Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

MIESTAI.net IRC

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    MIESTAI.net IRC

    Kadangi jau kelis metus sedziu irc, tai truko sito forumo kanalo man... Taigi kas apsilankote IRC prasome neaplenkti ir #MIESTAI.net aciu

    #2
    Heh, dėkui už kanalą, manau reiks dažniau į mircą užsukt

    Beje, prieš įkuriant forumą jau buvo čia toks kanalas sukurtas. Jis vadinosi #sscfans, tačiau atsiadus forumui ėmė ir nunyko. Na nieko, gal naujas ilgiau gyvuos
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      tik kad dabar atvyrksciai nebutu kad nenuniktu forumas atsidarius irc kanalui

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Xex, na irc nuotrauku nepapostinsi ;]

        Comment


          #5
          Parašė jozikas
          tik kad dabar atvyrksciai nebutu kad nenuniktu forumas atsidarius irc kanalui
          Nebus taip Bent as nesilanau irc, blogiausiu atveju liks cia, kas deda nuotraukas

          Comment


            #6
            a kas tas IRC?
            Na turbut net nesvarbu, nes as ten nesilankau ir nesilankysiu

            Comment


              #7
              Pamirskit IRC, yra forumas, kur aptariame visas aktualijas. IRC skirtas "plepejimui", o ne rimtoms diskusijoms ar pokalbiams, todel nera tikslo kurti tokio kanalo, yra tukstanciai kitu kanalu, kur norintys gali plepeti iki valios

              Comment


                #8
                Na zmonem, kurie negali pamirsti IRC, visai smagu pasneketi su bendraminc (nebutinai diskutuot, ar rimtai kalbet). O forumas lieka atskirai, toms "rimtoms diskusijoms ar pokalbiams"

                Comment


                  #9
                  Šiaip geriausias yra MSN. mIRC toks pasenęs jau
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mantaz
                    Šiaip geriausias yra MSN. mIRC toks pasenęs jau

                    Visiskai sutinku del MSN, patinka jis man, ir tikrai be konkurencijos pries visus irc, net pries labai panasu ICQ.

                    Comment


                      #11
                      as irgi uz MSN

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment

                      Working...
                      X