Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar sutinkate su Konstitucija Europai?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar sutinkate su Konstitucija Europai?

    Seimas ratifikavo Europos konstituciją. Ką apie tai manote?
    16
    Sutinku
    56,25%
    9
    Sutinku bet norėčiau už ją balsuoti referendume
    12,50%
    2
    Nežinau, tai nesvarbu
    6,25%
    1
    Nesutinku, Konstitucija turi būti perrašyta
    0,00%
    0
    Nesutinku, tai apribos Lietuvos suverenitetą
    25,00%
    4

    #2
    Na ar sutinkame sunku atsakyti, nes manau niekas neskaite jos 600psl
    Bet manau paskubejo ja ratifikuodami, sakoma jog valdininkai patys jos neskaite Taip iseina, kad nesutinku.

    Comment


      #3
      Zinoma, kad sutinku.

      Greitas ratifikavimas turi du labai teigiamus momentus.

      1) bus uzkirstas kelias populistiniam-demagoginiam zmoniu jausmu manipuliavimui del konstitucijos ratifikavimo, kuo galetu pasinaudoti ivairios vietos po saule neatradusios partijos ( a la kriminaldemokratai )

      2) Lietuvos vardas paminetas simtuose ivairiu straipsniu antrasciu (buten antrasciu, kas yra svarbiausia), iskaitant visas didziausias pasaulio naujinu agenturas ir laikrascius. Tai LABAI gera reklama Lietuvai, ypac turint omeny paskutiniu metu nelabai geras naujienas apie Lietuva pasaulio spaudoje.

      Comment


        #4
        Man net keista, kaip man taip nesvarbu
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          As pries...Ne pries pacia konstitucija, bet pries toki nora kuo greiciau priimti ja ir viskas lyg kokiose lenktynese...Siaip manau pries ratifikuojant reikejo bent perskaityti ar surengti referenduma...

          Comment


            #6
            Sutinku.

            Aisku tas ratifikavimas neatsiklausus zmoniu buvo pries bet kokias demokratijos taisykles, bet, kadangi, rezultatas man priimtinas, labai nepykstu.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              Sutinku. As esu baisus federalistas.

              Comment

              Working...
              X