Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Už ką balsuosi per Seimo rinkimus?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Hehe - idomu, idomu.....
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #42
      Susinervinau zinias paziurejas , jeigu jau taip blogai jei gu per visur kur galima tas uspaschikas toks blogis net uzsienio ziniasklaida neslepia nusistebejimo kaip RUSAS gali valdyt lietuva ! Tai kodel lietuviai ji issirinko ar mums lietuviams vienodai uz ka balsuot ;/

      nusiviliau ir kedainiu rinkejais kas kas bet jie tikrai labasiau turetu suprast kas per agurkas tas uspaschikas yra

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #43
        Ne viskas prarasta. Vakar net per Panorama paminejo, kad mano Vilniaus Fabu apygardoje laimejo libcentristas R.Sukys palikes Paulauska 2-oje vietoje, apie kokius nors DP atstovus negali buti ir kalbos. Jeigu keliose vietose ir laimes, tai jau nieko is esmes nebepakeis.

        sitas veikejas turbut jau visiems matytas, nes paskutiniu metu labai daznai skambedavo jo pavarde per TV, ypac vienas ex-prezidentas ji gerai atsimins turbut iki gyvenimo pabaigos

        Comment


          #44
          Išvis LiCS Fabijoniškių apygardoje buvo pirmi, surinkę 20,93%
          Mano apylinkėj, Rugių, už LiCS buvo net 28%

          Comment


            #45
            mano apylinkeje isviso ziaurus vaizdas:

            USPASCHIKAS 64.31%

            SALAMAKINAS 17.07%

            ZUOKAS 14.87%

            ;/

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #46
              Cia dar del Zuoko, sakyciau labai teisingas jo sprendimas

              A.Zuokas nemainys mero posto į Seimo nario mandatą
              http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=5269692

              Comment


                #47
                Smirda man ko tai sitie visi rinkimai.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #48
                  Tai gal kokreciai parasysi kuo jie tau smirda ? Nes siaip tai viskas smirda kas su politika susieta

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #49
                    Rinkimai atrodo normaliai, nebuvo ir per daug purvo pylimo ant vienas kito.

                    Kitas dalykas yra zmoniu apolitiskumas ir visiskas politines ir partines sistemos nesuvokimas ( "visi jie vagys" ). To pasekoje laimi tokie blokai kaip DP arba Paxo koalicija.

                    Zodziu rinkimai cia nieko deti, reikia sviesti visuomene ir aiskinti, kas yra parlamentine santvarka ir kuo ji gera. Po keliolikos metu aiskinimo bus galima tiketis rezultatu

                    Comment


                      #50
                      Parašė John
                      Kitas dalykas yra zmoniu apolitiskumas ir visiskas politines ir partines sistemos nesuvokimas ( "visi jie vagys" ). To pasekoje laimi tokie blokai kaip DP arba Paxo koalicija.
                      Buvau kiek šokiruotas kai kurių žmonių požiūrio.
                      Kai draugo paklausiau, už ką balsuos, atsakė, kad nesuks galvos, ir nubalsuos už DP
                      Man toks mąstymas visiškai nepatinka. Jei jau nežinai kas labiausiai patinka, balsuok už AMB koaliciją - tuomet nebus ir durnų (arba gerų) pokyčių, bet "bėgti nuo atsakomybės" balsuojant už DP tai jau tikrai kvaila

                      Comment


                        #51
                        Vakar gerai Sūrskis iš Dviračio žinių pastebėjo: "Paksius pasigyrė, kad jo koalicijoje yra apie 72 000 narių, kai iš viso už koaliciją balsavo 117 000. Vadinasi balsavo visi 72 000 ir dar jų žmonos ir vyrai, ir tai ne visi"
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          antras etapas bus lengvesnis, reikes pasirinkti tarp dvieju asmenybiu, o kai renki konkretu zmogu, lengviau apsispresti (nors mano apygardoj abu lochai )

