Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.
    Dažniausiai skaitau pdf (kol kas jokių problemų ir su word failais)formatu knygas per Samsung Galaxy 10.1. Kol viskas normaliai. Aišku, jei reikia tik knygų skaitymui, galaxy manau nevertėtų pirkti, tačiau jei nori neapsiriboti tik knygų skaitymu - tai puikus daiktas.
    Sunkiausia, kai esi įpratęs kažką pasibraukti, pasižymėti - čia jau įpročio dalykas. Nebent kokia programėlė pagelbėtų, bet pats neieškojau, nes tokio poreikio nėra. Samsungo markete yra nemažai gerų nemokamų programų ir tai didelis jo privalumas.

    Pažįstama naudoja kindle. Ji patenkinta. Kaip užsiminė, vertėtų šio aparato paieškoti ne Lietuvoje (dėl kainos).
    Tik, kaip supratu, ten reikia siųstis knygas ir įdomų, ar veiktų knygos, kurias perrašytum iš pc į tą aparačiuką (jei tokia funkcija yra) ?

    Comment


      Dėkui visiems už pagalbą. Ko gero rinksiuos Kindle, nes tai paprasčiausias ir pigiausias variantas, kokio man ir reikia.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Jau nusipirkau (tiksliau šiuo metu laukiu delivery). Visgi biudžetyas man šiuo momentu yra svarbus faktorius, nes leisti daugiau, nei £200 dabartinėje situacijoje neturiu daug noro. Čia turint omeny, kad tai bus mano "pabandymas" naudoti tabletą, o ne kažkas, ko man tikrai labai reiktų. O mokėti daug už kažką, dėl ko apskritai nesu tikras, tikrai nenoriu. Rezoliucijos užteks ir mažesnės. Jos bet kokiu atveju sočiai pakaks tiems taskams, kuriuos aš planuoju daryti (t.y. paprasčiausi kasdieniniai taskai, kaip emailas, naujienų skaitymas, forumas, nuotraukos ir pan.). O tokios didelės rezoliucijos, kaip Nexus 10, bent man visiškai nereikia. Bent jau šiuo metu. Ateityje, aišku, jos reikės, bet ateityje bus ir kitoks tokių tabletų pasirinkimas bei kainos.

        Na o maniškis tabletas irgi turės neblogus features'us, kokių už tokią pačią kainą daugiau vargu ar kur nors galima rasti t.y. 1,2GHz quad-core cpu, Mali 400 quad-core GPU, HDMI out'as, 16GB internal+16GB mSD atmintis (pridedama nemokamai) su 1280 x 800 IPS displėjumi. Tai tikrai nėra š bent jau iš specifikacijų pusės, nors build-quality tikriausiai ir neprilygsta iPadui ar Nexus. Visgi tai yra, imho, optimalus variantas mano poreikiams šiuo metu. Bet kokiu atveju, pasidalinsiu įspūžiais, kai pats išbandysiu.
        Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu. Buil-quality gal ir ne toks geras, kaip iPado ar Galaxy, bet tikrai nėra blogas. Korpusas iš lengvo aliuminio ir atrodo pakankamai solidžiai. Dizainas, aišku, daugmaž nukniauktas nuo iPad'o. Užtat Androidas (ICS 4.0.4, nors tikriausiai netrukus bus ir Jellybean'as) sukasi kaip laikrodukas. Tikriausiai dėl quad-core CPU. Visi apps'ai ir šiaip interfeiso "fylingas" visiškai smooth ir absoliučiai jokių priekaištų. Šiek tiek net keista, kad no-name gamintojai taip greit pavarė tokio lygio devaisų. Kas dar keisčiau, kad už panašias kainas UK elektronikos parduotuvėse (Maplin, PC World, Comet) pardavinėjami tabletai yra visiškas gaidys (neskaitant mažesnio Nexus 7). Dar keista, kad tokie no-name kažkodėl gaminami tik ten (Kinijoj), bet Europoje tuo niekas net nebando užsiimti (juk viskas, ką reikia padaryti, tai sulituoti kelis kompotentus, įdėti į korpusą ir įrašyti kokį naujesnį Androidą).

