Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo kompiuterio stalas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Panašus į vieno mano draugo

    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Buna ir taip
      Karta mano klaviaturai teko paragauti ir alaus, bet atlaike

      Comment


        #23
        keista kaip ten ta klaviatura dar veikia

        na as irgi prie LG gerbeju prisijungisu sori uz netvarka.


        o cia siokia tokia kambario puosmena brolis karininkas is afganistano parveze - originalus afganistaniecio irankis „tinkamas galvoms kapoti". Irankis matyt buvo kazkada panaudotas.

        Comment


          #24
          Budamas tavo vietoj su broliu tikrai nesipykciau
          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

          Comment


            #25
            Teko girdeti, kad Afganistane sovietu kareiveliai iseidavo nakti atlikti tam tikru reikalu vieni, o ryte rasdavo negyvus be galvu... Veliau pradejo po kelis vaikscioti.

            Cia dar sioks toks offtopicas, bet siaip idomu. Kokiu vertikaliu dazniu (Hz) veikia tie jusu LG monitoriai su 1024x768 rezoliucija?

            Comment


              #26
              Jūs su tais "Virtuviniais peiliais" atsargiau: http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=5600159

              Comment


                #27
                Parašė John
                Teko girdeti, kad Afganistane sovietu kareiveliai iseidavo nakti atlikti tam tikru reikalu vieni, o ryte rasdavo negyvus be galvu... Veliau pradejo po kelis vaikscioti.
                veliau pradejo rasti po kelis negyvus be galvu..

                o siaip pats esu mates realu video, kaip cecenai lygtais nupjauna rusiukui galva.
                gyvam. paskui pora dienu negalejau nieko normalesnio paimti i burna


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #28
                  Šaltieji ginklai mano silpnybė
                  O iš to Anykštieno konfiskavo, matyt, dėl to, kad jis buvo įsigytas nelegaliai: Manoma, kad į perpardavinėtojo rankas kardas pateko pavogtas iš kokios nors kolekcijos

                  Xex, mano Fujitsu palaiko 100Hz on 1024*768
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    #29
                    Alonsui> Aš irgi tą filmuką mačiau
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Parašė SkeiTeriS
                      Xex, mano Fujitsu palaiko 100Hz on 1024*768
                      Kazkada pastebejau, kad LG su 1024x768 veikia tik 80 ar 85Hz. Mano Samsungas su tokia raiska veikia 100Hz, todel pasidare idomu, nejaugi visi LG veikia tokiu zemu dzniu? Gadinates akis, gerbiamieji

                      Comment


                        #31
                        Del filmuku, ju yra ir daugiau. Tas, kur cecenai rusu kareiviui (?) nupjauna galva vienas baisesniu, nors arabu ir kitose atsilikusiose salyse tai turbut iprasta, vykdomos viesos egzekucijos, nupjaunamos rankos, kojos ir t.t. Pas juos tai normalu. Kazkas vis dar gyvena savo akmens amziuje.

                        Comment


                          #32
                          Parašė John
                          Parašė SkeiTeriS
                          Xex, mano Fujitsu palaiko 100Hz on 1024*768
                          Kazkada pastebejau, kad LG su 1024x768 veikia tik 80 ar 85Hz. Mano Samsungas su tokia raiska veikia 100Hz, todel pasidare idomu, nejaugi visi LG veikia tokiu zemu dzniu? Gadinates akis, gerbiamieji
                          Na ne viskas jau taip blogai su musu LG'ais.
                          bent jau ant manojo nustatytas Screen refresh rate yra 100Hz,
                          o per monitoriaus meniu rodo 91.4kHz/100Hz. na, gal ne ta ziurau, bet savo vaizduokliui pretenziju koleikas neturiu

                          Comment


                            #33
                            Parašė John
                            Gadinates akis, gerbiamieji
                            Na jau, 85Hz tikrai nėra didelis akių gadinimas... Juk kai kurie pigūs monikų dar dabar nepaveža daugiau 70 Hz O žmonės juk seniau metų metus dirbo su 60 ir mažiau Hz

                            Comment


                              #34
                              mano monikas tik 85hz irgi tenesa
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #35
                                esme tame, kad butent sitas modelis LG FLATRON turejo du variantus F700B ir F700P. Is issores jie niekuo nesiskiria, bet juose naudojami skirtingi kineskopai. Taig P modelis brangesnis bet ir laiko 100hZ Ant 1024X768 o B tik 85 HZ. Beje su p galima padaryti ir 1152X864 ir veiks 100Hz.

                                Comment


                                  #36
                                  Mano 1280x1024 su 85 refresh...
                                  %)

                                  Comment


                                    #37
                                    Na va, šįvakar atsilaisvinio šiek tiek vietos ant stalo

                                    Comment

                                    Working...
                                    X