Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvalaikio praleidimo būdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laisvalaikio praleidimo būdai

    Sveiki Norėčiau padiskutuoti apie laisvalaikio praleidimą. Kaip jūs jį praleidžiate ? Stalo žaidimai ar tiesiog tinginiavimas ?
    Yours sincerely,
    Vaida.

    #2
    Mano laisvalaikis turi labai daug atšakų.
    Jei aš noriu kiek netinginiauti, bet ir lengvai pasidaryti naudos, tai dažniausiai būna knygų skaitymas, mokinimasis lotynų kalbos, fotografavimas.
    Bet nieko labiau nemėgstu, kaip atsipalaidavimą su geriausiais draugais[jų turiu net šešis], tada su jais vaikštau centru, pasėdim kur kavinukėje. Tai tada man būna tikros atostogos! Och kaip aš tą mėgstu!
    Ir į mano laisvalaikį neįeina apsišopinimas, na gerai sutinku, kartais ir įeina
    Kas dar? Kai prisiminsiu pranešiu
    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

    Comment


      #3
      SHOPPING!
      O šiaip mėgstu futbolą, šokį, bėgiojimą, miegojimą (ypač ), šachmatus, pasivaikščiojimus su draugais, skaitymas (pagrinde vasarą, nes per mokslo metus skaityti tingiu ). Na ir t.t.

      Comment


        #4
        Double B - bloginimas ir bastymasis mieste su draugais. Dar bendraamžių (moteriškos lyties) kadrinimas. Tu, Vaida, apie tai daug žinai

        Comment


          #5
          Internetas, Bilijardas, skaitymas, miegas, Filmai, istorija...
          Kairiarankių klubas - Left.lt

          Comment


            #6


            Comment


              #7
              PauliaK:
              Kaip matau, tai jis skirtas važinėjimui per balas?

              O jei rimtai, tai jo, geras dalykas yra laisvalaikis. bet turbūt irgi: dviratis, nes jo per daugiausiai nebūna. Tai jei rimtesnio laiko atrandu, tai arba dviratis, arba pasiimu gitarą ir einu į katedrą ar kitą bažnyčią pagroti gitara, pagiedoti giesmių

              Comment


                #8
                toks platus klausimas, kad net sunku nusprest nuo ko pradet vardint

                Comment


                  #9
                  Keli (bent kauniečiams) laisvalaikio įdomesni praleidimo būdai:
                  Sekamdieniais "Face" apačioje nuo 17.00 vyksta įvairių stalo žaidimų pavakariai.
                  Savanorių pradžioje (prie Prisikėlimo bažnyčios) galima lankyti "ale" alpinizmą. Yra įvairių lygių sienelės.
                  "Lokės pėda" - turbūt pristatinėti nereikia. Puikus susisiekimas nuo Kauno.
                  Pigus ir puikus baseinas Atžalyno mokykloje (buvusi 29-ta vidurinė).
                  Daugybė kontaktų įvairių Kauno sporto šakų klubų (nuo šachmatų ir smiginio iki ledo ritulio ir jojimo), jei norėtumėte prisijungti, ar išbandyti savo jėgas.
                  Už aktyvų poilsį!!!
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    #10
                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    SHOPPING!
                    Perskaites sita zodi caps'uose kazkaip prisiminiau viena O.Korsunovo (berods...) teatro pastatyma... na bet tiek jau to

                    O man vienas pagrindiniu laisvalaikio praleidimo budu - fotografavimas ir, veliau, nuotrauku tvarkymas. Be galo gera terapija nervams, gyvanant itempta gyvenima.

                    Comment


                      #11
                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Perskaites sita zodi caps'uose kazkaip prisiminiau viena O.Korsunovo (berods...) teatro pastatyma... na bet tiek jau to

                      O man vienas pagrindiniu laisvalaikio praleidimo budu - fotografavimas ir, veliau, nuotrauku tvarkymas. Be galo gera terapija nervams, gyvanant itempta gyvenima.
                      Dalinai ironiškai pasakiau, nes nesu viena iš tų kurios every single weekend praleidžia parduotuvėse. Na bet kai jau leidžiu, tai leidžiu .

                      Comment


                        #12
                        Na ir mano: pramoginiai sokiai, gelezu kilnojimas saleje, na dar jei lieka laiko ir noro tai prie savo senoviniu masinu krapstausi

                        Comment


                          #13
                          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                          Na ir mano: pramoginiai sokiai, gelezu kilnojimas saleje, na dar jei lieka laiko ir noro tai prie savo senoviniu masinu krapstausi
                          Tai va iš kur zapukas tavo garaže
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            #14
                            Hmm, muzika, filmai, futbolas, alkoholio gėrimas su gera chebra, daug dalykų.

                            Comment


                              #15
                              Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                              Keli (bent kauniečiams) laisvalaikio įdomesni praleidimo būdai:

                              Pigus ir puikus baseinas Atžalyno mokykloje (buvusi 29-ta vidurinė).

                              Už aktyvų poilsį!!!
                              Pataisymas, Atzalyno yra buvusi 28

                              Comment


                                #16
                                Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                Na ir mano: pramoginiai sokiai, gelezu kilnojimas saleje, na dar jei lieka laiko ir noro tai prie savo senoviniu masinu krapstausi
                                Kiek laiko šoki?

                                Comment


                                  #17
                                  Na as trejus metus, bet as hobby, megejas, ne profas
                                  Kaip suprantu tamsta irgi turi reikalu su dancais?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Na as trejus metus, bet as hobby, megejas, ne profas
                                    Kaip suprantu tamsta irgi turi reikalu su dancais?
                                    Turiu, turiu . Tik šoku truputį ilgiau- greit 14 metų bus . Pradėjau taipogi su pramoginiais, bet per tiek laiko esu išlankius N kolektyvų ir kursų .

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Turiu, turiu . Tik šoku truputį ilgiau- greit 14 metų bus . Pradėjau taipogi su pramoginiais, bet per tiek laiko esu išlankius N kolektyvų ir kursų .
                                      OOO, na idomu idomu Reikes eit paziuret siandien i "Gintarine pora", kosmoso prisiziuret

                                      Comment


                                        #20
                                        Vat taip pagalvojau, neturiu aš to laisvalaikio labai daug. Planuose žirgynas yra, jei laiko tam užteks. O šiaip ir pramoginius lankiau, tenisą, rankinį ir t.t. Tiesa, knygas dievinu, ne romanus Visokias encklopedijas, žinynus, dar psichologija domiuosi, fotografija. Nors daug ką galima nete rasti, bet kai knyga rankose, tai savotiškas relax ))

                                        Jei dar apie laisvalaikį, tai visai nesenas įvykis, kai norai prasilenkia su galimybėmis:
                                        Per drąsūs iššūkiai atostogas paverčia pragaru
                                        Draugų pažįstami kaip tik šią moteriškę ir ištraukė, jau sustojusi širdis buvo. Pagal pasakojimus moteriškė pareiškė norą nerti gan giliai, su profesionalais, o pasiruošusi tam, greičiausiai, ir nebuvo. Dabar draugės vyras jos irgi nardyti į Egiptą neleidžia, bent kol kas :/
                                        Paskutinis taisė Irma; 2008.05.03, 18:37.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment

                                        Working...
                                        X