        Comment


          nieko keisto kad europoje ar kitur negamina. Nes visa elektronikos pramone persikele i azija. Koks tikslas vezti komponentus is azijos? tai uztruks maziausiai papildoma menesi, su komponentu tiekimu buna daznai problemu, tad atsitikus kazkokiai problemai gamybos velavimai smarkiai skirtusi nuo azijos gamintoju. Nors pvz Lietuvoj algos yra panasaus lygio taciau darbuotoju tai nera... nusamdyti viena kita gal ir galima bet jai reiktu nusmadyti daugiau butu didele problema.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu. Buil-quality gal ir ne toks geras, kaip iPado ar Galaxy, bet tikrai nėra blogas. Korpusas iš lengvo aliuminio ir atrodo pakankamai solidžiai. Dizainas, aišku, daugmaž nukniauktas nuo iPad'o. Užtat Androidas (ICS 4.0.4, nors tikriausiai netrukus bus ir Jellybean'as) sukasi kaip laikrodukas. Tikriausiai dėl quad-core CPU. Visi apps'ai ir šiaip interfeiso "fylingas" visiškai smooth ir absoliučiai jokių priekaištų. Šiek tiek net keista, kad no-name gamintojai taip greit pavarė tokio lygio devaisų. Kas dar keisčiau, kad už panašias kainas UK elektronikos parduotuvėse (Maplin, PC World, Comet) pardavinėjami tabletai yra visiškas gaidys (neskaitant mažesnio Nexus 7). Dar keista, kad tokie no-name kažkodėl gaminami tik ten (Kinijoj), bet Europoje tuo niekas net nebando užsiimti (juk viskas, ką reikia padaryti, tai sulituoti kelis kompotentus, įdėti į korpusą ir įrašyti kokį naujesnį Androidą).
            Jonai, iš čia pirkai? http://www.pandawill.com/ Gal gali tikslų link'ą duot, nes galvoju irgi įsigyti

            Comment


              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
              Jonai, iš čia pirkai? http://www.pandawill.com/ Gal gali tikslų link'ą duot, nes galvoju irgi įsigyti
              Ne, pirkau iš čia: http://www.ebay.co.uk/itm/AMPE-A10-S...71080180639%26. Tiesiog UK eBay yra nesvietiškai populiarus ir efektyvus būdas pirkti visokius gadgetus. Pardavėjas, iš kurio pirkau, yra UK-based ir prekės laikomis ir išsiunčiamos iš UK, o ne Azijos (jeigi iš kitur, tai taip ir nurodoma "From China" ar pan. Paprastai tokios prekės kainuoja gerokai pigiau ir keliauja kur kas ilgiau). Tai kaip ir 100% garantija, kad viskas bus ok. Tiesa, jie viena diena pavėlavo išsiūsti su Royal Mail Special Delivery, tai kaip "atsiprašymą" (neskaitant paties atsiprašymo emailo), atskirai išsiuntė HDMI kabelį. Svarbaiusia pirkti iš top-rated sellerio. Tada gali būti garantuotas, kad tikrai gauni tai, apie ką rašoma.

              O dėl Pandawill nežinau, nors ten irgi teko žvalgytis. Kaip suprantu, tai agentūra, kuri specializuojasi no-brand kinietiškų gadgetų pardavime. Kaip rašoma internetuose, jie patys neturi tų prekių, o tik jas gauna iš kitų prekeivių jau po to, kai pats jiems pateiki užsakymą. Žodžiu, toks truputį ne 100% patikimas būdas pirkti tokius daiktus. Ypač turint omeny, kad jie bazuojasi Kinijoje ir viską daro iš ten ir tik per internetą. Kitaip tariant, jeigu kiltų kokių neaiškumų, nieko jiems nepadarysi.
              Paskutinis taisė John; 2012.11.03, 23:38.

