Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tiesa, Tomizmai, vokieciai valdzo (...dazniausiai ). Tik panasu, kad musu zanru ir pozanriu skoniai truputi skiriasi
    Na, skoniai visada daugiau mažiau skiriasi, tai natūralu. House/electro ir man esant daugiau tokiai relaxinei nuotaikai visai gerai klausosi, o šiaip mano skoniui labiau sueina toks daugiau "cheesy" bumsas ir net nematau reikalo tai slėpti ir išsisukinėti, tarsi tai būtų kažkoks prastas skonis. Prastų skonių nėra - tai tik subjektyvumo dalykas.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Cia tiem, kam idomi mano grojama muzika. Ir tiem, kas dar ja tik ketina atrasti

      http://soundcloud.com/tomflagman
      www.tomflagman.com

      Comment


        Kam patinka rami švelni muzika

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Kažkada lietuviai mokėjo dainuoti iš dūšios, su prasme, ne vien papais. Sena ir visiems žinoma daina, bet kaip smagu kartais jas beveik pamirštas atrasti iš naujo...
          Youtube video
          Legendinė vaikystės daina Džiaugiuosi, kad jie ir dabar turi tokį labai gerą, savitą stilių, nors jis jau kitoks nei anais laikais
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Kuo toliau, tuo labiau pradedu gailėtis, kad anksčiau nesinaudojau last.fm. Per porą mėnesių mano pačių mėgstamiausių dainų sąrašas pasipildė bent 7-8 "gabalais" iš grupių, kurių iki tol nebuvau net girdėjęs

            Seether - Truth




            Mushroomhead - Nowhere to go




            10 Years - 11AM (Daydreamer)

            Comment


              Last.fm yra puikus dalykas, naudojuosi juo jau 4 metus ir naudą jau senai supratau

              Ramus relaxuojantis gabaliukas. Garsiosios Innos prodiuserių kūrinys - jaučiasi kad toks pats stilius, naudojami tie patys samplai kaip Innos dainose.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                ir tipo Jūs mokate po 3 baksus už mėnesį? ar čia tik iš manęs reikalauja?
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  Parašė aesde Rodyti pranešimą
                  ir tipo Jūs mokate po 3 baksus už mėnesį? ar čia tik iš manęs reikalauja?
                  Nieko ten nereikia mokėti, jeigu nesi subscriberis... Kaip paprastas vartotojas tiesiog prisiregistruoji, instaliuoji atsisiuntęs tokią last.fm programėlę, kuri fiksuoja tavo Winampe ar kitoje programoje grojantį muzoną, ir sekmingai sau scroblini, tas nieko nekainuoja. Pateikia statistikas, neighbours, recommendations, similar artists... Super.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė aesde Rodyti pranešimą
                    ir tipo Jūs mokate po 3 baksus už mėnesį? ar čia tik iš manęs reikalauja?
                    UK ir dar keliose valstybėse mokėti nereikia.

                    Comment


                      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                      UK ir dar keliose valstybėse mokėti nereikia.
                      aš ir kažkur pusę metų džiaugiausiu, kad mokėti nereikia, bet vieną dieną šast, ir mokėk 3 baksus per mėnesį.o su tuo last.fm scroblingu problema, pas mane linuxe, reikalauja kaitalioti įvairius paketus (kas blogiausia reikalauja senesnių versijų) tai spjoviau gal ir gerai sužinoti įvairesnės muzikos, bet gyvenau iki šiol be to galiu ir toliau sėkmingai gyventi
                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                      Comment


                        Last FM - tikrai puikus dalykas. Nors, kad ir kaip butu keista, absoliucia dauguma man patinkancios muzikos paskutiniu metu surandu ne su Last FM, o klausydamas Opus 3

                        Comment


                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                          Mushroomhead - Nowhere to go
                          O! Pasirodo ne aš vienas Mushroomhead'us klausau
                          Ką manai apie naujausią jų albumą su Waylon'u?
                          No one really knows
                          Which way the wind blows

                          Comment


                            Kad aš kol kas be "Nowhere to Go" nelabai ką daugiau girdėjau

                            Comment


                              Eminem ft. Elton John - Stan (Live at Grammys)

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Last FM - tikrai puikus dalykas. Nors, kad ir kaip butu keista, absoliucia dauguma man patinkancios muzikos paskutiniu metu surandu ne su Last FM, o klausydamas Opus 3
                                analogiškai, be Opus 3 beveik nieko mašinoje ir neklausau (tik žinias per LR)

                                Comment


                                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                  Ir gaila, ir juokinga tuo pačiu momentu

                                  Youtube video

                                  Comment


                                    Kas jau kas, bet prancuzai elektronikoje tikrai si bei ta sugeba

                                    DatA - Aerius Light

                                    Comment


                                      Relaxuojančiai veikiantis

                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Nežinau kaip Jūs, bet aš žaviuosi ir be galo mėgstu lietuvišką muzikos grupę „Pieno lazeriai" ir muzikos atlikėją Jurgą Šeiduikytę (scenoje dažniau pristatoma tiesiog kaip Jurga).

