Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Istorinės vietos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Istorinės vietos

    Nelabai zinau ar teisingoj vietoj idejau tema, bet yra vienas prasymas. gal kas is forumieciu zino kokiu vietu, kur kazkada buvo kokie seni pastatai, o dabar neko arba beveik neiko is ju nelike ,gal galetumet pasidalint informacija. reiketu trumpo aprasymo kas ten mazdaug galejo but, kas dabar liek ir nusakyt koordinates. kalba eina apie statinius pastatytum veliausiai 19 amziuj. taip pat domina Ivarus karo veiksmai. 1 ir 2 pasaulinis karai, sukilimai, anpoleono armijos dislokacijos vietos. Reiketu daug maz tikslaus vietoviu nupasakojima. Jei kas netycia ka girdejo is seneliu ar siaip zino, butu malonu jeigu pasidalintumet informacija
    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

    #2
    Šiaip gerai pasiknaisiojus po forumą, manau, tikrai rastum kažką įdomaus. Aišku, nieko nesakau prieš šitą tema, nes manau kad čia bu galima atrast daug įdomių faktų ir vietų.

    Aš pats šiuo metu taip ekspromtu prisiminiau apie Rokantiškių pilį. Laikui bėgant gal ir daugiau prisiminsiu.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Šiaip gerai pasiknaisiojus po forumą, manau, tikrai rastum kažką įdomaus. Aišku, nieko nesakau prieš šitą tema, nes manau kad čia bu galima atrast daug įdomių faktų ir vietų.

      Aš pats šiuo metu taip ekspromtu prisiminiau apie Rokantiškių pilį. Laikui bėgant gal ir daugiau prisiminsiu.
      matai, galima rast cia kur kas dabar yra.,bet domina tokios vietos kur kazkas buvo o dabar ne zenklo neliko, arba liko tik kokie pamatai ar panasiai. ne viskas yra internete. pvz karo meto zemelapiu beveik nera,o informacija tik apie zymesnius ivykius. Vietines reiksmes ivykiu ar buvusiu pastatu nera. pvz Sestokuose ,Lietuvai esant caru valdzioje buvo sandeliai, kareivines. dabar ten pieva ir jokiu zenklo kad kas nors ten buvo. Va jeigu kas kazka panasau zino, prasau atsiliepti. Jei moderatoriai mano,kad tema nereikalinga , ne vietoj ir siaip jei kam nepatinka- prasau istrinkit
      Paskutinis taisė Aidzius; 2008.11.23, 09:31.
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        #4
        Manau kad šitą temą geriau perkelt į "Miestai ir architektūra".
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #5
          Ir manau, kad pirmąją temos žodžio raidę vertėtų pakeisti didžiąja.
          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

          Comment


            #6
            Na tai visa Lietuva tada viena didelė istorinė vieta

            Comment


              #7
              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Na tai visa Lietuva tada viena didelė istorinė vieta
              Na tai nuvesiu tave i koki lauka, ka papasokosi apie ji? o apie tokias vietas,kaip Traku pilis jau simtus kart girdeta.
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                #8
                Manau čia: http://www.miestai.net/forumas/forumdisplay.php?f=59 informacijos rasi pakankamai, aišku skaitymui teks skirti kažkiek laiko
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment

                Working...
                X