Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus Universiteto observatorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniaus Universiteto observatorija

    Nezinojau kur parasyti, tai pratesiu cia del zygio i vu observatorija(cia Jonui ir Mantui). Pasnekejau su viena buvusia destytoja, tai ji treciadieni rengia tenai kazkokiai grupei ekskursija. Sake 2 arba maksimum 3 zmones gali prisijungti, nes siaip tenai kad ieiti reikia leidima gauti. o cia mes kaip ekskursantai pabutume, bet niekas nedraustu ir nuotrauku padaryti (tik nezinau kaip iseis pafotkinti, nes sake langai ten nedarinejami, nors kai as buvua viskas pravira buvo )Galima padaryti tai arba 12 arba 2 valanda. Siaip nukelti datos negalejau, nes ne nuo manes priklauso.

    #2
    Aš grįžtu tik po savaitės
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Mantai jei ka tai manau ten bus galima surengti dar karta. Kai jau busi gryzes. Jei jonas gales, nueisim apsizvalgyti, gal ten pro purvinus langus nieko neiseis

      Comment


        #4
        Dėkui, neblogai būtų
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Jei geras oras(kaip siuo metu) ir langai nepurvini, tai rudeninio Vilniaus nuotrauku padarytume

          Comment


            #6
            Kadangi NMC tema yra ir taip nemaža, išskyriau
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              aha didelis dekui, nes jau norejau paprasyti , kad taip padarytum Jonas greiciau pamatys

              Comment


                #8
                Jau pamaciau
                jeigu iseitu, butu labai liux ten patekti treciadieni 2val. (anksciau turbut nelabai galeciau). Ir ne vien del fotografavimo, as apskritai neesu ten buves, todel labai noreciau pamatyti, kas ten per observatorija

                Comment


                  #9
                  ok Jonai tada 2 valandai as irgi galvoju. Siaip truputeli prie 2 reiktu buti. Susitikti galime kur nors toje aiksteleje, kur yra priesais centrinius univero rumus.
                  O siaip jei ten ileis tai tikrai idomu, bent kai as buvau man labai patiko. Gal dar ka nors idomaus ir papasakos. Siaip tai ten pagrinde dabar tik bokstelis likes is tos observatorijos, bet nuo pacio virsaus vaizdai geri atsiveria.

                  Comment


                    #10
                    Tada ok, pries 14 susitinkam ten (Mariau, psitikrink PM'a).

                    Comment


                      #11
                      ok jau patikrinau as vis uzmirstu kad cia toksai egzistuoja

                      Comment

                      Working...
                      X