Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą

    Čia apie Kalush?
    Ne, ten normalus tekstas, tik pats atlikimas turi savo bruožą, ne visi ir ukrainiečiai pagauna žodžius.
    Jo, jeigu nebūtum pasakęs, kažkas paklaustų nemanau, kad atsakyčiau teisingai. Gal jeigu labai įsiklausyčiau.

    Comment


      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

      Jo, jeigu nebūtum pasakęs, kažkas paklaustų nemanau, kad atsakyčiau teisingai. Gal jeigu labai įsiklausyčiau.
      Nežinau, kiek atskiri ukrainiečių kalbą nuo kitų slavų kalbų. Bet gal dar ir šiek tiek dėl to sunkiau, kad Kalush yra halyčanai. Net nežinau kaip išversti lietuviškai Tiesiog kitaip šiek tiek taria, nei centrinės ar pietų Ukrainos žmonės. Štai Alyona Alyona tai jau iš centrinės dalies, prie Kijevo augo.

      Comment


        Mumble (emo) repas. Kuo labiau neina suprast ką dainuoja, tuo kiečiau.
        Show must go von!

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą

          Nežinau, kiek atskiri ukrainiečių kalbą nuo kitų slavų kalbų. Bet gal dar ir šiek tiek dėl to sunkiau, kad Kalush yra halyčanai. Net nežinau kaip išversti lietuviškai Tiesiog kitaip šiek tiek taria, nei centrinės ar pietų Ukrainos žmonės. Štai Alyona Alyona tai jau iš centrinės dalies, prie Kijevo augo.

          Nu supratau. Halyčanai tai čia nuo Galicijos, ta prasme vakarų ukrainiečiai?

          Comment


            Parašė AšNeRobotas

            Nu supratau. Halyčanai tai čia nuo Galicijos, ta prasme vakarų ukrainiečiai?
            Taip. Tik Vakarų Ukrainoje be Halicijos dar 4 kitokie regionai yra

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą

              Jomajo, Tomizmai... Peržiūrėjau vien dėl to, kad labiau suprasčiau tavo tamsiąją sielą
              O to antrojo - CD turi mašinoj? Antrame klipe kadras 3:30 - tai kažkas tokio!
              Na, tos 2 dainos, tai ne veltui parašiau, kad baliams - geriausiai, bent man, jos sueina neblaivioje būklėje. O kompaktai kam šiaip laikais, kai galima groti iš Spotify, prijungus telefoną per Bluetooth prie grotuvo ar nešiojamos kolonėlės... Antrą dainą taip, esu pridėjęs į vieną iš savo grojaraščių, kartais užleidžiu. Giminėms patinka

              Hip hopas tai absoliučiai ne mano muzika, niekada jo nemėgau (na, nebent tik repo intarpai 90-ųjų eurodance ar šiuolaikinėse klubinėse dainose, tarkim Pitbull). Man labiau kažkas prie šokių muzikos arba pop... Iš ukrainietiškų labai dažnai klausau šituos:





              Beje, kas liečia ukrainiečių kalbos supratimą, tai iš klausos sugebu suprasti tik kai kuriuos atskirus žodžius, bet skaitant rašytą tekstą, galima nesunkiai suprasti apie 75% prasmės
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.10.13, 20:41.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Na, tos 2 dainos, tai ne veltui parašiau, kad baliams - geriausiai, bent man, jos sueina neblaivioje būklėje. O kompaktai kam šiaip laikais, kai galima groti iš Spotify, prijungus telefoną per Bluetooth prie grotuvo ar nešiojamos kolonėlės... Antrą dainą taip, esu pridėjęs į vieną iš savo grojaraščių, kartais užleidžiu. Giminėms patinka

                Hip hopas tai absoliučiai ne mano muzika, niekada jo nemėgau (na, nebent tik repo intarpai 90-ųjų eurodance ar šiuolaikinėse klubinėse dainose, tarkim Pitbull). Man labiau kažkas prie šokių muzikos arba pop... Iš ukrainietiškų labai dažnai klausau šituos:


                Beje, kas liečia ukrainiečių kalbos supratimą, tai iš klausos sugebu suprasti tik kai kuriuos atskirus žodžius, bet skaitant rašytą tekstą, galima nesunkiai suprasti apie 75% prasmės
                Na, nesakyk, CD - tai yra konkretus daiktas, aš tai vertinu. Kaip ir vinilus.

                Kazka, tarp kitko, neblogų koncertinių video dabar išleido. Kartu su Onuka jie man iš UA elektro-popo yra geriausi.

                Čia paskutinis Kazka video. Perdirbo vieną garsiausių savo dainų ir visai neblogai

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą

                  Na, nesakyk, CD - tai yra konkretus daiktas, aš tai vertinu. Kaip ir vinilus.

                  Kazka, tarp kitko, neblogų koncertinių video dabar išleido. Kartu su Onuka jie man iš UA elektro-popo yra geriausi.

                  Čia paskutinis Kazka video. Perdirbo vieną garsiausių savo dainų ir visai neblogai
                  Man reikėtų visus namus užsikrauti CD tokiu atveju, nes mėgstamų kūrėjų yra baisiai daug. Fiziškai neįmanoma visų jų, ir visų patinkančių dainų, turėti apčiuopiamose laikmenose. O tar kas kartą įdėti, išimti... Grojaraščiai tokioje programoje kaip Spotify yra nesulyginamai patogesnis dalykas.

