Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LuDux Rodyti pranešimą
    Kaip ir synthpopas butu, tik kodel fetišinis?
    Na nežinau, ne aš sugalvojau taip apibūdinti Fetišas - tai seksualinis sujaudinimas. Šiuo atveju teigiama, kad „Pieno lazerių" muzika dirgina smegenis taip, kad būtų pajaustas seksualinis pasitenkinimas (tai nebūtina turi būti kas nors nešvankaus; gali būti tiesiog emocinis susijaudinimas, pagrįstas seksualumu). Sunkoka man išmąstyti, kodėl ta muzika pavadinta fetišine, čia man atrodo ta sąvoka pritempta prie kažkokios kitokios minties. O kas yra „synthpopas"?
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      London Elektricity - Just One Second (Apex Remix)

      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Na nežinau, ne aš sugalvojau taip apibūdinti Fetišas - tai seksualinis sujaudinimas. Šiuo atveju teigiama, kad „Pieno lazerių" muzika dirgina smegenis taip, kad būtų pajaustas seksualinis pasitenkinimas (tai nebūtina turi būti kas nors nešvankaus; gali būti tiesiog emocinis susijaudinimas, pagrįstas seksualumu). Sunkoka man išmąstyti, kodėl ta muzika pavadinta fetišine, čia man atrodo ta sąvoka pritempta prie kažkokios kitokios minties.
        Turiu du variantus 1. fetisinis del prisirisimo prie retro instrumentu. Bet ar tada bent puses rocko nebutu galima vadinti fetisiniu? 2. fetisinis del stiliaus/tekstu. Bet rodos nieko tokio is 80-uju nepamenu

        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        O kas yra „synthpopas"?
        Synth-popas - pop muzika kur pagrindinis vaidmuo skiriamas sintezatoriams. Depeche Mode, Pet Shop Bos, Goldfrapp().
        Paskutinis taisė LuDux; 2009.11.02, 16:30.

        Comment


          TAT - Pessimist
          bobikė gitaristė vokalistė for ze vin

          Comment


            Alphaville - Forever Young

            Life is a game that no one wins

            Comment


              Parašė LuDux Rodyti pranešimą
              Turiu du variantus 1. fetisinis del prisirisimo prie retro instrumentu. Bet ar tada bent puses rocko nebutu galima vadinti fetisiniu? 2. fetisinis del stiliaus/tekstu. Bet rodos nieko tokio is 80-uju nepamenu
              Nesigilinu aš visą tą aprašą... Esmė ta, kad „Pieno lazeriai" yra vieni iš unikalių Lietuvos muzikantų, kurie gamina kokybišką ir ne visiems suprantamą muziką
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Super saunus kurinukas


                Moca - Latein

                Comment


                  I love INNUENDO!

                  Comment


                    Už Jurga geriau nebuvo ir nebus....

                    Comment


                      Spencer & Hill - Right On Time
                      House/electro. Tos pačios garsiosios Cascados prodiuserių projektas, bet stiliukas aišku neturi nieko bendro su Cascada.

                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Vakar buvo nerealu

                        Comment


                          Legenda Johnny Cash ir Dave Matthewes - For you
                          Paskutinis taisė Aiwa; 2009.11.08, 10:10.

                          Comment


                            http://www.youtube.com/watch?v=kG0jMkoKLJo

                            Nesu pats didziausias tokios muzikos fanas, bet pripazinkit...grazu..labai grazu
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              Bloc Party - One Month Off

                              Comment


                                http://www.youtube.com/watch?v=yQytL...atch-main-area

                                Jei Kas pasakys kas dainuoja, tam iskarto bokalas
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Akivaizdu, kad dainuoja ispanų dainininkė

                                  Comment


                                    tikrai labai akivazidu bet kuri? ar kazkam akivaizdu?
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Mano vienintelis spėjimas bus kokia nors Maria Dolores Pradera... gal...

                                      Comment


                                        Parašė dts Rodyti pranešimą
                                        http://www.youtube.com/watch?v=yQytL...atch-main-area

                                        Jei Kas pasakys kas dainuoja, tam iskarto bokalas
                                        Gal, sakau, Dalia Grybauskaitė?

                                        Comment


                                          Seno gero Driftwood gabalo coveriai

                                          Dave Darell - Freeloader (Spencer & Hill Remix)


                                          Dave Darell - Freeloader (Rob Mayth Remix)
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X