Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Grojaraštis. Tema apie muziką

    Atkelta iš temos "Tavo darbalaukis"
    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=710


    Vaidai, teisingas muzons shnioksh..

    #2
    O. Vaidas Metallicos fanas? As esu sios grupes gerbejes nuo 1986 m.

    Comment


      #3
      Aš beveik neabejoju, kad Vaidas mus apgaudinėja ir tik nori pasirodyti kietu. Iš tikro dažniausiai aš jį matau klausant tokius gabalus (žr. #316)
      Attached Files
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Vaidas

        Comment


          #5
          Liutee, ne tu vienas toks . Tik aš nuo kokių 1987-88 m. "užsinarkašinau" Metallica. Iki šiol "nuo adatos" nenulipu. Beje, į Apocalyptica važiuoji?
          Birth, school, METALLICA, death

          Comment


            #6
            Parašė Simex
            Liutee, ne tu vienas toks . Tik aš nuo kokių 1987-88 m. "užsinarkašinau" Metallica. Iki šiol "nuo adatos" nenulipu. Beje, į Apocalyptica važiuoji?
            I Apocallyptica nevaziuoju, neturiu laiko (pas mane seima ir mazas vaikas). Bet gyvenime nepamirsiu Sepulturos koncerto Vilniuje 1989 m. sporto rumuose

            Comment


              #7
              O aš- pirmojo Apocalyptica koncerto Vilniuje prieš kokius 6 metus. Buvo geras
              Birth, school, METALLICA, death

              Comment


                #8
                Nemanot kad apie muzika naujos temos reiketu? Metallica man labiausiai patinkanti grupe, uz nothing else matters geresnes dainos nezinau. Siaip tikra muzika pradejau klausyt pries kokius 3 metus, tad dauguma koncertu praleidau: deep purple, nazareth, rammstein, apocalyptica ir dar daug. Dabar i apocalyptica pinigu truksta, parduociau bilieta i prodigy, bet nemanau kad jie beatvaziuos kada daugiau, o apocalyptica dar jauna grupe, tad turiu vilties

                Comment


                  #9
                  / Spec, net tokia ta Apocalyptica ir jauna- groja nuo 1996 m., t.y. 9 metus. Vidutinis Apocalypticosų amžius virš 30 m. Pagrindiniam veikėjui- gerokai daugiau nei 30 m. O koncertas žada būt geras- grįšiu, aprašysiu įspūdžius. Interviu buvo, tai žadėjo 33 proc. Metallica pergrojinių, 33 proc. senesnių Apocalyptica gabalų ir 33 proc. - iš naujausio albumo. Bus geeeeras
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    #10
                    Bloodhound Gang !!!
                    Alternative

                    Comment


                      #11
                      Ziuriu cia daugumai sunkoka muzika patinka.

                      Man tai clubine ir tik clubine muzika pirelina

                      Comment


                        #12
                        Parašė Rokas
                        Ziuriu cia daugumai sunkoka muzika patinka.

                        Man tai clubine ir tik clubine muzika pirelina

                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          #13

                          maladec

                          Comment


                            #14
                            Iš esmės dauguma muzikos stilių, išskyrus metalą, klasiką bei klubinę, kai pastarosios būna per daug

                            Pastaruoju metu ypač pamėgau rytų europos nacionalinę muziką
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15

                              Tai, Mantai, i klubus nevaikstai?

                              Comment


                                #16
                                Retokai, nebent kokia proga Man smagiau į gamtą arba namie alučio išgert ir kokį filmą pažiūrėt
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mantaz
                                  Aš beveik neabejoju, kad Vaidas mus apgaudinėja ir tik nori pasirodyti kietu. Iš tikro dažniausiai aš jį matau klausant tokius gabalus (žr. #316)
                                  Hahahaha
                                  Viskas, nuo šiol reikės arba išjunginėt winamp'ą, kai einu lauk nuo kompo, arba gerai "pravalyt" mp3 folderį

                                  Ech, o į Apocalypticą ir aš norėjau, bet taip išėjo, kad pačiame egzaminų įkarštyje...

                                  Comment


                                    #18
                                    Dabar Vaidas bandys jumoru išsisukti, bet mes juk ir taip žinome, kad viskas yra kitaip
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Gal kas nors man galetu paaiskinti , kas yra klubine muzika? Kas cia toki termina sugalvojo??

                                      Comment


                                        #20

                                        Trumpai sakant, ta ka groja klubuose. Cia tikrai ne mano naujadaras koks nors. Juk zmones, kurie retai lankosi klubuose nelabai sarina kas ten progresive, electro, evolution, house ir t.t.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X