Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Kaunas tikrai yra antras miestas Lietuvoje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Vilnius automatiškai asocijuojasi su visa aukščiausia Lietuvos kultūra, o Kaunas – su antikultūra, nepaisant VDU ir visų Zemkauskų.
    Ne provincija, o būtent Kaunas? Man asmeniškai būtent Kaunas yra panašiausias miestas į Vilnių.

    Comment


      #82
      Skaitau čia apie kauniečius ir man atrodo kad autoriai gyvena kitoje realybėje. Labiausiai lietuviškam ir antisovietiniam mieste jiems matai užkliūna Russkoe radio ?!
      -

      Comment


        #83
        Tai kad tame Russkoje Radio net nėra jokios politikos. Tai yra grynai muzikinė stotis, orientuota į lengvą pop muziką (jokių "Butyrkų" ar "Sdelan v SSSR" joje neišgirsi), visokius gimtadieninius sveikinimų koncertus po pietų su tomis pačiomis Šatunovo ir Pugačiovos dainomis, o tos trumposios kelių minučių žinios yra pateikiamos ne iš prorusiškos perspektyvos, bet grynai kaip Delfyje ar Lryte (matyt, jie kiekvienoje šalyje derinasi prie vietinio mainstreamo). Akivaizdžiai neinantys į konfrontaciją.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          #84
          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Tai kad tame Russkoje Radio net nėra jokios politikos. Tai yra grynai muzikinė stotis, orientuota į lengvą pop muziką (jokių "Butyrkų" ar "Sdelan v SSSR" joje neišgirsi), visokius gimtadieninius sveikinimų koncertus po pietų su tomis pačiomis Šatunovo ir Pugačiovos dainomis, o tos trumposios kelių minučių žinios yra pateikiamos ne iš prorusiškos perspektyvos, bet grynai kaip Delfyje ar Lryte (matyt, jie kiekvienoje šalyje derinasi prie vietinio mainstreamo). Akivaizdžiai neinantys į konfrontaciją.
          Su ta rusiška muzika galvoju nebeišsiplėsti, nes tiesiog mūsų istorija gan ilgai buvo rusiška, ypač sovietinė įtaka kultūroje ir architektūroje.

          Savo burbuluose tarpstantys žmonės, labai į užsienio madas nežiūrintys, mato tai kaip patogią klausymui muziką.

          Kaune daug sovietinės statybos ir statytas kaip rusiško stiliaus pramonės miestas, tai kaip palikimas iš ten ir ateina rus. muzika.
          Vilnius Lietuvos mastu išsiskiria etniniu pasidalinimu, netgi pagal darbus, panašiai kiek žinau Latvijoje ir Estijoje. Tai lietuviai gali turėti polinkį ieškoti europinės, ne rusiškos alternatyvos, o rusai klauso savo muzikos (bet ir tai daug rusų irgi turi polinkį į europietiškumą).
          Paskutinis taisė PoDV; 2021.09.07, 18:56.

          Comment


            #85
            ar Kaunas tikrai Lietuvos miestas?

            Comment


              #86
              Aš stipriai stengiuosi išjausti tiek Kauną ir Vilnių, kas tai per miestai. Stebėtinai panašūs miestai, nors yra žymių skirtumų, ypač miesto geografijoje ir istorija.

              Comment


                #87
                Kaunas tikrai yra antras Lietuvos miestas, bet ne tame problema. Problema tame, kad visa Lietuva yra labai mažytė ir jeigu kažkas vyksta, tai dažniausiai sostinėje arba dar toliau - kaimyninių valstybių miestuose kaip Varšuva, Ryga, Krokuva

                Comment


                  #88
                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  Kaunas tikrai yra antras Lietuvos miestas, bet ne tame problema. Problema tame, kad visa Lietuva yra labai mažytė ir jeigu kažkas vyksta, tai dažniausiai sostinėje arba dar toliau - kaimyninių valstybių miestuose kaip Varšuva, Ryga, Krokuva
                  Na, dažniausiai, bet ne visada. Tarkim, didesni koncertai - 2 kartus esu važiavęs į Kauną dėl Scooterių, nes Vilniuje jie nekoncertavo. Logistika irgi pagrinde vyksta Kaune.

                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                  Su ta rusiška muzika galvoju nebeišsiplėsti, nes tiesiog mūsų istorija gan ilgai buvo rusiška, ypač sovietinė įtaka kultūroje ir architektūroje.

                  Savo burbuluose tarpstantys žmonės, labai į užsienio madas nežiūrintys, mato tai kaip patogią klausymui muziką.

