Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sefas210
    replied
    Pazystamas, turi Sony Go, tai visados baigdamas naudotis telefonu, turi papildomai isjungineti visas programėles, nes per visas susidaro nemažai MB...

    Komentuoti:


  • Kavasiakas
    replied
    suprantama, tuomet manau verta imt 800, bent aš nesigailėjau. Aš pats galvojau imt sony, bet androidas mane sulaikė, kadangi esu jį kažkiek naudojąs ir žiauriai nepatiko programėlių jovalas + ,kalnas programų pastoviai prisijungusių prie interneto ir jų dar ištrint neįmanoma.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Jau ant lumia 820, negaliu sau leisti....

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Kavasiakas Rodyti pranešimą
    na taip 8 windowsai geresni tai tuomet geriausia 920 nes dizainas tas pats kaip 800
    Tik tiek, kad ir kaina geresnė 920

    Komentuoti:


  • Kavasiakas
    replied
    na taip 8 windowsai geresni tai tuomet geriausia 920 nes dizainas tas pats kaip 800

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Jokiu budu nepirk lumios 800 , geriau pasiimk lumia 820, joje jau WP8 ir lietuvybe plius hardware geresnis, neskubek.
    Paskutinis taisė NIR_Rimc; 2013.01.07, 09:17.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Seniau nelabai man "lipo" išmanieji telefonai, bet pasikeitus situacijai nutariau pirkti Nokia Lumia 800, bet pasidomėjus kad apie naujuosius Nokia nuomonė nekokia, dar vienas variantas Sony Xperia go, bet aš vistiek lieku prie nemylimos Nokia Lumia 800, kokie būtų forumiečių nuomonė....
    Aš pats turiu darbinį windowsinį HTC HD7. 7.5 windowsai - veikia tiesiog puikiai. Bet labai nemažai ne iki galo patogiai padarytų dalykų (gal išspręs 7.8 atnaujinimas) + bent jau man - programėlių trūkumas jaučiasi. Todėl asmeniniam telefonui vis tik pasirinkau Android.

    Komentuoti:


  • Kavasiakas
    replied
    na man 2 dienas laiko, kaip ismaniajam tai normalu

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Aš dėl windows'ų nesijaudinu (kai labai daug blogų atsiliepimų girdėjau), bandžiau lumia 710 tai valdymas tikrai patogus greitas, ir dar kiek girdėtas minusas kad akumuliatorius silpnas...

    Komentuoti:


  • Kavasiakas
    replied
    pats turiu sita lumia, ir turiu pasakyt, kad telefonas beveik tobulas. Ekranas itin ryskus, kamera taip pat labai gera. Deka gero procesoriaus viskas veikia labai greitai. Windowsai , nors juos labai keike, man labai patinka, viskas labai patogiai padaryta, programeliu jokio trukumo nera. Korpusas neturi siuliu ir telefonas puikiai atlaiko dregme ir salti (slidinejau su juo), nors veliau patekes i silta aplinka uzstringa ir reikia perkraut telefona, nors tai problemu dideliu nesukelia. Yra vienas minusas - labai truksta nustatymu, muzikos nustatymu isvis nera, net albumo pervadint negaliu, bet tai vienintelis sio telefono minusas

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Seniau nelabai man "lipo" išmanieji telefonai, bet pasikeitus situacijai nutariau pirkti Nokia Lumia 800, bet pasidomėjus kad apie naujuosius Nokia nuomonė nekokia, dar vienas variantas Sony Xperia go, bet aš vistiek lieku prie nemylimos Nokia Lumia 800, kokie būtų forumiečių nuomonė....

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Ne į temą, bet, Johnai, kodėl tavo kiekviename sakinyje vis įsiterpia koks nors anglicizmas?
    Šiaip sau.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Ne į temą, bet, Johnai, kodėl tavo kiekviename sakinyje vis įsiterpia koks nors anglicizmas?

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    'Instabridge' - gaivūs linkėjimai iš Švedijos:

    [VIMEO]54228044[/VIMEO]

    Daugiau informacijos: http://www.instabridge.com.

    Kol kas paslauga gali naudotis Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos, Islandijos ir Estijos gyventojai.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
    Nekantriai laukiam "kiniečio" apžvalgos po mėnesio-dviejų naudojimosi.
    Aš jau buvau apie tai ir pamiršęs

    Nieko ypatingo pasakyti negalėsiu, nes viskas lyg ir veikia taip, kaip ir turi veikti.

