Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Disco stilius vis stipriau grįžta į madą, tad ir vienas geriausių šiemet išleistų albumų tapo karantino metu įrašytas ir rudenį išleistas Kylie Minogue - Disco. Albumo pristatymo metu be žiūrovų įrašyto koncerto akimirka:



    Praktiškai naujas Last Christmas/Happy New Year variantas

    Paskutinis taisė Silber418; 2020.11.23, 23:08.

    Comment


      Click image for larger version

Name:	sabbath.png?w=980&q=75.png
Views:	239
Size:	1,19 MB
ID:	1841547

      Comment



        Comment


          Nauja daina nuo Swedish MDM stiliaus ikureju is Gothenburgo, cia jau kokis prog-rock...


          Geras karantininis koveris - taip turi skambeti musu jaunystes klasika su moderniu igarsinimu
          Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2020.11.25, 20:51.

          Comment


            1990 - 2020

            Comment


              Gaila, kai talentingi žmonės per anksti palieka pasaulį ​​​​​​
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Comment


                  Comment


                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Just gonna leave this one here..



                      Ramaus klasymo.

                      Comment


                        1999


                        2019

                        Comment


                          Tomizmai, tu žinau EDM klausais. Čia skaitos irgi EDM, ar ne? (nesuprantu kaip patagint žmogų, kad jis gautų notificationa)

                          https://www.youtube.com/watch?v=R4shwJBnYEM

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą
                            Tomizmai, tu žinau EDM klausais. Čia skaitos irgi EDM, ar ne? (nesuprantu kaip patagint žmogų, kad jis gautų notificationa)

                            https://www.youtube.com/watch?v=R4shwJBnYEM
                            Kaip bežiūrėti atsakymas bus "Taip"

                            O žiurėti galima visaip:
                            "EDM tai grupė elektronines muzikos žanru skirtu šokti" (https://rateyourmusic.com/genre/Electronic+Dance+Music/)
                            arba
                            "EDM refers to the 128 BPM "big room" rage stuff from the likes of Tiesto etc" (https://www.urbandictionary.com/define.php?term=EDM)
                            arba net
                            'EDM tai muzikos industrijos stumiamas terminas skirtas pakeisti geresnius tradicinius terminus' (https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_dance_music)

                            Comment


                              Parašė LuDux Rodyti pranešimą

                              Kaip bežiūrėti atsakymas bus "Taip"

                              O žiurėti galima visaip:
                              "EDM tai grupė elektronines muzikos žanru skirtu šokti" (https://rateyourmusic.com/genre/Electronic+Dance+Music/)
                              arba
                              "EDM refers to the 128 BPM "big room" rage stuff from the likes of Tiesto etc" (https://www.urbandictionary.com/define.php?term=EDM)
                              arba net
                              'EDM tai muzikos industrijos stumiamas terminas skirtas pakeisti geresnius tradicinius terminus' (https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_dance_music)
                              Aišku. Reiškia gan platus tas EDM pavadinimas. Ką Tomizmas kelia man beveik nepatinka, o “In my mind” mano vienas mėgstamiausių kūrinių, nostalgiją iš ankstyvos paauglystės kelia.

                              Comment


                                Comment


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                  Tomizmai, tu žinau EDM klausais. Čia skaitos irgi EDM, ar ne? (nesuprantu kaip patagint žmogų, kad jis gautų notificationa)

                                  https://www.youtube.com/watch?v=R4shwJBnYEM
                                  Taip, čia yra pure EDM! Tik man Dynoro versija arčiau širdies (gal dėl patriotizmo)

                                  EDM yra praktiškai visa mainstreaminė šokių muzika, pagrinde House, Electro, Bigroom. Bet tokios kryptys kaip Hardstyle, Techno, Trance, Psy dažniausiai EDM nevadinamos, nes yra labiau nišinės, ne mainstreaminės. Martin Garrix, Tiësto, Afrojack, Swedish House Mafia, David Guetta - absoliutus gryniausias EDM. Ir šitas terminas atsirado kažkur apie 2010 metus, iki tol tas pats Guetta, Swedish House Mafia ar Afrojack (karjeros pradžioje) buvo vadinami tiesiog House ar Electro. Pamenu kaip iš pradžių jų nemėgau, nes kokiais 2009 metais House buvo lėtesnis ir ne toks energingas (bent jau tokiu atrodė po anksčiau dominavusio vokiečių Hands Up), bet paskui apie 2012 metus kai pradėjo eiti žymiai galingesnis olandų Bigroom po tuo pačiu EDM terminu... Oh yeah!!!



