Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilius Rodyti pranešimą
    Talinas?
    Ja
    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

    Comment


      Baikit varyt nesąmones!

      Mano giliu įsitikinimu kojinės dėvimos kartu su basutėmis yra aukšto išsilavinimo bei žmogaus gerbiančio savo tautos kultūrines tradicijas požymis.

      Jau daugelį amžių Lietuvoje vyžos nešiojamos su autais, o ne ant basos kojos. Nesame mes kokie graikai, ar italai, kad dėvėtume apavą ant basų kojų kaip kokie iškrypėliai.

      Comment


        /\

        Galbūt grįžtam prie temos ?
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          O tai ką sakytumėt tiems, kurie gumines tapkes su juodom kojinėm vienu metu apsiauna?

          Comment


            Baikit varyt nesąmones!

            Mano giliu įsitikinimu kojinės dėvimos kartu su basutėmis yra aukšto išsilavinimo bei žmogaus gerbiančio savo tautos kultūrines tradicijas požymis.

            Jau daugelį amžių Lietuvoje vyžos nešiojamos su autais, o ne ant basos kojos. Nesame mes kokie graikai, ar italai, kad dėvėtume apavą ant basų kojų kaip kokie iškrypėliai.
            o kad žinočiau, tu čia rimtai, ar kaip visada...

            Comment


              Darykit apklausa.

              Comment


                Statkevičiai ir Petruškevičiai atsirado mat . Kaip žmogui patinka taip ir rengiasi .

                Comment


                  O aš prie juodų batų baltas kojines maunuosi. Ir dar po marškiniais kokį maikoną nederančios spalvos Pakrauptų Petruškanecas, ar kaip ten jį...

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    o kad žinočiau, tu čia rimtai, ar kaip visada...
                    Kaip visada...

                    Taip pat galima suprasti, kad mindakas nešioja kojines kartu su basutėm, ir kartais vyžas užsitempia su autais

                    P.S. Mindakui jau laikas savo foto talpinti ... pakankamai postų čia prirašęs, kitaip sakant veteranas be patirties
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                      O tai ką sakytumėt tiems, kurie gumines tapkes su juodom kojinėm vienu metu apsiauna?
                      O tu siulai baltas kojines? Beje as dabar kaip tik juodas gumines tapkes ir juodas kojines apsiaves.

                      Comment


                        /\ jis matyt minėjo išėjimą į žmones tokiu apavu.

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          /\ jis matyt minėjo išėjimą į žmones tokiu apavu.
                          Tai tu man siulai iseit i laiptine parukyt? Gal ir nebloga ideja...

                          Comment


                            /\ Ne ... jis siūlė savo fot įdėt

                            Comment


                              Kojines tik tada , kai apavas trina koja arba yra salta. Bet ne vasara B)

                              Comment


                                Naujos temos reikia - ką avite skirtingais metų laikais.

                                Man "patinka", kai žmonės su kedais vaikšto ir vilnones kojines mūvi

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  /\ Ne ... jis siūlė savo fot įdėt
                                  Taigi jis ir taip zino, kaip as atrodau.

                                  O siaip tai:
                                  Parašė C5 Rodyti pranešimą
                                  Atvaizdas


                                  Matau Kaunaz savo nuotrauką į avatarą įsikėlė.
                                  Būtent taip aš jį ir įsivaizdavau...

                                  Comment


                                    mjso - nelabai mėgstu basas būti, todėl ir nešioju kojines

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      mjso - nelabai mėgstu basas būti, todėl ir nešioju kojines
                                      Kitą kartą visi prieš dėdami foto jas paretušuokit po galais

                                      Comment


                                        Nu aišku čia skonio reikalas, bet aš prie sabanoškių jei maunuosi tai tik trumpas kojines O tokie kur prie abibo guminių šlepečių užsideda dar kokias ilgas šviesias kojines... Na... Iš kart galima spręsti, kad greičiausiai iš provincijos kilę... Nes tos šlepetės iš vis skirtos tik baseinams, o ne kaip naudojamos mūse, visuose mūsyse...

                                        Comment


                                          /\ kokios buvo likę paskutinę dieną pajury, tokias ir dėjausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X