              Comment


                Ir dar vienas dalykas, kurį aš neseniai pastebėjau. Už maždaug £200 galima nusipirkti netgi labai padorų no-name Androidinį spartphoną su labai padoriais hardwaro spec'ais. Tai kaip ir suteikia netgi labai gerą alternatyvą visiems atseit super duper mandriems Samsung ar HTC devaisams, kurie iš esmės yra tokie patys, bet kainuoja dvigubai daugiau. Įdomu tai, kad kinietiški no-name'iniai mobiliakai nėra jokia naujiena ir jų nusipirkti galima jau seniai. Tik anksčiau problema buvo ta, kad jie visi veikė su kažkokiomis neaiškiomis OS, kurios buvo nežmoniškai lievos ir tiesiog šūdas. O dabar gi yra Androidas, kurį gali naudoti bet kas ir bet kokiems devaisams, kuriuose jis funkcionuoja lygiai taip pat gerai, kaip ir geriausiuose Samsunguose ar HTC ir yra normali pilnavertė OS. Žodžiu, Gūglius su savo Androidu padarė šiokią tokią revoliuciją, nes tai reiškia, kad buvo atlaisvintas didelis pigių ir pakankamai gerų devaisų šaltinis, kuris anksčiau buvo "užrakintas" tik dėl to, kad jie negalėjo turėti normalios OS. Užtat kaip ir nebėra prasmės už normalų Androidinį mobiliaką mokėti 400-500 Eurų/£.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Tiesiog UK eBay yra nesvietiškai populiarus ir efektyvus būdas pirkti visokius gadgetus. Pardavėjas, iš kurio pirkau, yra UK-based ir prekės laikomis ir išsiunčiamos iš UK, o ne Azijos (jeigi iš kitur, tai taip ir nurodoma "From China" ar pan. Paprastai tokios prekės kainuoja gerokai pigiau ir keliauja kur kas ilgiau). Tai kaip ir 100% garantija, kad viskas bus ok. Tiesa, jie viena diena pavėlavo išsiūsti su Royal Mail Special Delivery, tai kaip "atsiprašymą" (neskaitant paties atsiprašymo emailo), atskirai išsiuntė HDMI kabelį. Svarbaiusia pirkti iš top-rated sellerio. Tada gali būti garantuotas, kad tikrai gauni tai, apie ką rašoma.
                  Kiek tenka pirkti iš eBay, tai pardavėjai dažniausiai pasitaiko iš Kinijos ir Honkongo ir nebūtinai su "top-rated" statusu, tiesiog su aukštu reitingu, bet problemų su pristatymu nėra buvę.

                  Ir dar vienas dalykas, kurį aš neseniai pastebėjau. Už maždaug £200 galima nusipirkti netgi labai padorų no-name Androidinį spartphoną su labai padoriais hardwaro spec'ais.
                  Gal galima būtų sužinoti ar net nuorodą gauti į tokius brand'us, kuriais galima pasitikėti? Kažkaip abejoju, ar patikimumas ar koks ekranas prilygsta tikrų brand'ų produktams.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2012.11.04, 01:01.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Kiek tenka pirkti iš eBay, tai pardavėjai dažniausiai pasitaiko iš Kinijos ir Honkongo ir nebūtinai su "top-rated" statusu, tiesiog su aukštu reitingu, bet problemų su pristatymu nėra buvę.



                    Gal galima būtų sužinoti ar net nuorodą gauti į tokius brand'us, kuriais galima pasitikėti? Kažkaip abejoju, ar patikimumas ar koks ekranas prilygsta tikrų brand'ų produktams.
                    Žinoma, pakanka gero reitingo. Tiesiog top-rated statusas suteikiamas tiems, kurie atitinka papildomus gana griežtus kriterijus. Kaip suprantu, tai priklauso ir nuo šalies, kuriai skirtas eBay puslapis.

                    Comment


                      Va. Nedaug daugiau, nei tie tavo minėti £200

                      https://play.google.com/store/device...id=nexus_4_8gb

                      Comment


                        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                        Va. Nedaug daugiau, nei tie tavo minėti £200

                        https://play.google.com/store/device...id=nexus_4_8gb
                        Jo, čia Gūglius vėl pavarė. Šiaip gerai, kad tokie daiktai darosi labiau prieinami. Tokį devaisą už tokią kainą jamčiau. Bet kokiu atveju, pasibaigus mano dabartiniam kontraktui, mano mobilaus ryšio provaideris turės pasiūlyti kažką labai labai gero (pvz., be didesnių ceremonijų sumažinti mėnesio mokestį, pasiūlyti daugiau minučių+MB ir duoti bent jau iPhone 5) kad dar kartą pratęsčiau kontraktą.
                        Paskutinis taisė John; 2012.11.04, 01:49.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Žinoma, pakanka gero reitingo. Tiesiog top-rated statusas suteikiamas tiems, kurie atitinka papildomus gana griežtus kriterijus. Kaip suprantu, tai priklauso ir nuo šalies, kuriai skirtas eBay puslapis.
                          O aš išvis žiūriu, kad eBay buyer protection būtų ir į jokius reitingus ir nieką nežiūriu. Esu ne kartą taip ir negavęs savo pirkinių, eBay visada visus pinigus atgal grąžindavo, tai kažkaip ir nesuku galvos dėl reitingų ir patikimumų visokių, ypač jei nebrangias prekes perku .