                                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.12.14, 23:20.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Tai va kame replės. Visad vadindavau save "house music" gerbėju. Kaip tik visų tavo išvardintų kūrėjų Ir Dynoro remixo iš pat pradžių nelabai mėgau, nes originalas man žymiai geresnis (gal dėl nostalgijos). Viskas atvirkščiai žodžiu

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                      Tai va kame replės. Visad vadindavau save "house music" gerbėju. Kaip tik visų tavo išvardintų kūrėjų Ir Dynoro remixo iš pat pradžių nelabai mėgau, nes originalas man žymiai geresnis (gal dėl nostalgijos). Viskas atvirkščiai žodžiu
                                      Tai kad didelės klaidos ir nėra. Gal "House music" yra netgi tikslesnis apibūdinimas, nes EDM yra daugiau marketinginis, komercinis terminas.

                                      O štai kaip atrodė 2009 metų House, kuris kaip minėjau, man tada nepatiko dėl energijos trūkumo (dabar tiesą sakant, tokie 2009 gabalai man irgi nelabai). To paties Afrojack kūryba, bet nė iš tolo neturi tokios jėgos kaip ankstesniame mano poste dėti jo vėlesni kūriniai.


                                      O ypatingai nuobodus jis tada man atrodė todėl, kad išstūmė iš rinkos iki jo dominavusį mokyklinių diskanų laikų žymiai energingesnį Hands Up:


                                      Bet kadangi vėliau įvyko jo evoliucija į energingą pusę, tai well, I'm ok with that
                                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.12.14, 23:41.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                        Tai va kame replės. Visad vadindavau save "house music" gerbėju. Kaip tik visų tavo išvardintų kūrėjų Ir Dynoro remixo iš pat pradžių nelabai mėgau, nes originalas man žymiai geresnis (gal dėl nostalgijos). Viskas atvirkščiai žodžiu
                                        Same. Gigi D'agostino originalios versijos (jų yra kelios) man taip pat skamba geriau ir labiau primena paauglystės laikus. Nauji remixai naujai kartai tik primena, kad jau sensta mūsų karta.

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą

                                          Same. Gigi D'agostino originalios versijos (jų yra kelios) man taip pat skamba geriau ir labiau primena paauglystės laikus. Nauji remixai naujai kartai tik primena, kad jau sensta mūsų karta.
                                          O man tie senieji yra aišku nostalgiški ir daug ką primenantys, bet 2020 metais jau morališkai pasenę. Šokių muzika evoliucionuoja kur kas greičiau nei koks rokas ar repas, ir nors Modern Talking, 2 Unlimited, to paties Gigi D'agostino seni gabalai visada liks legendomis ir nostalgija, bet dešimtmečiais to paties per tą patį niekas nekurs. 2030 metais bus kažkas dar naujesnio šokių muzikoje, ko dabar dar neįsivaizduojame (kaip neįsivaizdavom dabartinio EDM 2005 metais), ir jau Martin Garrix bus nostalgija (bet kadangi jis jaunas ir manau kad dar tikrai kurs, tai labiau tiktų sakyti - pirmieji jo hitai bus nostalgija).

                                          Beje, o kodėl nauji remixai yra būtent "naujai kartai"? Jie yra visiems, ir mūsų kartai, tiesiog atitinkantys laikmečio trendus. 2016 metais per Summerburstą Vilniuje ant šito gabalo šėlau!



                                          Beje, šį remixą padaręs Tiësto yra gerokai vyresnis už mus, jam jau 51 metukai. David Guetta dar daugiau. Ir jie per savo karjeras pastoviai progresavo, ir derinosi prie trendų, ir patys juos kūrė, neprisirišdami prie to, ką kūrė ar klausė jaunystėje. Ir ateityje manau kad nustebins. Guetta savo labiau undergroundinį projektą Jack Back pradėjo peržengęs 50 metų ribą. Jeigu Tiësto po šiai dienai štampuotų gabalus, panašius į "Traffic", būtų labai keista. Trance trendas buvo, Trance trendas praėjo, liko geri prisiminimai ir daug į šokių muzikos istoriją įėjusių gabalų - progresuojam toliau!

                                          2004:


                                          2020:


                                          Gal dėl to Tiësto yra aktualus ir populiarus jau trečią dešimtmetį, o kokie nors Cosmic Gate liko kurti beveik tą patį, ką kūrė 2003 metais, ir dabar juos klauso siauri Trance fanų ar nostalgiją jaučiančių "burbulai". Jeigu būčiau DJ, aš eičiau Tiësto keliu.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.12.15, 02:17.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X