Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Orientacinės Kaune Sužinojom paskutinės dienos bėgyje :/ Staigiai sukontaktavau su druageliu ir štai vakare antras pasiekimas iš eilės Pastarąjį kartą laimėjom, šįkart 3eti Na o man jau 3 trofėjus iš eilės O kas smagiausia - viskas pasiekta nepažeidus KET Po lenktynių su 3 ekipažai susirinkę Milane buvom. Tai oi chebrai kiek nuostabų buvo sužinojus, kad varėm pagal KET Ko tik neprisiklausėm iš kitų ekipažų apie jų važiavimą
    Girdėjau, kad kartais vyksta. Vienas kolega prieš du metus dalyvavo, bet nieko nelaimėjo, nes visur ant raudonų pataikė. O važiuodavo tikrai ne pagal KET Pas jį greitis 80-100 mieste būdavo
    You've got one life! Live it!

    Comment


      [QUOTE=ievutu;301314]E chebrytė, Ievužė atsinaujina fotoalbumą, žvilgtelkim?

      http://foto.terpe.lt/inkelti/20081116/Picture%20083.jpg

      http://foto.terpe.lt/inkelti/20081116/DSC_0676.JPG


      va jetus kokia mama ir grazi ir visa ka kita
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        [QUOTE=dts;301437]
        Parašė ievutu Rodyti pranešimą


        va jetus kokia mama ir grazi ir visa ka kita
        Ir svarbiausia kokia jauna, turbūt penkiolikametė
        gera gyventi gerai

        Comment


          Parašė ievutu Rodyti pranešimą
          Pasakytu, kad bloga, pamatytu kur pipirai auga
          nelabai suprantu kam dėti po kelias savo nuotraukas kas mėnesį... su vaiku, su bobute, su šuniuku, ant sofos, prie stalo, lauke... gal čia dėmesio kokia stoka?

          Comment


            atsinaujinu ir aš... kai fotkino buvo baisiai šalta


            Paskutinis taisė Tomkis; 2008.11.17, 12:00.

            Comment


              Parašė arun' Rodyti pranešimą
              nelabai suprantu kam dėti po kelias savo nuotraukas kas mėnesį... su vaiku, su bobute, su šuniuku, ant sofos, prie stalo, lauke... gal čia dėmesio kokia stoka?
              reikia reikia pirmoj foto kuri cia ta Ievute? avatare kitas veidukas
              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

              Comment


                Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                reikia reikia pirmoj foto kuri cia ta Ievute? avatare kitas veidukas
                Ta Ievutė yra kiek didesnė Atvarte yra mažylio ir tikrai ne mano vaiko... Jauna aš dar vaikams
                Ir išviso ar Arūnai Tau gaila? Vietos trūksta? Džiaukis, kad panų yra forume, o tai visai "sumedėtum"
                xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                Comment


                  Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                  Ta Ievutė yra kiek didesnė Atvarte yra mažylio ir tikrai ne mano vaiko... Jauna aš dar vaikams
                  Ir išviso ar Arūnai Tau gaila? Vietos trūksta? Džiaukis, kad panų yra forume, o tai visai "sumedėtum"
                  Ne dėl panų, manau, jie čia sėdi .

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Ne dėl panų, manau, jie čia sėdi .
                    Čia juk ,,prospektas'', man jokios nuotraukos čia tikrai netrugdo, tam ir yra ši tema
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Čia juk ,,prospektas'', man jokios nuotraukos čia tikrai netrugdo, tam ir yra ši tema
                      Kalbėjau bendrai apie forumą. Na, gal ir yra tokių kurie čia žmonos ieško .

                      Comment


                        Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                        Ta Ievutė yra kiek didesnė Atvarte yra mažylio ir tikrai ne mano vaiko... Jauna aš dar vaikams
                        Ir išviso ar Arūnai Tau gaila? Vietos trūksta? Džiaukis, kad panų yra forume, o tai visai "sumedėtum"
                        nu nepasakyciau ,kad jauna. geriau anksciau negu niekada
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                          nu nepasakyciau ,kad jauna.
                          Aidžiau, jei manei, jog pasakei komplimentą...uch...tada labai smarkiai sudegei
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                            Aidžiau, jei manei, jog pasakei komplimentą...uch...tada labai smarkiai sudegei
                            "Šiaip linksma" daros
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                              Kalbėjau bendrai apie forumą. Na, gal ir yra tokių kurie čia žmonos ieško .
                              iš esmės, man nėra skirtumo su kuo interneto pievose pilstyti vandenį iš tuščio į kiaurą, nors, vienok, gyvenime man labiau patinka bendrauti su vaikinais. merginos yra sukurtos kitoms reikmėms

                              Comment


                                Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                iš esmės, man nėra skirtumo su kuo interneto pievose pilstyti vandenį iš tuščio į kiaurą, nors, vienok, gyvenime man labiau patinka bendrauti su vaikinais. merginos yra sukurtos kitoms reikmėms
                                na na.. homoseksualams tolerantiškas, merginoms - nelabai?
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                  na na.. homoseksualams tolerantiškas, merginoms - nelabai?
                                  Esme ta, kad, ne su dazna pana, nueisi alaus isgert, ar apie masinas, krepsini pasneket

                                  Comment


                                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                    Esme ta, kad, ne su dazna pana, nueisi alaus isgert, ar apie masinas, krepsini pasneket
                                    Ne visiems vaikinams patinka alus ir šnekos apie automobilius ar krepšinį
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Ne visiems vaikinams patinka alus ir šnekos apie automobilius ar krepšinį
                                      Whatever. Faktas kaip blynas, kad su panom yra kitas bendravimas.

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Esme ta, kad, ne su dazna pana, nueisi alaus isgert, ar apie masinas, krepsini pasneket
                                        Mergina ir neturi lygiuotis į draugą prie alaus, o ir temos bendrauti ne tik apie mašinas ir krepšinį yra

                                        O arun' pasisakymą galėčiau ir veidrodiniu principu atvaizduoti:

                                        tarkim gyvenime man labiau patinka bendrauti su merginom. vaikinai yra sukurti kitoms reikmėms. Kokiom? Pats interpretuok, galbūt reprodukcijai, krepšiams nešioti ar dar kam nors
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                          Mergina ir neturi lygiuotis į draugą prie alaus, o ir temos bendrauti ne tik apie mašinas ir krepšinį yra

                                          O arun' pasisakymą galėčiau ir veidrodiniu principu atvaizduoti:

                                          tarkim gyvenime man labiau patinka bendrauti su merginom. vaikinai yra sukurti kitoms reikmėms. Kokiom? Pats interpretuok, galbūt reprodukcijai, krepšiams nešioti ar dar kam nors
                                          As tik pvz daviau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X