Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rezistentas

    Comment


      Parašė rat
      /\ Pasakė tai, ką visada galvoju
      Aš irgi taip galvoju, gal dar net biški baisiau Bet šiap reikia su galva galvot, kad randiesi viešoj vietoj ir reikia ir į kitus atsižvelgt. Norėjo pasirodyt mokytoju, bet plūgo rankenos kaip visada išlindo

      Comment


        Kai pasakė, kad pas A.Palauską važiuoja, net juokinga tapo. Ko gero, asmeninis tvarkdarys.

        Comment


          Per pastaruosius pusantrų metų nusižudė 14 „Foxconn“ darbuotojų, ir tai tik oficiali statistika. Ankščiau išaiškėjo, kad darbo sąlygos tokios, kad darbuotojai vienas po kito atsisveikindavo su gyvybe iššokdami pro langus. Norėdama tai sustabdyti, „Foxconn“ ant darbuotojų bendrabučių langų uždėjo tinklą.

          Vėliau buvo pakviesti vienuoliai piktųjų dvasių išvarymui. Taip pat buvo žadama pakelti atlyginimą, tačiau žadėto 30% padidinimo darbuotojai nesulaukė. Alga padidėjo tik 9,1%, bet nebeliko priedų ir premijų, todėl reali alga faktiškai nepakito. Taigi, Styvo Jobso praėjusių metų birželį duoti pažadai nebuvo išpildyti.

          Šio pavasario pradžioje paaiškėjo, kad „Foxconn“ dirba viršvalandžius, žmonės nuolatos perkeliami iš vienos pamainos į kitą, o darbuotojų bendrabučiai yra perpildyti.

          „Foxconn“ yra didžiausia pasaulyje elektronikos gamintoja. Bendrovė gamina „Apple“, „Dell“, „Hewlett-Packard“, „Nokia“, „Sony“ ir kitų kompanijų įrenginius.

          Comment


            Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

            Comment


              Dar trys komoje. Ziauru..duok Dieve kad jie isgyventu.

              Comment


                /\ Ot pekla — vos nepaspaudžiau „Add as Friend“ (pas mane lietuviškai — „Pridėti kaip draugą“). Ot tai būtų Ramunėlis ir man susitikimą suorganizavęs... Taigi abejoju, at tiktai gera mintis viešai skelbti jos 'feisbuką'.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  /\ Ot pekla — vos nepaspaudžiau „Add as Friend“ (pas mane lietuviškai — „Pridėti kaip draugą“). Ot tai būtų Ramunėlis ir man susitikimą suorganizavęs... Taigi abejoju, at tiktai gera mintis viešai skelbti jos 'feisbuką'.
                  Artimiausiu laiku abejoju ar jis tures laiko patvirtinti tavo kvietima

                  Comment


                    Atkreipkit dėmesį į jo "draugų" skaičių. Iš 237 draugų 17 val., dabar liko jau 235. Protestuoja publika?
                    Paskutinis taisė LC.; 2011.05.23, 18:12.

                    Comment


                      Dabar visos televizijos turės ka rodyti, liūdna bet tai tiesa.
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        /\ Ot pekla — vos nepaspaudžiau „Add as Friend“ (pas mane lietuviškai — „Pridėti kaip draugą“). Ot tai būtų Ramunėlis ir man susitikimą suorganizavęs... Taigi abejoju, at tiktai gera mintis viešai skelbti jos 'feisbuką'.
                        Viešumas - didžiausias ginklas.

                        Comment


                          Nesu linkęs nuteisti žmogaus, kol negirdėjau ką jis pats mano apie tragediją, kurią sukėlė. Negalima atmesti ir varianto, kad elgesys įvykio vietoje galėjo būti ir šoko pasėkmė. Žiniasklaida jau rado naują taikinį, kurį stenksis kuo labiau apjuodint ir maksimaliai sukelt visuomenės susidomėjimą. Kad ir ta frazė socialiniam tinkle. Ją galima interpretuoti ir visai kitaip, bet žiniasklaida apie tai nė žodžio..

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Nesu linkęs nuteisti žmogaus, kol negirdėjau ką jis pats mano apie tragediją, kurią sukėlė. Negalima atmesti ir varianto, kad elgesys įvykio vietoje galėjo būti ir šoko pasėkmė. Žiniasklaida jau rado naują taikinį, kurį stenksis kuo labiau apjuodint ir maksimaliai sukelt visuomenės susidomėjimą. Kad ir ta frazė socialiniam tinkle. Ją galima interpretuoti ir visai kitaip, bet žiniasklaida apie tai nė žodžio..
                            Pasakyti taip zuvusiuju artimiesiems, taip pat artimiesiems tu, kurie guli komoje ir kazi ar isgyvens ar neliks invalidais... tokius kuo placiau viesinti, kad gyvenimo neturetu.Nelaimiu ivyksta , bet sitos avarijos nelaime nepavadinciau- tai zmogzudyste. Tai gal neskubekim teisti ir to,m kur girtas medikus uzmuse? Kaip jo advokatas sake ne alkoholis kaltas, o technines kliutys... Debilizmas belekoks

                            Comment


                              Tai gal neskubekim teisti ir to,m kur girtas medikus uzmuse? Kaip jo advokatas sake ne alkoholis kaltas, o technines kliutys... Debilizmas belekoks
                              Gal kalbėkim apie atskirus atvėjus, o ne apie viską iš karto..

                              Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
                              Pasakyti taip zuvusiuju artimiesiems, taip pat artimiesiems tu, kurie guli komoje ir kazi ar isgyvens ar neliks invalidais..tokius kuo placiau viesinti, kad gyvenimo neturetu.Nelaimiu ivyksta , bet sitos avarijos nelaime nepavadinciau- tai zmogzudyste.
                              Na ir ką? kodėl nepasakyti? Kodėl žmogžudystė? nes tai ką žurnaliūgos rašo priimi kaip už gryną pinigą?
                              Neteisinu aš to vairuotojo, bet mąstyti reikia galva, o ne vadovautis emocijomis.

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą

                                Na ir ką? kodėl nepasakyti? Kodėl žmogžudystė? nes tai ką žurnaliūgos rašo priimi kaip už gryną pinigą?
                                Neteisinu aš to vairuotojo, bet mąstyti reikia galva, o ne vadovautis emocijomis.
                                Juk žinom, kad tokios nelaimės įvyksta dėl didelio greičio, tad natūralu, kad žmonės piktinasi. Taip, tai žmogžudystė, kuri visą gyvenimą persekios šį vyruką.
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                  Juk žinom, kad tokios nelaimės įvyksta dėl didelio greičio, tad natūralu, kad žmonės piktinasi. Taip, tai žmogžudystė, kuri visą gyvenimą persekios šį vyruką.
                                  Žmogžudystė yra, kai nužodoma specialiai. Taip, kad dar kartą kartoju - čia ne žmogžudystė.
                                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.05.24, 10:27.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Žmogžudystė yra, kai nužodoma specialiai. Taip, kad dar kartą kartoju - čia ne žmogžudystė.
                                    Žmogžudystė, kai sąmoningai yra didinamas greitis, net žinant galimas pasekmes.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                      Žmogžudystė, kai sąmoningai yra didinamas greitis, net žinant galimas pasekmes.
                                      /\ O va čia buvo nusišnekėjimas.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        /\ O va čia buvo nusišnekėjimas.
                                        Kaip pasakysi. Tačiau būtent tokia nuomonė ir yra apie neatsakingai vairuojančius ir nepasirenkančius saugaus greičio - žmogžudžiai
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Man rodos tai vadinama "nužudymu dėl neatsargumo".
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X