                  Man apskritai visai patinka Ukrainos pop industrija. Aišku, iki švedų dar labai toli, bet neproporcingas kiekis rusakalbės pop produkcijos yra iš tikrųjų kuriama būtent Ukrainoje. Dabar dažniausiai taip būna, jeigu išgirsti gerą rusų kalba atliekančią grupę - 90% tikimybė, kad jie iš Ukrainos. Mozgi, Tamerlan i Alena, Max Barskich, Monatik, Alekseev, Potap, NK, Loboda ir dar labai, labai daug kitų... Aišku, popsas, bet kokybė yra, žmonėms patinka. O Badojevo klipai labai geri. Ukraina pramoginėje produkcijoje tikrai turi labai didelio potencialo.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                    Man reikėtų visus namus užsikrauti CD tokiu atveju, nes mėgstamų kūrėjų yra baisiai daug. Fiziškai neįmanoma visų jų, ir visų patinkančių dainų, turėti apčiuopiamose laikmenose. O tar kas kartą įdėti, išimti... Grojaraščiai tokioje programoje kaip Spotify yra nesulyginamai patogesnis dalykas.

                    Man apskritai visai patinka Ukrainos pop industrija. Aišku, iki švedų dar labai toli, bet neproporcingas kiekis rusakalbės pop produkcijos yra iš tikrųjų kuriama būtent Ukrainoje. Dabar dažniausiai taip būna, jeigu išgirsti gerą rusų kalba atliekančią grupę - 90% tikimybė, kad jie iš Ukrainos. Mozgi, Tamerlan i Alena, Max Barskich, Monatik, Alekseev, Potap, NK, Loboda ir dar labai, labai daug kitų... Aišku, popsas, bet kokybė yra, žmonėms patinka. O Badojevo klipai labai geri. Ukraina pramoginėje produkcijoje tikrai turi labai didelio potencialo.
                    Aš tik Monatiką iš jų esu girdėjęs. Mažai klausau rusiškos muzikos. Be ShortParis ir perdirbtų Kino kelių dainų, nelabai šiais metais ką ir atsimenu. Na, dabar žinosiu ir Ždamirovą

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą

                      Aš tik Monatiką iš jų esu girdėjęs. Mažai klausau rusiškos muzikos. Be ShortParis ir perdirbtų Kino kelių dainų, nelabai šiais metais ką ir atsimenu. Na, dabar žinosiu ir Ždamirovą
                      Keista, aš tai maniau, kad Ukrainoje visi juos žino. Na bet jeigu kas nesidomi mainstreamu tai gal tada taip, bet turėtų būti sunku neišgirsti, kai jų dainas net Lietuvoje groja ant visų kampų.

                      Man šita Mozgi daina tai turbūt yra vienas iš geriausių pasibaigusio dešimtmečio kūrinių. Popsas + klubinė muzika, bet ir tekstas ne banalus, prasmė yra. Ukrainiečiai, iš Kijevo. Vienas iš daugybės Potapo prodiusuojamų projektų.



                      O Ždamirovas tai ne ukrainietis, iš Rusijos jis (čia gi buvęs Butyrkos feisas, nors realiai jis niekada gyvenime nesėdėjo ir netgi nechuliganavo, pakankamai geras berniukas iš geros muzikalios šeimos)
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                        Keista, aš tai maniau, kad Ukrainoje visi juos žino. Na bet jeigu kas nesidomi mainstreamu tai gal tada taip, bet turėtų būti sunku neišgirsti, kai jų dainas net Lietuvoje groja ant visų kampų.
                        Aš Vilniuje jau seniai negirdžiu jokios rusiškos muzikos viešoje erdvėje. Nebent kokį repuką iš praeivių kolonelių... Nežinau kur čia "ant visų kampų" ją groja.
                        Man tai tikrai nėra mainstreamas

                        Comment


                          Tomizmo šio rudens didžiausias hitas (vėl gi, su giliu tekstu)!


                          Labai faina, kai klipe ir pagrindinė veikėja su kauke, ir traukinys tuščias, ir šokių aikštelėje visi laikosi atstumų - saugumas!


                          Visiems puikiai žinomas legendinis kūrinys skamba naujai ir su nauja jėga (taupantiems laiką - pati jėga ir pats kaifas nuo 1:58)
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą



                              /s
                              Netikėtas stilistinis posūkis

                              Comment



                                https://www.youtube.com/watch?v=YOib86q90JM

                                Comment


                                  Parašė LuDux Rodyti pranešimą

                                  Netikėtas stilistinis posūkis
                                  Nū. Reikia gi įvairinti kartais

                                  Šį vakarą senienos patraukė:

                                  Nuo ko Guetta pradėjo 1990 metais (pats gabalas tai man kokie 5/10, tik kad istorinė vertė)


                                  Ką EDM gali vadinti savo protėviais


                                  Kai/jei būsim 74 metų, ir mes taip sakysim!


                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                    Kai/jei būsim 74 metų, ir mes taip sakysim!

                                    Kažkoks gėris slypi šitoj dainoj. Man kažkodėl patinka

                                    Comment






                                      Comment



                                        Comment


                                          Nemirtingieji Scooteriai padarė kūrinį apie blogiausius metus naujojoje istorijoje
                                          Jeigu kada ateis geresni metai, eisiu į jų koncą vėl (jau 2 kartus buvau)

                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X