Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žvejyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Žvejyba

    Sveiki, ieškojau panašios temos, neradau, sumaniau sukurti . Tai va, esu iš tų žmonių kurie prijaučia žvejybai Butu įdomu sužinoti apie Jūsų patyrimus žvejyboje. Na pvz kokiose vietose žvejojat, kokius masalus renkatės, kokie lamikiai?
    Не мы такиe, жизнь такaя...

    #2
    Dažniausiai žvejoju šalto rūkymo skumbrę arba keptą stintą Nei karto gyvenime nesu įmerkęs koto, kažkaip neimponuoja sliekų maudymas O baisiausia žuvis karpis Tuoj susivemsiu
    Paskutinis taisė rat; 2008.08.13, 19:15.

    Comment


      #3
      AS irgi megstu pazvejot ))) Vat galiu pasakyt, kad uzvakar diena nuejau prie Neries, is kazkaip sugebejau sumeskeriot 1.5 kg karsi ir dar viena 400 gramu Zvejojau pludine meskere nuo dugno, ant slieko.. turejau su savim truputi kombikormo ir kvieciu... vat tokie reikalai..

      Comment


        #4
        http://img516.imageshack.us/img516/921/lydekalc9.jpg Pries koki menesi, nuosavam prude. O seip esant progai pazvejoju, taciau neturiu daug kantrybes ilgai issedeti.
        I love INNUENDO!

        Comment


          #5
          Nežvejoju ir nemoku to daryti. Nesu ir didelis žuvies megėjas.
          „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

          Comment


            #6
            Parašė Vilius Rodyti pranešimą
            http://img516.imageshack.us/img516/921/lydekalc9.jpg Pries koki menesi, nuosavam prude. O seip esant progai pazvejoju, taciau neturiu daug kantrybes ilgai issedeti.

            O kad mano nuosavam prude tokios kibtu...... kimba tik karosiukai, kokiu 4cm ilgio (max )
            Не мы такиe, жизнь такaя...

            Comment


              #7
              Vieną k. gyvenime teko žvejot, dar atrodo pradinę mokyklą lankiau. Tėvas nusivedė, net meškerę nupirko, visą įrangą, žodžiu pilnai paruoštas buvau. Nieko nepagavau, nei žuvų, nei 'kampo' kame čia įdomumas, taip va ir baigėsi mano kaip žvejo karjera .

              Comment


                #8
                Nezvejoju niekad, kazkada teko eiti del kompanijos, bet nesupratau kame ten tas kaifas, sedeti ir laukti, ar teiksis uzkibti kokia silke
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  #9
                  Na kaip cia kam, o man pvz zvejot visai patinka, kaifas-ta visa ramybe ir t.t.
                  Не мы такиe, жизнь такaя...

                  Comment

                  Working...
                  X