Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Prisma" - naujas prekybos tinklas Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vadinasi, yra dėl ko šypsotis

    Comment


      Parašė Magician Rodyti pranešimą
      Geros kainos, o pardavėjos, arba jau man labai pasisekė, bet visus kartus buvo tikrai malonios ir nesunkiai bendravo.
      Turbūt jos tokios laimingos ir geros dėl to, kad pramoko rusų kalbą ir tai padėjo joms pagaliau įsidarbinti Lietuvoje!

      Comment


        Sakai geros kainos? Kad kazkas kaip tik vis mini dideles kainas sioje temoje. Pats dar neapsipirkinejau, nezinau, kiek tas pats cukrus kainuoja? Siaip siandien apie 6 pralekiau pro prisma ir kitas krautuves tai kitos (molas, pramones maxima) uzgrustos automobiliais, o prismos aikstele uzpildyta gal 30-40%... Net per kaledine prekyba..... Visgi zmonems matyt kazkuo neitinka (ir nezinau kuo jei kainos mazos kaip Magican sako )

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Sakai geros kainos? Kad kazkas kaip tik vis mini dideles kainas sioje temoje. Pats dar neapsipirkinejau, nezinau, kiek tas pats cukrus kainuoja? Siaip siandien apie 6 pralekiau pro prisma ir kitas krautuves tai kitos (molas, pramones maxima) uzgrustos automobiliais, o prismos aikstele uzpildyta gal 30-40%... Net per kaledine prekyba..... Visgi zmonems matyt kazkuo neitinka (ir nezinau kuo jei kainos mazos kaip Magican sako )
          Vilniaus „Prismoje“ kainos vidutinės (nei brangiau, nei pigiau), man patinka tik didesnė erdvė bei tokios prekės, kurių nerasi kituose prekybos centruose. Jeigu prabilote apie 'geras kainas', greičiausiai turima minty tam tikro prekinio ženklo prekes, pvz 'Rainbow', atitikmuo „Maximos“ 'Optima linija' ar „IKI“ 'Cento'. Aš pats nuvykęs į „Prismą“, beveik visada stengiuosi įsigyti anyžinių/saldymedžio saldainių. Jų tik 1 rūšies ir tai mišinys yra kituose pc, o čia kokios 7-8 rūšys. Kita vertus, suprantama, saldainiai nėra kasdieninė prekė, todėl neverta eiti į „Prismą“ siekiant tik sutaupyti.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė Magician Rodyti pranešimą
            Jau ne vieną kartą pabuvau "Prismoje", ir galiu nuoširdžiai pasakyti, kad jie susirado mažiausiai kelis papildomus pirkėjus . Patiko plotas, pasirinkimas ir sterilumas - ateini, nusiperki, išeini. Geros kainos, o pardavėjos, arba jau man labai pasisekė, bet visus kartus buvo tikrai malonios ir nesunkiai bendravo. Be to, pasirinkimas - tiesiog puikus. Radau daugybe suomiškų prekių, kurių Lietuvoje, atrodė, gali rasti tik specialiose parduotuvėse. Vien ką sako muskovado cukrus ir kepimo milteliai baisiai patogiose pakuotėse. Nieko daug, bet labai patinka. Tikrai pasinaudosiu jos paslaugom Kalėdų apsipirkimui. Užsigarantavo, taip sakant
            Labai pritariu, pats jau keleta kartu ten buvau ir likau labai patenkintas. Del kainu nzn, gal jos ir nera pigesnes ar pan., labai nesigilinau, taciau Prisma patiko nes joje nesijaucia lietuviskos turgines atmosferos kaip lietuviskuose prekybos tinkluose.

