Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar perki originalius muzikos ar vaizdo įrašus?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar perki originalius muzikos ar vaizdo įrašus?

    Tema atėjo į galvą, perskaičius šios dienos straipsnį:
    http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID...ba&ref=rss

    Kur rašo, kad Lietuvos muzikos rinka yra pati silpniausia muzikos rinka Europoje. Ir, kad tam didžiausios įtakos turi piratavimas. Taigi gerbiamieji, kokią dalį jūsų fonotekos ir vaizdotekos sudaro legalūs ir originalūs įrašai?

    Pas mane, deja, tokių labai nedaug...

    #2
    Pas mane legalus nebent tusti CD-R (RW) Nematau prasmes pirkti legalius, kai pilnas internetas visko ko man reikia ir uz dyka. Dainos, filmai, programos ir tt. Lietuvoj, manau, dauguma tokiu

    Comment


      #3
      Nematau prasmės pirkti kompaktus, nes vis tiek viską perkepčiau į mp3 ir diskas dulkėtų spintoje, jei perku, tai perku tik mažai žinomų grupių CD, vien tam kad jas palaikyti.

      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

      Comment


        #4
        Turiu džiazo ar bliuzo originalius albumus. O šiaip kam pirkti albumą, jei ten bus tik kelios patinkančios dainos. Arba kam pirkt vienadienes grupes su vienadieniais gabalais. Arba kam pirkt tokius atlikėjus kaip Lietuvos. Ir galų gale prieinam iki to, kad kam apskritai pirkt ir po tą vieną dominantį gabalą, kai galima parsisiųst, o už tuos atliekamus pinigus nueit į čiliaką, kiną ar nusipirkt kokią bandelę.
        O jau apie vaizdo įrašų pirkimą išvis nekomentuosiu Net neįsivaizduoju kiek $ susitaupė
        Paskutinis taisė rat; 2008.09.14, 15:08.

        Comment


          #5
          Perku savo mėgstamiausių grupių CD (Mamontovas, Foje, Muse, The Killers, Placebo), o kitus dažniausiai parsisiunčiu.

          Comment


            #6
            Turiu visus Bloodhound Gang originalius CD, taip pat Pink Floyd, Syd Barrett, Love, Kevin Ayers, Fun Lovin' Criminals kompaktus
            Alternative

            Comment


              #7
              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Turiu džiazo ar bliuzo originalius albumus. O šiaip kam pirkti albumą, jei ten bus tik kelios patinkančios dainos. Arba kam pirkt vienadienes grupes su vienadieniais gabalais. Arba kam pirkt tokius atlikėjus kaip Lietuvos. Ir galų gale prieinam iki to, kad kam apskritai pirkt ir po tą vieną dominantį gabalą, kai galima parsisiųst, o už tuos atliekamus pinigus nueit į čiliaką, kiną ar nusipirkt kokią bandelę.
              O jau apie vaizdo įrašų pirkimą išvis nekomentuosiu Net neįsivaizduoju kiek $ susitaupė
              o ka turi pries lt atlikejus? manai kad nera tokiu kuriuos verta tureti savo kolekcijoje?
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                #8
                Parašė dts Rodyti pranešimą
                o ka turi pries lt atlikejus? manai kad nera tokiu kuriuos verta tureti savo kolekcijoje?
                Vysniauskas

                Comment


                  #9
                  Turiu keletą pirktų originalių muzikinių CD bei keletą DVD, kuriais didžiuojuosi (pvz., Pink Floyd - The Wall), bet dauguma tų originalių laikmenų yra gautos dovanų, lauktuvių ar pan. Nu nebent filmų DVD kažkiek esu nusipirkęs, kai būna Maximose po 3 ar 5 lt A šiaip tai piratauju, kaip ir visi.

                  Comment


                    #10
                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                    o ka turi pries lt atlikejus? manai kad nera tokiu kuriuos verta tureti savo kolekcijoje?
                    Nebent kokį Foje albumą na Ultimatumus dar ir viskas. Net jei ir parsipūti, dažnai pasiklausai ir trini. Jau nekalbant apie tai, kad 90 procentų lietuviškos muzikos neimčiau, net jei man už tai primokėtų. O šiaip jei žinočiau, kur tokios pat kokybės maisto kaip ir parduotuvėj galima greitai ir už dyką gauti, tai irgi nemokėčiau
                    Paskutinis taisė rat; 2008.09.14, 16:48.

                    Comment


                      #11
                      Aš tai mėgstu pirkti filmus originalius, bet muzika tai "pumpinu" kaip ir daugelis...

                      Comment


                        #12
                        Na pavyzdžiui aš anksčiau, prieš 4-5 metukus, kai dar Bavarai dievaičiais buvo, pirkdavau viską[CD, DVD, vaizduo juostas], po to įsigijus velnio dėžę[kompą] Ievutu pradėjo blogus dalykus daryti, piratinti... Na, o šiomis dienomis perku tik lietuvaičių įrašus, kurių retai sutiksi nete plagijavimui, tokių grupių kaip Thundertale ar Žalvarinio, viskas kas yra pogindyje...
                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                        Comment


                          #13
                          Deja iprastine pirkimo samprata (CD, DVD ir pan.) siais laikais jau atgyveno. Net labai geros kokybes muzikinio kurinio failas uzima daugiausiai 10-15MB, kas reiskia, kad parsisiusti ji "nelegaliai" yra kur kas lengviau, nei pirkti irasa.

                          Legalaus pirkimo online sistemos nera patogios ir visapusiskos, del ko jos irgi sunkiai skinasi kelia. Kuomet eMule ar panasiomis priemonemis gali susirasti praktiskai bet kokia daina per kelias sekundes.