                                        Šiek tiek plačiau apie tai...
                                        „Pieno lazeriai".
                                        Lietuviška muzikos grupė, susikūrusi 2002 m. Iš pradžių grupė savo muzikinę karjerą pradėjo Vokietijoje, pasivadinusi „Milky Lasers" (ang. „Pieno lazeriai"). Grupė savo muzikoje naudoja labai įvairius stilius, kurių pagrindą sudaro Electronic/IDM/Punk/Hardcore/Jazz/Funk stilių susijungimas ir įvairovė.
                                        Wikipedia

                                        „Pieno lazeriai" buvo pirmas lietuviškas atsakas į Europoje neseniai atgijusį susižavėjimą tiek 80-tųjų fetišine sintezatorine popmuzika, tiek 60-tųjų ekscentriška „kosminės eros popmuzika". Energingi elektroniniai ir akustiniai būgnai, lengvai įsimenamos džiazinės melodijos, elementarios sintezatorių linijos, retro muzikos citatos ir pasitaikančios linksmai absurdiškos eilutės (pvz., "robotas irgi žmogus") moja ranka tokioms Vakarų grupėms kaip „Stereo Total" arba „Lali Puna". Ši giminystė turbūt ir lėmė, kad abu „Pieno lazerių" albumus išleido autoritetinga naująją lounge muziką leidžianti vokiečių įrašų kompanija „Phazz-a-delic". Tačiau grupės muzikoje yra pakankamai daug vietinių prieskonių, leidžiančių akimirksniu atpažinti jos lietuvišką kilmę ir pritarti užkrečiantiems „Pieno lazerių" hitų priedainiams.
                                        Grupė dalyvauja daugelyje muzikos festivalių užsienyje ir Lietuvoje. 2007 rugpjūčio mėnesį grupė pasirodė tarptautiniame muzikos festivalyje „Be2gether“.
                                        http://pienolazeriai.supermuzika.lt/

                                        Štai čia galite pasiklausyti „Pieno lazerių" dainų >>>

                                        Na ir šiek tiek muzikos iškart čia (per Youtube):
                                        Neperdirbta „Pieno lazerių" daina ir grupės mėgėjų susuktas įdomus klipas

                                        Gana švelni ir rečiau būdinga „Pieno lazerių" daina

                                        Labiau tipinė „Pieno lazerių" daina


                                        Jurga Šeduikytė
                                        Jurga Šeduikytė (žinoma Jurgos sceniniu vardu, g. 1980 m. vasario 10 d. Telšiuose) – Lietuvos dainininkė ir muzikos kūrėja. Lietuvoje tapusi žinoma kaip Baltijos šalių muzikinio televizijos konkurso „Fizz Superstar" finalininkė, vėliau merginų roko grupės „Muscat" vokalistė, išgarsėjo 2005 m. vasaros hitu „Nebijok". 2005 m. rudenį išleistas debiutinis Jurgos muzikinis albumas „Aukso pieva".
                                        Jurga Šeduikytė gimė muzikantų šeimoje ir iki antros klasės gyveno Telšiuose. Vėliau persikėlė į Palangą, kur baigė vidurinę mokyklą ir muzikos mokyklos fortepijono klasę. Studijavo Vilniaus universitete, kur įgijo žurnalistikos bakalauro ir ryšių su visuomene magistro diplomus.
                                        Wikipedia

                                        Iš tiesų, Jurga Šeduikytė yra gabi ir unikali Lietuvos vokalistė, dainas kuria, rašo ir atlieka pati. Yra gavusi ne vieną apdovanojimą už kūrybą ir veiklą, bei gerbiama ir žinoma kaip ne pigios muzikos atlikėja.

                                        Daugiau apie Jurgą galima sužinoti jos oficialiame tinklapyje (beje, originaliai apipavidalintas, tiksliai pavaizduojantis jos asmenyje) - http://www.jurgamusic.com/.

                                        Štai pirmasis atlikėjos hitas

                                        Gana tipinė daina, bet jos metu galime išgirsti atlikėjos balso tembro galimybės ir „švarų" dainavimą.


                                        „Pieno lazerių" muzika man labiausia patinka dėl muzikos, kuri man suteikia energijos. Klausydamas didžiausią dėmesį skiriu į muziką.
                                        O Jurgos dainas man labiau patinka klausytis vakare. Beje, Jurgos dainų žodžiuose labai daug prasmės, todėl klausydamas jos dainų, didesnį dėmesį kreipiu ne į muziką, bet būtent į žodžius.

                                        Na gal nesupyksite už tokią ne trumpą apžvalgą, labai įdomi ir jūsų nuomonė apie Jurgą ir „Pieno lazerius".
                                        Paskutinis taisė Ametistas; 2009.11.01, 01:15.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          80-tųjų fetišine sintezatorine popmuzika
                                          Kaip ir synthpopas butu, tik kodel fetišinis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X