Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tavo transportas

    Taigi, kokiu transportu dažniausiai naudojatės ir jei turit mašiną, prašom gamintoją ir modelį nurodyt
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Gera tema sugalwojai As dazniausiai naudojuosi viesuoju transportu, nors daznai sedu ir i masina (tevo).
    Ir dar kalnu welika turiu.Tad kitasyk neprosal pasivazineti
    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

    Comment


      #3
      Man deja tenka naudotis pėsčiamobiliu, nes darbas tėra 25 min kelio nuo namų, o kiekvieną kart mokėt $1.75 už pavažiavimą tikrai nesinori
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Ai, as vazioju su mikroautobusais, nes patagu ir greitai!!!

        Comment


          #5
          Aš į/iš mokyklos (3,5km) dabar dažniausiai pėsčiom einu - smegenims pravėdint
          O šiaip iki centro dažniausiai važiuoju mikriukais o kitur - tevų Saab'ais

          Comment


            #6
            Parašė Vaidas
            Aš į/iš mokyklos (3,5km) dabar dažniausiai pėsčiom einu - smegenims pravėdint
            O šiaip iki centro dažniausiai važiuoju mikriukais o kitur - tevų Saab'ais
            Neblogas atstumas Aš pavasarį iš univero paprastai pėsčiomis trenkdavausi. Atstumas 5 km

            Beje, kokia ir kur tavo mokykla?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Gabijos gimnazija, Pašilaičiuose.
              Kadangi ten mokosi ir mano brolis tai į mokyklą traukiam dažniausiai kartu, o jei pamokų pabaiga sutampa - kartu ir grįžtam

              Comment


                #8
                Vaziuoju visom imanomom priemonem - masina (Mitsubishi Colt), autobusu, mikroautobusu, kartais einu pescias (is fabijoniskiu i centra) ir t.t. Tiesiog kas konkreciu momentu sauna i galva ir kokios buna galimybes

                Comment


                  #9
                  BMW. Visuomeniniu transportu nesinaudoju.

                  Comment


                    #10
                    Autobusas, tevo Renoult Espace, pusbrolio WV Vento ir so on
                    %)

                    Comment


                      #11
                      Kelionė link kaimo - tėvo VW passat
                      Kelionė į centrą - mikriukas, autobusas arba troleibusas...
                      ir šiaip riedlentė kartais
                      www.donatas-mazeika.lt

                      Comment


                        #12
                        Aij, rimtai, pamirsau savo velika! Vienintelis extream daiktas pas mane Biski buvau galines zvaigzdes sulauzes, tai teko remontuot
                        %)

                        Comment


                          #13
                          Autobusais, troleibusais, mikriukais... ir masinomis, kurios pasiima is namu arba nuveza i namus
                          O mokyklon traukiu pesciom, pats trumpiausias variantas (5min)

                          Comment


                            #14
                            jei kur netoli tai Renault 19 1993 metu
                            jei kur toliau dazniausiai (beveik visada) naudojuosi Lietuvos gelezinkeliu paslaugomis

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Tolimiems reisams kartais visai linksmas budas yra rankos istiesimas trasoje

                              Comment


                                #16
                                VW Golf, visuomeniniu transportu nesinaudoju, nes tiesiog nepatogu ir per mazai laiko tam

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Lillu
                                  Tolimiems reisams kartais visai linksmas budas yra rankos istiesimas trasoje
                                  Kad tik tai nesibaigtų geriausiu atveju tos rankos sulaužymu
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    NEKARKSET!

                                    Comment


                                      #19
                                      O dar visokiu maniaku buna pakelese (kaip tas, kuri sulaike pries pora metu)...

                                      Comment


                                        #20
                                        Jo jo... ir ta vargse mergaite is akiniu tik atpazino... Ir is kur atsiranda tokiu... kurie dar sedasi i nepazistamu dedziu masinas... Ot begedziai

                                        Comment

                                        Working...
                                        X