                          Comment


                            #53
                            Mano apygardoj (Utenos) tai konservatorius ir paksininkas A. Matulevičius bet pastarasis buvo antras po pirmo turo
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #54
                              Stai kokia citata radau delfio komentaruose tiesiog tautos balsas, nors is dalies teisybes nemazai ten parasyta:

                              tauta, 2004 10 13 17:34
                              kaip NYKU buvo ziureti Kedainiu "RADVILOS" "dosnuma" Kedainieciams---vargsai Kedainieciai nors is savo GERADARIO gauna po leda ar kita, patys mat gaudami MINIMUMA neisgali nusipirkti. Ledai dykai, o uz alu jus kedainiu mankurtai sumokejot po 6 lt. uz bokala

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #55
                                Fabijoniskes yra gerai
                                Nors Fabu mokyklose Paulauskas nuo rugsejo pirmos jau buvo pradejes priesrinkimine agitacija (atejo, pasnekejo, pasoko "jurgeli meistreli" ir isejo), taciau nieko jam neisdege.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Lillu
                                  Fabijoniskes yra gerai
                                  Nors Fabu mokyklose Paulauskas nuo rugsejo pirmos jau buvo pradejes priesrinkimine agitacija (atejo, pasnekejo, pasoko "jurgeli meistreli" ir isejo), taciau nieko jam neisdege.
                                  Na Paulauskas nera blogiausias variantas. Jeigu nebutu buve Sukio ar kito gero kandidato is libcentristu ar konservatoriu, as, ko gero, buciau balsa atidaves Paulauskui. Siaip buvau beveik tai bedaras, tik ziuriu, kad biuletenyje yra Sukys, iskart prisiminiau, kas jis per vienas ir visos abejones, uz ka balsuoti, dingo

                                  Ir gerai yra ne tik Fabijoniskes, ir kitose apygardose Vilniuje laimejo pakankamai geri kandidatai is konservatoriu ir kitu rimtu jegu atstovai tuo parodydami, kad Vilnius zino, ko nori. DP ir panasiu "partiju" veikejai dazniausiai laimi mazesniu miesteliu ar kaimu apygardose

                                  Comment


                                    #57
                                    Taigi, galutiniai rezultatai (rezultatas sumoje)

                                    1. Darbo Partija 16 (39)
                                    2. Valdančioji koalicija 12 (31)
                                    3. Tėvynės Sąjunga 14 (25)
                                    4. LiCS 11 (1
                                    5. Paksininkai 2 (11)
                                    6. Valstiečiai 5 (10)
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #58
                                      Rezultatas atrodo netgi labai neblogas, uzsienio ziniu puslapiai jau raso apie "desiniuju opozicijos pergale". Nors dar reikia sulaukti koaliciju sudarymo, nes kol kas visvien niekas neaisku ir gali buti, kad desinieji ir toliau liks opozicijoje, o DP bus valdancioje koalicijoje su Socdemais (tragiskas variantas).

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė John
                                        Rezultatas atrodo netgi labai neblogas, uzsienio ziniu puslapiai jau raso apie "desiniuju opozicijos pergale". Nors dar reikia sulaukti koaliciju sudarymo, nes kol kas visvien niekas neaisku ir gali buti, kad desinieji ir toliau liks opozicijoje, o DP bus valdancioje koalicijoje su Socdemais (tragiskas variantas).
                                        Abejoju, ar socdemai jungsis su DP žinodami, kad tokiu atveju AMB netaps premjeru, kas buvo sakoma iš DP pusės. Tačiau jungdamiesi su dešiniaisiais, jie turi tikresnes galimybės pasodint AMB antrai kadencijai, taip manau ir nutiks, bet dar matysim
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #60
                                          Bėda po vieną nevaikšto

                                          K.Prunskienė ir V.Uspaskichas kviečia kitas partijas kartu formuoti valdančiąją daugumą
                                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=5353558
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X