Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gal kam reikia GMail pasto deziu? :)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kam reikia GMail pasto deziu? :)

    Katik gavau 6 "invitations", todel jeigu kam reikia Google Gmail pasto dezikes, rasykit man savo email (jeigu norit siuskit i PM) ir atsiusiu pakvietima (aisku rasykit tik jeigu tikrai jos jums reikia). As pats prisijungiau gaves pakvietima is vieno gero serbo SSC. Kol kas imanoma gauti accounta tik per pakvietimus, nes google tik "testuoja" sistema.

    dabar, kodel Gmail yra labai gerai

    - 1GB laiskams
    - 10MB attachment'as prie laisku
    - labai paprastas, greitas ir patogus interfeisas (web-based, bet ne ka blogiau negu su outlook express)

    kitaip tariant galima siuntineti ir gauti mp3 ir siaip visoki slamsta tiesiog emailu (google skatina piratavima!)

    cia daugiau apie Gmail http://gmail.google.com

    #2
    bet jis beveik nesiskiria nuo Yahoo?! Ar as klystu?

    Comment


      #3
      Kiek zinau, Yahoo duoda tik 100MB, nors neturiu yahoo mailo, taigi nezinau detaliu.

      Comment


        #4
        Aš jau vieną irgi turiu, dėkui Vaidui. Bet šiaip nelabai juom naudosiuos, nes kol kas net POPO3 nepalaiko
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          As tokias dvi pasto dezutes turiu su po 5 pakvietimais
          %)

          Comment


            #6
            yahoo mail is OK. I use it when I'm on vacation and year round as an alternate address.
            Originally Posted by

            Comment


              #7
              Rasau cionai, nes kazkodel pm neveikia kaip turi buti (nesiuncia). Man praverstu tas Gmeilas. Jei dar turi laisva pakvietima.

              Comment


                #8
                Mariau, pasitikrink email'a, pakvietima issiuciau.

                Comment

                Working...
                X