            Mano rasti ir ivertinti privalumai:
            • Placios erdves, nereikia vazineti su vezimeliu labirintais, stumdytis su kitais, kai pvz kokioj Maximoj dazniausiai viskas taip sudeliota, kad palieka vietos 1-1,5 vezimeliui pravaziuoti.
            • Geras apsvietimas, gal daug kam is pirmo zvilgsnio atrodo tai dzin, Maximos irgi ne tamsoj skendi, taciau mano aki tai labai dziugina. Pastebejau, kad vien del sio fakto geriau jauciuosi parduotuveje.
            • Patogus prekiu isdestymas, nzn kaip jie tai padaro, bet Prismoj zymiai lengviau ziurinetis tarp skirtingu prekiu zenklu prekiu, ar kazkokius neryskius skyriklius ideda ar kaip, bet sitas irgi stebina. Daznai Maximoj jei reikia rasti konkrecia kazkokia preke, tenka daznai klaidzioti akimis kol randi tinkama branda tarp visu kitu, cia paprasciau. Plius net kai nezinai kokio brando nori, labai kazkaip iskart supranti kur baigiasi vienas ir prasideda kitas.
            • Pasirinkimas gal ir nera didesnis nei kitur, taciau butent KOKIOS prekes yra atveztos tai mane dziugina, nera piginamasi i pacia pigiausia preke ty pirkejus kuriem pirmas dalykas yra kaina. Viso prekes bent is pirmo zvilgsnio atrodo kokybiskesnes. Nera prekiu tokiu... optima linija lygio. Plius yra daug skandinavisku prekiu, o man skandinaviska kokybe net geresne uz "vokiska kokibe" Situo kl kazkuo primine Silo tinkla, tik kad Sile nera skandinavu.
            • Aptranavimas, kasos juda labai greitai, vienas privalumu kad neturi sverti darzoviu ar saldainiu. Ir siaip velgi pats kasos pastatymas, atstumai, net tas takelis ir kasa kitaip padaryta (pvz faktas kad pats kisi kortele i skaitytuva, pats surenki koda ir istrauki, zymiai greiciau nei paima padaveja pabrauko, tada duoda pasirasyti ar surinkti koda). Sales pardavejos irgi stebetinai malonios, na bet cia galbut pirmu darbo menesiu sindormas
            • Ukiniu prekiu, rubu ir an. pasirinkimas - sitas irgi labai patiko, vel gi daug skandinavisku prekiu, nera uzversta "Made in China", plius jis tikrai tikrai didesnis nei LT tinkluose. O kaip ir minejau, pacios prekes kitokios, nenulauzytos, nenuciupinetos kaip daznai randi maximose. Kazkuo primena Jysk, taciau irgi tvarkingiau nei ten.
            • Salia yra Vynoteka, viena mano dazniausiai lankomu parduotuviu. Anskciau vien del to reikedavo trenktis i Akropoli ar Mega.
            • Visai patiko zaisti su darzoviu/saldainiu sverimu, savotiska pramoga
            • Speju pasigilines rasciau dar privalumu, nes jaucias kad kiekvienas zingsnis yra apgalvotas ir kiekviena smulkmenele pasverta, kiekvienas niekutis ivertintas kaip del jo galetu jaustis pirkejas. Tuo tarp LT tinklai tokiu dalyku neziuri, jie tiki kad lietuvis dar "vergisku" sindromu eis per kliutis ir barjerus, bile gautu pigiau. Ir siuo metu gal jie laimi, bet manau su laiku tas keisis. No offence


            Nerasiau cia kainu, nes del ju nzn, nesigilinau ir nelyginau. Ir siaip man PRISMA pasirode labaiu orientuotra ne i bobute ar dieduka ar zmogu, kuriam padrindinis veiksnys lemia ar produkltas litu pigesnis ar brangesnis (nieko blogo pries tokius neturiu), o i gal labiau pasiturinti, vidurines ir aukstesnes klases zmogu, kuriam svarbu ne tik kaina, bet ir jausmas prekinantis, kad tai butu ne vargas (ka beveik kas karta pajuntu budamas LT tinkluose), bet jei ne malonumas, tai bent nesukeltu neigiamu emociju. Speju skandinavai padare ne viena mokslini/psichologini pirkeju tyrima, nes iejus jaucias kaip dalykai apie kuriuos nesusimastytum, kurie atrodytu nereiksmingi ir neverti demesio, pagerina prekinimosi kokybe, jausma. Bendrai snekant, Prisma man pasirode tvarkingesne, kokybiskesne, malonesne parduotuve nei bet kuris kita LT tinklas.

