Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rodyk visas Bus savotiškai viešasis fotoalbumas
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė Irmux Rodyti pranešimą
      Siaubas, Valiukai, kritai mano akyse spirit, tu irgi

      Kartmen, tik nesakyk, kad ir tu
      Nes teks sąrašą sudaryti su kuo nebendrausiu
      Kodėėėėl aš??????????
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Kazkas gero ir i mano kiema atejo

        Aciu uz tai kas mane palaikot...

        Kas ne
        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

        Comment


          /\ Na man buvo smagu skaityti pirmus post'us (kiaulė-voras ), bet čia jau blevyzgos prasidedėjo. Susimildami, bent jau prasmingas mintis rašykite. Dėkoju.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Is nuotraukos ir to ka raso, pasirode, kad jai nedaugiau 14m., bet paziurejus i info pasirodo 17...

            Comment


              Niekas netrukdo 17-metei ideti savo triju metu senumo nuotrauka. kai zmogus sensta, nevisada atrodo toks grazus kaip jaunysteje....

              Comment


                Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                Niekas netrukdo 17-metei ideti savo triju metu senumo nuotrauka. kai zmogus sensta, nevisada atrodo toks grazus kaip jaunysteje....
                Tai as ne tiek del jaunos isvaizdos, nes ir pats atrodau jaunesnis negu esu, bet labiau del "one.lt" pacuku pozavimo stiliaus.

                Comment


                  Nepyk ievutu, tačiau keista, kai žmogus visus savo 5 pranešimus yra parašęs tik temoje "mūsų nuotraukos".Čia yra miestų ir statybų forumas, o kaip mes visi puikiai matom tau ne miestai, o offtopicas galvoj.Eik kurnors į biteplius, rasi bendraminčių.
                  Atsiprašau už offtopic
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    Reptilias, šioje kategorijoje pranešimai nesiskaito.
                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                    Comment


                      Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                      Nepyk ievutu, tačiau keista, kai žmogus visus savo 5 pranešimus yra parašęs tik temoje "mūsų nuotraukos".Čia yra miestų ir statybų forumas, o kaip mes visi puikiai matom tau ne miestai, o offtopicas galvoj.Eik kurnors į biteplius, rasi bendraminčių.
                      Atsiprašau už offtopic
                      Ne vien cia yra pranesimai, taip kur pirmiausia uzsukau buvo cia, bet yra ir daugiau, jau savo daryto foto ymeciau keleta

                      http://www.miestai.net/forumas/showt...031#post213031


                      kazkur ant galo
                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                      Comment


                        Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                        kazkur ant galo
                        ne ant galo, o gale
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                          ne ant galo, o gale
                          ja
                          xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                          Comment


                            Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                            ja
                            Ne ja, o taip

                            O štai ir aš:

                            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                            Comment


                              Gerai gal baigiam šią ievutu temą amžiams ? Čia kiek suprantu architektūros forumas, todėl jame turėtų dominuoti architektūrinės temos, o ne asmeninių santykių aiškinimasis.
                              „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                              Comment


                                Gerai, peace
                                Karoli, kokiam mieste čia esi?
                                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                Comment


                                  Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                  Gerai, peace
                                  Karoli, kokiam mieste čia esi?
                                  Praita savaitė Stockholm'e !
                                  W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                  Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                  Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                  Comment


                                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                                    Nepyk ievutu, tačiau keista, kai žmogus visus savo 5 pranešimus yra parašęs tik temoje "mūsų nuotraukos".Čia yra miestų ir statybų forumas, o kaip mes visi puikiai matom tau ne miestai, o offtopicas galvoj.Eik kurnors į biteplius, rasi bendraminčių.
                                    Atsiprašau už offtopic
                                    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                                    Gerai gal baigiam šią ievutu temą amžiams ? Čia kiek suprantu architektūros forumas, todėl jame turėtų dominuoti architektūrinės temos, o ne asmeninių santykių aiškinimasis.
                                    Nesuprantu tau gaila?
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      Viliau, ko man gaila ?
                                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                      Comment


                                        Kurgi čia fotkinta?
                                        Stambulas, ekskursija i ju statomą tuneli (kažkas į metro pusę)

                                        Comment


                                          Na, mane galima daug kur pamatyti...









                                          Paskutinis taisė oranger; 2007.11.11, 22:23.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X