                  Kaune daug sovietinės statybos ir statytas kaip rusiško stiliaus pramonės miestas, tai kaip palikimas iš ten ir ateina rus. muzika.
                  Vilnius Lietuvos mastu išsiskiria etniniu pasidalinimu, netgi pagal darbus, panašiai kiek žinau Latvijoje ir Estijoje. Tai lietuviai gali turėti polinkį ieškoti europinės, ne rusiškos alternatyvos, o rusai klauso savo muzikos (bet ir tai daug rusų irgi turi polinkį į europietiškumą).
                  4 kartus buvau Ruki Vverch koncertuose, ir žinau labai daug Vilniaus lietuvių, kurie ėjo. Mano klasiokai iš Čiančios, kurių dabar dauguma Vilniuje, dauguma lietuviai - ėjo labai daug kas. Mūsų ir mokykliniai tūsai be jų dainų neapsieidavo

                  Skirtumas gal tame, kad vilniečiai dažniau supranta, ką ten dainuoja, o kauniečiai - dažniau ne. Mano supratimu, Kaune rusiška muzika klausoma panašiai, kaip tėvų karta klausė Modern Talking ar CC Catch - nieko nesuprasdavo, bet labai patiko. Arba kaip neseniai visi klausydavo kokį Despacito (labai ten kas suprasdavo žodžius?)

                  Beje, rusiškas popsas, pradedant 80-ųjų Šatunovu ir Miraž, tie patys 2000-ųjų Ruki Vverch, ir iki dabartinių GAYAZOV$ BROTHER$ - iš tikrųjų yra europinių pop/šokių muzikos trendų kopijos. Nieko ten labai kitokio nėra, tik kad kalba ne anglų.
                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.07, 23:49.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    #89
                    Man tai labai įdomu kokiose skylėse jūs lankotės Kaune, kad ten grotų Ruskoje radio? Kokį dešimtmetį kaip minimum nesu girdėjęs Kaune (priešingai nei Bolte Vilniuje). Bet čia gal aš kažkokiam burbule gyvenu?

                    Comment


                      #90
                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                      Ne provincija, o būtent Kaunas? Man asmeniškai būtent Kaunas yra panašiausias miestas į Vilnių.
                      Man asmeniškai irgi. Manau, kauniečiai greičiausiai ir geriausiai integruojasi Vilniuje ir apskritai dažniausiai ten lankosi. Jeigu Lietuvoj yra bent du miestai,tai Kaunas tikrai antras.
                      Turėjau galvoj tautiečių ir atvykėlių reakciją, išankstinį požiūrį į Vilnių ir į Kauną. Vilnius, net jei žmogus ten nėra buvęs, atrodo įdomiausia ir patraukliausia Lietuvos vieta, o Kaunas – vieta, kur gali gaut galvon nuo budulių arba būsi garsiai ruskai iškeiktas, arba, jeigu tu rusas, tai su tavim tyčia nekalbės rusiškai ir būtinai nužvelgs su pasipiktinimu, o jeigu nenužvelgs, tai tik dėl to, kad tu buvai naglesnis arba ketinai sumokėt už kažką kauniečiui. Faktiškai gal tikrai Kaune daugiau budulių, manančių, kad visi gi čia buduliai, visi gi čia nekenčia tų ir anų, visi gi čia myli “Žalgirį”. Bet ir Vilniuj budulių ir marozų netrūksta, ir reiškiasi jie laisvai, jie tik ir patys nemano, kad jie ten elitas arba vienintelė, nes teisingiausia, miestiečių rūšis.
                      Iš tikrųjų manau, kad visoj Lietuvoj, net provincijoj, didelė dalis žmonių per trisdešimt metų nuo sovietmečio, nuo dvidešimto amžiaus, yra snarkiai praturtėję visom prasmėm, apsiraminę, tapę laimingesni, mažiau teisiantys kitus. O kadainykščiai jauni buduliai, tapę 40+ buduliais, irgi tingesni.
                      ПТН ПНХ
                      «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                      Comment