                          O dėl tų pigiakų tai dar vienas privalumas, kad gausi tikrą raw androidą, be jokio custom šlamšto, kurį kiša didieji gamintojai ir kurį po to savo rankom turi persirašinėti, kad atsikratytum to šlamšto. Minusas, kad atnaujinimų tikriausiai niekada nebus arba laukti reikės tiek, kad jie nebebus aktualūs. Nors čia iš principo nedidelis skirtumas, lyginant su didžiaisiais gamintojais.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu.
                            Nekantriai laukiam "kiniečio" apžvalgos po mėnesio-dviejų naudojimosi.

                            Comment


                              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                              Nekantriai laukiam "kiniečio" apžvalgos po mėnesio-dviejų naudojimosi.
                              Aš jau buvau apie tai ir pamiršęs

                              Nieko ypatingo pasakyti negalėsiu, nes viskas lyg ir veikia taip, kaip ir turi veikti.

                              Vienintelis bug'as, su kuriuo teko susidurti, tai kad batareikos matuoklis rodo kažkokias nesąmones. T.y. batareikos įkrovimo rodiklis šokinėja, kaip jam užplaukia ir nelabai bendrauja su realiu batareikos veikimu. Nors pačiam tableto veikimui įtakos tai kaip ir neturi. Dar kažkodėl neina fiksuoti batareikos temperatūros, srovės stiprio ir panašių dalykų, kuriuos be problemų rodo tam skirti apps'ai ant mano HTC Sensation.

                              Dar vienas nedidelis minusas, kad Play Store "neleidžia" parsisiūsti kai kurių apps'ų (pvz., Google Chrome), nes kažkas ten kažkur nepatvirtinta ar pan. Nors parsisiuntus tą patį app'ą iš kitur (pvz. kažkokio alternatyvaus embeddinto kinietiško Androidinių apps'ų marketo AiMei), jis veikia be priekaištų.

                              Dar bandžiau žaisti NFS: Most Wanted, bet neveikė. Kaip suprantu to priežastis susijusi su CPU ar kažkas panašaus.

                              Bendras interfeiso experience gana nepriekaištingas (kiek leidžia Android 4.0.4). CPU ir GPU puikiai tvarkosi su visokiomis animacijomis ir vizualiniais efektais.

                              Dar vienas geras dalykas - USB on the go palaikymas. Tiek įprastinė klaviatūra, tiek pelė ir net išorinis hardas puikiai veikia.
                              Paskutinis taisė John; 2012.11.21, 23:16.

                              Comment


                                'Instabridge' - gaivūs linkėjimai iš Švedijos:

                                [VIMEO]54228044[/VIMEO]

                                Daugiau informacijos: http://www.instabridge.com.

                                Kol kas paslauga gali naudotis Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos, Islandijos ir Estijos gyventojai.

                                Comment


                                  Ne į temą, bet, Johnai, kodėl tavo kiekviename sakinyje vis įsiterpia koks nors anglicizmas?

                                  Comment


                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Ne į temą, bet, Johnai, kodėl tavo kiekviename sakinyje vis įsiterpia koks nors anglicizmas?
                                    Šiaip sau.

                                    Comment


                                      Seniau nelabai man "lipo" išmanieji telefonai, bet pasikeitus situacijai nutariau pirkti Nokia Lumia 800, bet pasidomėjus kad apie naujuosius Nokia nuomonė nekokia, dar vienas variantas Sony Xperia go, bet aš vistiek lieku prie nemylimos Nokia Lumia 800, kokie būtų forumiečių nuomonė....
                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        pats turiu sita lumia, ir turiu pasakyt, kad telefonas beveik tobulas. Ekranas itin ryskus, kamera taip pat labai gera. Deka gero procesoriaus viskas veikia labai greitai. Windowsai , nors juos labai keike, man labai patinka, viskas labai patogiai padaryta, programeliu jokio trukumo nera. Korpusas neturi siuliu ir telefonas puikiai atlaiko dregme ir salti (slidinejau su juo), nors veliau patekes i silta aplinka uzstringa ir reikia perkraut telefona, nors tai problemu dideliu nesukelia. Yra vienas minusas - labai truksta nustatymu, muzikos nustatymu isvis nera, net albumo pervadint negaliu, bet tai vienintelis sio telefono minusas
                                        Words in English always mean something...

                                        Comment


                                          Aš dėl windows'ų nesijaudinu (kai labai daug blogų atsiliepimų girdėjau), bandžiau lumia 710 tai valdymas tikrai patogus greitas, ir dar kiek girdėtas minusas kad akumuliatorius silpnas...
                                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X