuvai, ne su LCD ekranu, o su e-ink.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Kindle ?
    Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Ką pasiūlytumėte elektroninių knygų skaitymui? Viskas ko man reikia yra ekranas nevarginantis akių ir teksto rodymas. Visų kitų pribumbasų nereikia.
    Kindle ?

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Ką pasiūlytumėte elektroninių knygų skaitymui? Viskas ko man reikia yra ekranas nevarginantis akių ir teksto rodymas. Visų kitų pribumbasų nereikia.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Aš išjungdamas visus papildomus servisus didelio skirtumo baterijos tarnavime nepastebėjau, jos lygis pastebimai krenta tik aktyviai naudojant telefoną, ypač naršant internete. Jei to nedarau, baterija laiko ~3 dienas, nors GPS, Wi-Fi ir sync'as ijungti.
    Tiesa, naudoju AOKP ROM'ą. Su stock'u situacija, kiek pamenu, buvo šiek tiek prastesnė.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Na internetas ir wifi skirti įvairioms sinchronizacijoms, daug kas turi gtalk šiais laikais, gmail, exchange email, įvairūs pranešimai, G+ foto uploades, greitas interneto pasiekimas be jokių junginėjimų. Bet čia gal dėl to kad aš pakankamai heavy useris, mano švogeriui aplamai nežinau ar androidas net reikalingas, 3310 ftw.
    Tai čia mes visi heavy useriai. Tiesiog visų servisų beveik niekada vienu metu nereikia. Yra net widgetas, kuriuo vienu paspaudimu galima įjungti arba išjungti wifi, 3g, sync, gps ir kitus servisus. Labai padeda 3G išjungimas ir palikimas tik ant GSM.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tam, kad reikalui esant vieno mygtuko paspaudimu būtų galima įjungti ir patogiai viskuom naudotis dideliame ekrane, aš irgi viską ką įmanoma laikau išjungus, nematau tikslo visąlaik laikyti įjungus Wi-fi ar tinklo internetą, jei juo nesinaudoju.
    Na internetas ir wifi skirti įvairioms sinchronizacijoms, daug kas turi gtalk šiais laikais, gmail, exchange email, įvairūs pranešimai, G+ foto uploades, greitas interneto pasiekimas be jokių junginėjimų. Bet čia gal dėl to kad aš pakankamai heavy useris, mano švogeriui aplamai nežinau ar androidas net reikalingas, 3310 ftw.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Jei atjunginėti tokias funkcijas, tai kam pirkti smartphoną? O kad kas naktį įkišti pakrauti, gal ne didelė bėda. Jei reik kelionėms, galima 2 bateriją arba išorinį akumuliatorių pasiimti.
    Tam, kad reikalui esant vieno mygtuko paspaudimu būtų galima įjungti ir patogiai viskuom naudotis dideliame ekrane, aš irgi viską ką įmanoma laikau išjungus, nematau tikslo visąlaik laikyti įjungus Wi-fi ar tinklo internetą, jei juo nesinaudoju.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Baterijos tarnavimas yra visų smartphonų problema. Tiesiog pasiknaisiok po nustatymus ir išjunk nebūtinus dalykus, kaip automatines sinchronizacijas, wi-fi, GPS ir panašius dalykus. Stebuklų nepadarys, bet šiek tiek prailgins batareikos gyvenimą.