            Tuo tarpu LT tinklai vaziuoja viena logika, kaip kuo labaiu isspausti suri is vasko, kaip kuo mazesniais kastais isspausti kuo daugiau (pvz pergrustos prekybos sales, prigesintas apsvietimas ir pan.). Kuri strategija labiau pasiteisins, pamatysim. Asmeniskai manau, kad pradzioj Prismai nesiseks taip kaip Maximai, nes LT zmones priprate "turguose stumdytis". Bet kazkaip tikiu, kad tokiu "islepintu" pirkeju kaip as, kurie reikalauja ne tik kainos bet ir gerai jaustis parduotuveje, atsiras vis daugiau.

            Comment


              Aš truputi nusivyliau Prisma. Galvojau prieš šventes nulėksiu kokios mėsos įdomesnės nupirkti į didesnį prekybcentrį. Kadangi arčiausiai namų Prisma ir Akropolio Maxima, nusprendžiau lėkt į Prismą idant išvengt kamščių, problemų su parkavimu ir t.t. Nuvažiavęs buvau stipriai nuviltas mėsos pasiūla. Nei ančių, nei žąsų, nei triušienos, nieko... Vien tik kiauliena ir jautiena, o ir pastarosios minimaliai... Kažkaip keistai pasirodė, visgi šventiniam stalui paklausa manau yra įvairesniai mėsai.... Teko lėkt į Kalvarijų turgų ir griebt triušį Kalėdiniems pietums
              No one really knows
              Which way the wind blows

              Comment


                /\
                Kad visada ir tų ančių ir tų triušių ten būdavo, gal neradai tiesiog arba išpirkti jau buvo?

                Comment


                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                  /\
                  Kad visada ir tų ančių ir tų triušių ten būdavo, gal neradai tiesiog arba išpirkti jau buvo?
                  Labai dažnas atvejis - akcija yra, o prekių jau nebe. Problemos su atsargų valdymu?

                  Comment


                    Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                    Labai dažnas atvejis - akcija yra, o prekių jau nebe. Problemos su atsargų valdymu?
                    Naujai parduotuvei tai atleistina, kadangi dar nėra įdirbio su pirkėjų srautais.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Kūčių dieną teko lakstyti po parduotuves 14-17 valandomis. 14 buvau Akropolyje, ~15.30 Pramonės Maximoje, ~16 Prismoje, ~16.30 vėl Pramonėje. Visur buvo sausakimša, ilgos eilės, o va Prismoje buvo nykiau nei nyku... Kuo toliau tuo ten vaizdas nykesnis.
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Būtent dėl to Prisma man ir patinka
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Būtent dėl to Prisma man ir patinka
                          Man taip pat. „Prismai" išgyventi užtenka tiesiog pirkėjų, o kiti Lietuvos prekybos centrai stengiasi pralobti ir dangstosi visokiomis akcijomis.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Man "Prisma" panaši į "Rimi" aukštos kainos, mažai akcijų, mažai pirkėjų, tuščios aikštelės. Labai milžiniškos erdvės, daug tuščio ploto prekybos salėje. Toks jausmas, kad po ligoninę vaikštai, o ne parduotuvę. Jei šitas tinklas nesuras savo ištikimų klientų ratą, bus bankrotas.

                            Comment


                              /\ bankrotas nejuokink, niekas nebankrutuos. o ištikimų pirkėjų prisma jau turi, mano mažytė šeima jau perkasi tik čia buvom prisiekę norfos fanai, bet deja deja... o maximą aš išvis nebenoriu net žiūrėti, buvom užėję kepimo formelių po ilgos pertraukos, tai fui fui, srautai, barikados, siaura, tamsu ne ne ne...

                              Kūčių dieną teko lakstyti po parduotuves 14-17 valandomis. 14 buvau Akropolyje, ~15.30 Pramonės Maximoje, ~16 Prismoje, ~16.30 vėl Pramonėje. Visur buvo sausakimša, ilgos eilės, o va Prismoje buvo nykiau nei nyku... Kuo toliau tuo ten vaizdas nykesnis.
                              o paskui visi nervingi, pervargę, o vat mes po apsipirkimo prismoje laimingi, patenkinti riedam namo skirtumas milžiniškas, ačiū Dievui ir banginiui, kad pagaliau turim prismą Kaune

                              Comment


                                Viskas gerai, bet paziurejus, kad kasininkes daugiau laiko praleidzia be klientu nei su klientais pamastai, kad nelabai efektyviai naudojama darbo jega. As diena pries kucias irgi apsilankiau apie 18val (kai visur kitur eiles) tai prismoj mano nuzvelgimo momentu is visu kasininkiu bent puse sedejo be kliento duotuoju momentu. Aisku pirkejui tai puiku.