    Vienintelis bug'as, su kuriuo teko susidurti, tai kad batareikos matuoklis rodo kažkokias nesąmones. T.y. batareikos įkrovimo rodiklis šokinėja, kaip jam užplaukia ir nelabai bendrauja su realiu batareikos veikimu. Nors pačiam tableto veikimui įtakos tai kaip ir neturi. Dar kažkodėl neina fiksuoti batareikos temperatūros, srovės stiprio ir panašių dalykų, kuriuos be problemų rodo tam skirti apps'ai ant mano HTC Sensation.

    Dar vienas nedidelis minusas, kad Play Store "neleidžia" parsisiūsti kai kurių apps'ų (pvz., Google Chrome), nes kažkas ten kažkur nepatvirtinta ar pan. Nors parsisiuntus tą patį app'ą iš kitur (pvz. kažkokio alternatyvaus embeddinto kinietiško Androidinių apps'ų marketo AiMei), jis veikia be priekaištų.

    Dar bandžiau žaisti NFS: Most Wanted, bet neveikė. Kaip suprantu to priežastis susijusi su CPU ar kažkas panašaus.

    Bendras interfeiso experience gana nepriekaištingas (kiek leidžia Android 4.0.4). CPU ir GPU puikiai tvarkosi su visokiomis animacijomis ir vizualiniais efektais.

    Dar vienas geras dalykas - USB on the go palaikymas. Tiek įprastinė klaviatūra, tiek pelė ir net išorinis hardas puikiai veikia.
    Paskutinis taisė John; 2012.11.21, 23:16.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Taigi, išbandžiau savo kineitišką tabletą. Kol kas terturiu tik vienos dienos naudojimo patirtį, bet esu gana maloniai nustebintas, pradedant build-qualičiu, baigiant interfeiso veikimu.
    Nekantriai laukiam "kiniečio" apžvalgos po mėnesio-dviejų naudojimosi.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Žinoma, pakanka gero reitingo. Tiesiog top-rated statusas suteikiamas tiems, kurie atitinka papildomus gana griežtus kriterijus. Kaip suprantu, tai priklauso ir nuo šalies, kuriai skirtas eBay puslapis.
    O aš išvis žiūriu, kad eBay buyer protection būtų ir į jokius reitingus ir nieką nežiūriu. Esu ne kartą taip ir negavęs savo pirkinių, eBay visada visus pinigus atgal grąžindavo, tai kažkaip ir nesuku galvos dėl reitingų ir patikimumų visokių, ypač jei nebrangias prekes perku .

    O dėl tų pigiakų tai dar vienas privalumas, kad gausi tikrą raw androidą, be jokio custom šlamšto, kurį kiša didieji gamintojai ir kurį po to savo rankom turi persirašinėti, kad atsikratytum to šlamšto. Minusas, kad atnaujinimų tikriausiai niekada nebus arba laukti reikės tiek, kad jie nebebus aktualūs. Nors čia iš principo nedidelis skirtumas, lyginant su didžiaisiais gamintojais.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
    Va. Nedaug daugiau, nei tie tavo minėti £200

    https://play.google.com/store/device...id=nexus_4_8gb
    Jo, čia Gūglius vėl pavarė. Šiaip gerai, kad tokie daiktai darosi labiau prieinami. Tokį devaisą už tokią kainą jamčiau. Bet kokiu atveju, pasibaigus mano dabartiniam kontraktui, mano mobilaus ryšio provaideris turės pasiūlyti kažką labai labai gero (pvz., be didesnių ceremonijų sumažinti mėnesio mokestį, pasiūlyti daugiau minučių+MB ir duoti bent jau iPhone 5) kad dar kartą pratęsčiau kontraktą.
    Paskutinis taisė John; 2012.11.04, 01:49.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Va. Nedaug daugiau, nei tie tavo minėti £200

    https://play.google.com/store/device...id=nexus_4_8gb

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kiek tenka pirkti iš eBay, tai pardavėjai dažniausiai pasitaiko iš Kinijos ir Honkongo ir nebūtinai su "top-rated" statusu, tiesiog su aukštu reitingu, bet problemų su pristatymu nėra buvę.



    Gal galima būtų sužinoti ar net nuorodą gauti į tokius brand'us, kuriais galima pasitikėti? Kažkaip abejoju, ar patikimumas ar koks ekranas prilygsta tikrų brand'ų produktams.
    Žinoma, pakanka gero reitingo. Tiesiog top-rated statusas suteikiamas tiems, kurie atitinka papildomus gana griežtus kriterijus. Kaip suprantu, tai priklauso ir nuo šalies, kuriai skirtas eBay puslapis.

    Komentuoti:

Working...
X