    Jei atjunginėti tokias funkcijas, tai kam pirkti smartphoną? O kad kas naktį įkišti pakrauti, gal ne didelė bėda. Jei reik kelionėms, galima 2 bateriją arba išorinį akumuliatorių pasiimti.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Nuo penktadienio pratinuosi prie savo naujo žaisliuko - Samsung Galaxy S3. Šiaip gal viskas ir jėga ten su juo, bet kadangi naudosiu kaip darbinį telefoną, visgi yra vienas labai didelis minusas - baterijos tarnavimo laikas.. iki šiol naudojau seną gerą ir patikimą nedidukę Nokią (net modelio nežinau), kurios bateriją pakraudavau ir pamiršdavau kokiai savaitei, tai čia matau, kad teks kasdien junginėt.. O daugiau tai normaliai viskas, patogu facebooką pavartyt, šiaip naujienas skaityt lovoj drybsant. O ir darbinės priemonės - mailas, skype, kalendorius - viskas patogu, greit ir smagiai vartosi. Aj, dar prie išmatavimų prirpast teks. Į kostiumo vidinę kišenę be problemų telpa, bet jau į džinsų priekinę sunkiai tokį įsikiši, o jei įsikiši, tai per pusę sulaužysi kur atsisėdęs Teks pratintis kažkaip.
    Baterijos tarnavimas yra visų smartphonų problema. Tiesiog pasiknaisiok po nustatymus ir išjunk nebūtinus dalykus, kaip automatines sinchronizacijas, wi-fi, GPS ir panašius dalykus. Stebuklų nepadarys, bet šiek tiek prailgins batareikos gyvenimą.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Nuo penktadienio pratinuosi prie savo naujo žaisliuko - Samsung Galaxy S3. Šiaip gal viskas ir jėga ten su juo, bet kadangi naudosiu kaip darbinį telefoną, visgi yra vienas labai didelis minusas - baterijos tarnavimo laikas.. iki šiol naudojau seną gerą ir patikimą nedidukę Nokią (net modelio nežinau), kurios bateriją pakraudavau ir pamiršdavau kokiai savaitei, tai čia matau, kad teks kasdien junginėt.. O daugiau tai normaliai viskas, patogu facebooką pavartyt, šiaip naujienas skaityt lovoj drybsant. O ir darbinės priemonės - mailas, skype, kalendorius - viskas patogu, greit ir smagiai vartosi. Aj, dar prie išmatavimų prirpast teks. Į kostiumo vidinę kišenę be problemų telpa, bet jau į džinsų priekinę sunkiai tokį įsikiši, o jei įsikiši, tai per pusę sulaužysi kur atsisėdęs Teks pratintis kažkaip.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    John, tikiuosi, dar nenusipirkai to kiniško tableto?
    Google ką tik paskelbė apie Nexus 10 su 2560x1600 ekranu
    Kaina bus didesnė, nei tavo planuotas biudžetas, bet mano nuomone, tekstų skaitymui tokios raiškos ekranas būtų tiesiog nuostabus.
    Jau nusipirkau (tiksliau šiuo metu laukiu delivery). Visgi biudžetyas man šiuo momentu yra svarbus faktorius, nes leisti daugiau, nei £200 dabartinėje situacijoje neturiu daug noro. Čia turint omeny, kad tai bus mano "pabandymas" naudoti tabletą, o ne kažkas, ko man tikrai labai reiktų. O mokėti daug už kažką, dėl ko apskritai nesu tikras, tikrai nenoriu. Rezoliucijos užteks ir mažesnės. Jos bet kokiu atveju sočiai pakaks tiems taskams, kuriuos aš planuoju daryti (t.y. paprasčiausi kasdieniniai taskai, kaip emailas, naujienų skaitymas, forumas, nuotraukos ir pan.). O tokios didelės rezoliucijos, kaip Nexus 10, bent man visiškai nereikia. Bent jau šiuo metu. Ateityje, aišku, jos reikės, bet ateityje bus ir kitoks tokių tabletų pasirinkimas bei kainos.

    Na o maniškis tabletas irgi turės neblogus features'us, kokių už tokią pačią kainą daugiau vargu ar kur nors galima rasti t.y. 1,2GHz quad-core cpu, Mali 400 quad-core GPU, HDMI out'as, 16GB internal+16GB mSD atmintis (pridedama nemokamai) su 1280 x 800 IPS displėjumi. Tai tikrai nėra š bent jau iš specifikacijų pusės, nors build-quality tikriausiai ir neprilygsta iPadui ar Nexus. Visgi tai yra, imho, optimalus variantas mano poreikiams šiuo metu. Bet kokiu atveju, pasidalinsiu įspūžiais, kai pats išbandysiu.
    Paskutinis taisė John; 2012.10.29, 18:13.

    Komentuoti:

Working...
X