                        #91
                        Parašė evil Rodyti pranešimą
                        Man tai labai įdomu kokiose skylėse jūs lankotės Kaune, kad ten grotų Ruskoje radio? Kokį dešimtmetį kaip minimum nesu girdėjęs Kaune (priešingai nei Bolte Vilniuje). Bet čia gal aš kažkokiam burbule gyvenu?
                        Kaune “skylės” pačiam centre (Santaka, stovėjimo aikštelės prie Lituanikos) ir IKEA punktas, pasiekiamas pėsčiom iš Senamiesčio (man gerai dėl to). Visai neseniai varinėjo kažkas ten ratuku su mersu ir garsiai leido rusradiją, nes nu, tai jėga. Aišku, tai centre dabar įvyksta jau gerokai rečiau negu kadaise.
                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          #92
                          Parašė manometras Rodyti pranešimą
                          Turėjau galvoj tautiečių ir atvykėlių reakciją, išankstinį požiūrį į Vilnių ir į Kauną.
                          Bent jau kiek esu matęs užsieniečių turistų video ar blogų apie Lietuvą, tai nėra taip, kad Kaunas būtų neįdomus ar labai atsiliktų nuo Vilniaus. Daliai net Kaunas būna įdomesnis už Vilnių.

                          Comment


                            #93
                            šiaip paskiepytų procentas rodo, kad Klaipėda yra gan atsilikus, tad šią temą nebent galima pervadinti ar Lietuva turi du miestus (jei taip, tai be jokios abejonės tai Kaunas).
                            Paskutinis taisė Stadionas; 2021.09.08, 17:32.

                            Comment


                              #94
                              Sutinku, Kaunas tikrai pasitempė paskutiniu metu.

                              Comment


                                #95
                                Nors Kaunas jau senokai pralenkęs Klaipėdą visa galva, aš kaip kaunietis visada žavėjausi Klaipėda, jos uostu, paplūdimiais, liberaliais merais, nemaža rusų mažuma

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė manometras Rodyti pranešimą
                                  Visai neseniai varinėjo kažkas ten ratuku su mersu ir garsiai leido rusradiją, nes nu, tai jėga.
                                  Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                    Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.
                                    Kas nori pasirodyti, tas groja kriminalinį šansoną.

                                    Comment


                                      #98
                                      Kaunas nėra antras miestas Lietuvoje, bet nėra ir pirmas.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.
                                        Būtent! Manau, ten buvo kokie 40+ buduliai, turintys biznį Rytuose, prisiminę jaunystę. Aš su mersu – jėga, iš merso GARSIAI einanti MANO muzika – jėga, nes nustelbia kitus ir demonstruoja jiems visiems mane. Manau, kai ką Kaune nervino ir tai, kad ta muzika rusiška, nes rusas/ rusiškumas Kaune irgi trigeris, netikėtumas, atkreipiantis dėmesį. Bet nemanau, kad ten buvo rusai. Šiaip čia buvo dar vasarą, savaitgalį, kai jie poilsiavo, o gatvės ir tie parkingai buvo beveik tušti, kaip kaime, nes aplink vyko remontas ir rekonstrukcija.
                                        Paskutinis taisė manometras; 2021.09.09, 09:56.
                                        ПТН ПНХ
                                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                          Kas nori pasirodyti, tas groja kriminalinį šansoną.
                                          Jo, šansonai irgi tinka blatnumui rodyti, bet Russkoje Radio jų negroja.

                                          Parašė manometras Rodyti pranešimą

                                          Būtent! Manau, ten buvo kokie 40+ buduliai, turintys biznį Rytuose, prisiminę jaunystę. Aš su mersu – jėga, iš merso GARSIAI einanti MANO muzika – jėga, nes nustelbia kitus ir demonstruoja jiems visiems mane. Manau, kai ką Kaune nervino ir tai, kad ta muzika rusiška, nes rusas/ rusiškumas Kaune irgi trigeris, netikėtumas, atkreipiantis dėmesį. Bet nemanau, kad ten buvo rusai. Šiaip čia buvo dar vasarą, savaitgalį, kai jie poilsiavo, o gatvės ir tie parkingai buvo beveik tušti, kaip kaime, nes aplink vyko remontas ir rekonstrukcija.
                                          Na, tai tokiu atveju, pati rusų kalba Kaune yra kaip koks protesto demonstravimas. Gali bet kokia pupytė saldžiai lelekinti daineles apie meilę ir kvietkelius, bet jeigu RUSŲ KALBA, tai savaime gaunasi jau kaip kažkoks ėjimas prieš srovę, protestas, kietumo elementas. Bent kaip aš suprantu.

                                          Na, Vilniuje tokio niuanso nėra. Nes rusų kalba ir taip nieko nenustebinsi. O Russkoje Radio turi ne kažkokio "kitoniškumo", bet tiesiog "nelabai ambicingo" popsiuko reputaciją, panašiai kaip "Lietaus" repertuaras, ar Bieberio "Baby".
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.09, 10:08.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X