Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Prisma" - naujas prekybos tinklas Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė D.P Rodyti pranešimą
  Prisma neina į Lietuvos rinka agresyviai. O gaila, nes kokybės prasme, ji tikrai lenktų kad ir tą pačią Norfa.
  Kokią Norfą? Pagal mane visus lenkia - praėjimai neužgrūsti sandėliuojamomis prekėmis, kaip Maximose, prasilenkti nesunku, erdvu.

  Comment


   /\ visiškai pritariu. lyginimai su norfa išvis atrodo kaip įžeidimas

   Comment


    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    /\ visiškai pritariu. lyginimai su norfa išvis atrodo kaip įžeidimas
    Šiaip dėl to ir parašiau " <...> kad ir tą pačią Norfa" )

    Prismos parduotuvių nėra daug, nesiryžtu teigti, kad jos kokybės kris/kils, žinant,kad neretai kiti marketai tarsi kopijuoja vienas kitą, niveliuojasi, pvz, Maxima, Rimi - panašumų daugiau negu skirtumų.
    Beje, naujosios IKI, Maximos po renovacijų, pertvarkymų atrodo daug geriau.

    Comment


     /\ kurias čia maximas renovuoja?

     Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ kurias čia maximas renovuoja?
      Mačiau šilainių uždaryta visa.

      Comment


       Ar kas žino kur tiksliai bus nauja Prisma?
       Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
       Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

       Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Ar kas žino kur tiksliai bus nauja Prisma?

        Viršuliškių skg. 30

        Comment


         oplia, va tau ir suomiai, tai ne maximiniai vagys

         Nuo 2013 spalio 4 d. prekybos centrų tinklas „Prisma” užšaldo iki 49 proc. siekiančias nuolaidas svarbiausioms prekėms. Šiemet sumažintos išliks apie 30-ies kasdienių buities reikmenų ir maisto produktų kainos. Vidutinės užšaldytos nuolaidos sudaro apie ketvirtadalį prekių kainos.

         Užšaldomos nuolaidos pienui, sūriui, cukrui, taip pat skalbimo milteliams, kūdikių sauskelnėms ir kitoms būtiniausioms kasdienėms prekėms.

         „Šildymo sezonas daugelį žmonių verčia veržtis diržus. Siekiame padėti gyventi laisviau, be to, daugeliui yra svarbu sutaupytas laikas. Nuo šiol nereikės sekti informacijos apie akcijas, stengtis nuvykti į prekybos centrą tam tikromis dienomis ar savaitėmis”, – sako „Prisma LT” komercijos direktorius Hannu Houni.

         Pasak jo, galimybės užšaldyti nuolaidas Lietuvoje „Prismai” atsiveria plečiant veiklą ir įsitvirtinant tarp didžiausiųjų plotu prekybos centrų. Kitų metų pradžioje „Prisma” atidarys ketvirtąjį Lietuvoje 6000 m² prekybos centrą, kurio dydis, beveik prilygsta futbolo stadiono dydžiui. Naujoji „Prisma” duris atvers sostinėje, greta Pilaitės prospekto.

         „Turėdami po du kainomis ir pasirinkimu išsiskiriančius prekybos milžinus Vilniuje ir Kaune, tampame kur kas svarbesni šių miestų gyventojams. Daugelis žmonių pastebi, jog kai kurių prekių kainos kitose šalyse mažesnės, viena iš to priežasčių yra didesnė konkurencija, kurią mes skatiname”, – mano H. Houni.

         Šiuo metu Europoje veikia beveik 80 „Prisma“ prekybos centrų. Visi jie priklauso daugiau kaip prieš 100 metų įkurtai „S Group“ įmonių šeimai valdančiai 1500 prekybos vietų ir turinčiai 37 500 darbuotojų.

         Grupei priklauso prekybos centrai ir įvairios parduotuvės taip pat degalinių tinklai, viešbučiai bei restoranai. „S Group” verčiasi ir transporto priemonių bei žemės ūkio reikmenų pardavimu, turi savo banką.         Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaun...#ixzz2gprHTiWL

         Comment


          /\
          Linkiu jiems sėkmės, tikrai visiems tiek tiekėjams, tiek paprastam galutiniam vartotojui būtų į naudą jei tokie mažmenininkai kaip Prisma sugebėtų užimti didesnę rinkos dalį, taip sumažindama maximos su jos verslo praktikomis įtaką.

          Comment


           Kauno centre ir Laisves alejoje konkreciai ne vienas stendas reklamuojantis uzsaldytas Prizmos kainas.

           Comment


            Buvau vakar Prismoj, tai is tu uzsaldytu nuolaidu labiau daromas PR nei realus poveikis. Sita akcija galioja labai jau siauram ratui prekiu.

            "Užšaldomos nuolaidos pienui, sūriui, cukrui, taip pat skalbimo milteliams, kūdikių sauskelnėms ir kitoms būtiniausioms kasdienėms prekėms."

            Pasakyta taip lyg butu visam pienui ar suriui. Paimtas kazkuri maziausiai perkama/maziausios savikainos rusis ir jai "uzmaunamas" sis uzsaldymas. Aisku, zmonem, kuriem sunku apskritai maista isigyti, nesvabu kokia rusis, svarbu sutaupyti tai gal ir jauciasi poveikis. Bet kitiem, kuriu pinigine leidzia rinktis, labai retai pakliuna produktas su "uzsaldyta" nuolaida.

            Comment


             /\ jo šitą ir aš pastebėjau, bet čia ir taikoma į šiokį tokį pasireklamavimą, bei aišku - į pačią socialiai jautriausią žmonių grupę

             Comment


              Gal kas turit informacijos, kada planuojama atidaryti Prismą Markučiuose?
              Flickr

              Comment


               Šiandien Vilniuje, Viršuliškių skg. 28, duris atvėrė naujas "Prisma" prekybos centras. Tai jau antra prekybos tinklo parduotuvė Vilniuje ir ketvirta Lietuvoje.

               http://www.ivilnius.lt/suzinok/versl...a/69643d393937

               Comment


                Istorijai - Prekybos tinklas „Prisma“ nutraukia veiklą Lietuvoje ir Latvijoje

                Comment

                Working...
                X