                                Comment


                                  "Prisma" Nr.2 (?) Kaune:
                                  http://www.contestus.lt/index.php/pa...e/0/itemid/196
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    hmm tai tipo drobės pastatus šluos lauk?..

                                    Comment


                                      Na sakykit ką norit, bet ar parduotuvė egzistuos su 2-3proc. lojalių klientų imant nuo potencialios auditorijos? Aišku centras kai tiek investuota tikrai nedings iš čia ir bet kokiu atveju tai ilgalaikė suomių strategija siekiant atsiriekti dalį rinkos, tačiau šiam momentui nematau pelningos veiklos nei per kur... Aišku tik realūs skaičiai čia patvirtintų ar paneigtų mano nuomonę, tačiau esu beveik 100proc. tikras dėl nuostolingos veiklos ir mano minėto kuklaus pirkėjų procento.
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        /\ man visai po pimpaliuku, kad maxima neriasi iš kailio kankindama savo pirkėjus, bet žmonės ilgainiui atsirinks. o kurie neatsirinks, tai čia jau jų bėdos, bet dažniausiai tokie ir būna verksniukai, kuriems viskas blogai no offence prieš ką nors, tiesiog bendra nuomonė

                                        Comment


                                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                          Na sakykit ką norit, bet ar parduotuvė egzistuos su 2-3proc. lojalių klientų imant nuo potencialios auditorijos? Aišku centras kai tiek investuota tikrai nedings iš čia ir bet kokiu atveju tai ilgalaikė suomių strategija siekiant atsiriekti dalį rinkos, tačiau šiam momentui nematau pelningos veiklos nei per kur... Aišku tik realūs skaičiai čia patvirtintų ar paneigtų mano nuomonę, tačiau esu beveik 100proc. tikras dėl nuostolingos veiklos ir mano minėto kuklaus pirkėjų procento.
                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ man visai po pimpaliuku, kad maxima neriasi iš kailio kankindama savo pirkėjus, bet žmonės ilgainiui atsirinks. o kurie neatsirinks, tai čia jau jų bėdos, bet dažniausiai tokie ir būna verksniukai, kuriems viskas blogai no offence prieš ką nors, tiesiog bendra nuomonė
                                          Jeigu visi operatoriai taikytų tik į vieną potencialių pirkėjų segmentą, ilgainiui jų liktų tik 1, na ne daugiau 2-ų. Jau dabar akivaizdu, kad Norfa taikosi į žemiausias pajamas turinčius pirkėjus (vaizdžiai pavadinus 'proletariatą'), to paties link suka ir Maxima. Rimi taikosi į aukštesnes pajamas gaunančius pirkėjus, ją lyg ir kartoja, bet tuo pačiu žvalgosi ir į Maximos klientus ir IKI. Prisma ateina pas dar kitus klientus — gaunančius vidutines, aukštesnes ir dideles pajamas. Tokie klientai mažiau garbina kainą, tačiau yra išrankesni prekių ir aptarnavimo kokybei. Palyginimui gali važiuoti dideliu autobusu 30min. už 2Lt, bet gali ir tą patį atstumą nuvažiuoti mažesniu mikroautobusu 20min. už 3Lt. Kiekvienam pagal poreikius ir kišenę. Pvz gali sugaišti 30min. apsipirkinėdamas už 20Lt, arba tą patį prekių krepšelį įsigyti per 20min. už 25Lt. Jeigu artimoje ateityje niekas nesikeis pc koncepcijoje, ilgainiui Prismoje daugės ir įvairės prabangos prekių (ikros, brangių alkoholinių gėrimų, egzotinių vaisių ir egzotinės mėsos, etc), o ir esamos mums įprastos maisto prekės dažniau bus pakuojamos į mažesnes pakuotes.
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X