Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusai kaltina lietuvius terorizmu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rusai kaltina lietuvius terorizmu

    Rusijos Federacija du*u krastas!

    http://www.ve.lt/?rub=1065924812&dat...&id=1095958455

    Mantaz: ištaisiau temos pavadinimą dėl neinformatyvumo ir per didelio emocijų protrūkio
    %)

    #2
    Aš tai siūlau nelabai kreipt į tai dėmėsį
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Eiline provokacija. Bet gal nereikia rusu del visko kaltinti, patys lietuviai yra asilu tauta. Kokiems versiams reikia buti, kad rinktume i valdzia Maskvos statytinius a la Uspaskichas?

      Comment


        #4
        Nu lietuviai vienintelei kur ant saves varo... Mane tai nervas ima ...
        %)

        Comment


          #5
          Parašė win2k3
          Nu lietuviai vienintelei kur ant saves varo... Mane tai nervas ima ...
          jeigu ka, as tik pakartoju E.Gudaviciaus mintis

          Comment


            #6
            o skaitei ten kur Baltarusiu generolas kalbejo apie savo ginkluote ir nerealias ginybos sistemas, kurios 10 metu lenkia visas galimas pas priesisninkus (aisku ES< NATO< JAV) . Dar is tos pacios komedijos buvo straipsnis, kur Lukasenka stebisi, kaip mes padalaiziaujam ES , matyt nesuvokdamas kad mes ir esam ES.

            O tokiu juoku tema galima butu testi be galo ir krasto. Gaiila, kad tik ne visi lietuviai skaito ir protauja.

            Comment


              #7
              Cia is serijos "amerikieciu Bagdade nera!"

              Comment


                #8
                Whahahaha Siaip moderniausia priesliektuvinia ginyba turi kaip ir dvi salys - kas be ko Amerika ir... Lietuva! (Primenu, Lietuva pirmoji uz 100 mln.litu ar tai doleriu isigijo "Stinger" pries lektuvinia ginyba
                %)

                Comment


                  #9
                  Parašė win2k3
                  Whahahaha Siaip moderniausia priesliektuvinia ginyba turi kaip ir dvi salys - kas be ko Amerika ir... Lietuva! (Primenu, Lietuva pirmoji uz 100 mln.litu ar tai doleriu isigijo "Stinger" pries lektuvinia ginyba
                  Nu čia irgi suskėlei
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Nu del isigijimo, tai cia rimtai!
                    %)

                    Comment


                      #11
                      Parašė win2k3
                      Nu del isigijimo, tai cia rimtai!
                      Lietuviai isigijo Avenger sistemas t.y. visureigiai HMMWV, ant kuriu sumontuoti Stingeriai, puikus ginklas, bet skirtas tik mazame aukstyje skrendantiems lektuvams.

                      Todel jeigu rusai nusprestu mus pabombarduoti is kokiu 10-15km aukscio, toks ginklas butu bevertis, o rimtesniu sistemu mes neturim.

                      va tokius aparatus isigijo, gal ir neblogai

                      Comment


                        #12
                        15 tokiu hameriu, gal keliais daugiau Nu nepamirskim, mes turim, mes esam NATO
                        %)

                        Comment

                        Working...
                        X