                          Kitas dalykas, kureju nuostoliai del piratavimo. Tai irgi nera paprastas reikalas. Tuo pat metu tai gali nesti nuostolius uz nenupirktus irasus, bet tuo paciu tai gali didinti kureju populiaruma.

                          Daugelis zmoniu apskritai nebutu net girdeje apie kai kurias grupes ar kurejus, jei ne "nenegalios" priemones (pvz. p2p).

                          Kitaip tariant, visa muzikantu autoriniu teisiu sankloda ir veikimas siuo metu yra lyg kokioje juodojoje skyleje, kai bemaz visi interneto vartotojai techniskai yra piratai, bet nera realiu priemoniu to sustabdyti. O kitokios kuriniu platinimo ir $ darymosi koncepcijos kol kas lyg ir nera. Na o tie, kurie yra "dori" ir laikosi tradicines pirkimo sistemos (t.y. perka tik legalius CD, DVD) turi buti arba be galo turtingi arba tureti labai kuklius poreikius muzikai.
                          Paskutinis taisė John; 2008.09.14, 19:33.

                          Comment


                            #14
                            Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                            Na pavyzdžiui aš anksčiau, prieš 4-5 metukus, kai dar Bavarai dievaičiais buvo, pirkdavau viską[CD, DVD, vaizduo juostas], po to įsigijus velnio dėžę[kompą] Ievutu pradėjo blogus dalykus daryti, piratinti... Na, o šiomis dienomis perku tik lietuvaičių įrašus, kurių retai sutiksi nete plagijavimui, tokių grupių kaip Thundertale ar Žalvarinio, viskas kas yra pogindyje...
                            Nebloga muzikinė evoliucija

                            Comment


                              #15
                              Programinė originali. Muziką pradėjau pirkt prieš metus kokius. Dabar turiu apie 30 albumų/rinkinių. Pradėjau pirkt, nes gėda vogt pasidarė.
                              Tiesą pasakius, šiuo metu išvis neturiu jokių download'o programų.
                              Paskutinis taisė pablonis; 2008.09.15, 00:52.

                              Comment


                                #16
                                Perku muzikinius cd , kurie yra gan reti ir parsisiųst neišeina arba tuomet, kai grupė man labai patinka, tuomet pirma parsisiunčiu - paklausiau ir nuperku cd Tiesa, dvd filmų esu nusipirkęs nemažai, žinoma pirma esu juos peržiūrėjęs Lietuviškuoju būdu
                                Kairiarankių klubas - Left.lt

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                                  Perku muzikinius cd , kurie yra gan reti ir parsisiųst neišeina arba tuomet, kai grupė man labai patinka, tuomet pirma parsisiunčiu - paklausiau ir nuperku cd Tiesa, dvd filmų esu nusipirkęs nemažai, žinoma pirma esu juos peržiūrėjęs Lietuviškuoju būdu
                                  Reiktu pastebeti, kad retesniu filmu ar muzikos taip lengvai nerasi ne tik Lietuvos bet ir UK parduotuvese. Ypac seniau isleistu. Todel kito kelio, kaip p2p, daznai isvis nebuna...
                                  Viena yra mainstream'inis produktas, kuri gai nusipirkti bet kurioje muzikos/filmu irasu parduotuveje, taciau visiskai kas kita, kai ieskai "festivaliniu" ar kitokiu nemainstream'iniu filmu ar muzikos, kurie daznai toje pasaulio dalyje net nebuna oficialiai isleisti... netgi is technines puses "legalus" tokiu prekiu isigyjimas tampa praktiskai neimanomas.
                                  Paskutinis taisė John; 2008.09.14, 22:16.

                                  Comment


                                    #18
                                    na man didesniu problemu nekyla. naudoju dvi parduotuves: Beatport.com bei Juno Download. tai yra beveik viskas ko man reikia. perku tik tai kas bus naudojama. o pati procedura labai paprasta ir greita. visa kita gaunu 'promo' budais.
                                    beje anksciau siusdavau kalnus muzikos. dabar pagalvoju kad tik kokia 20% jos esu perklauses nuo pradzios iki galo. tad kam save apkrauti. svarbu zinoti konkreciai ko nori.
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      O šiaip jei žinočiau, kur tokios pat kokybės maisto kaip ir parduotuvėj galima greitai ir už dyką gauti, tai irgi nemokėčiau
                                      Toks būdas yra !

                                      Bent jau Anglijoje tai vadinama "skipinimu" ... apie patį procesą: http://en.wikipedia.org/wiki/Freeganism. Viena ar dvi dienos prieš po galiojimo datos nieko nekeičia.

                                      Skanaus



                                      O jei apie temą, tai muzikos industrija pati sau išsikasė duobę ir gerai, nes kažkas iš tikro turi keistis, nes ta vidurinioji grandis tarp atlikėjo ir klausytojo praktiškai nereikalinga, o pinigus tai nerealius plėšia ... spekuliantai.
                                      Propoganda ir penas mintims >>>

                                      Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                      www.ted.com

                                      Comment


                                        #20
                                        Tricky_kid'ui tik noriu paantrinti ir pridurti, jog nenuostabu, kodėl vis daugiau grupių, dainininkų ar šiaip atlikėjų pasaulyje (ypač JK, Airijoje ir Vokietijoje) vis labiau vertina "Indie" kocepcija (čia "indie" ne nuo muzikos stiliiaus, o pirminė šios santraukos prasmė ir reikšmė - "independent", t.y. nesusieta su jokia stambia leidybine kompanija, kuomet dažnai net patys atlikėjai nemokamai platina savo "produkciją" internete).
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment

                                        Working...
                                        X