Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Queen - Let me live

    Flickr

    Comment


      Su Last.fm pagalba atradau visai rimtai skambacia pozityvaus hip-hop'o grupe - Blue Scholars

      North By Northwest


      Bayani

      Comment


        Pastaruoju metu esu eilinį kartą pasinešęs ant šitų bičų.. Taip sakant, "I'm going slightly mad"



        Paskutinė daina, kurią visą Jis sukūrė. Klipas visas iš nuotraukų, bet yra ir labai įdomių ir nematytų. Atkreipkite dėmesį į nuostabius dainos žodžius...


        Paskutinė daina, kuri buvo įrašyta Jam esant gyvam.


        Daina, kurios atsiradimo istorija yra labai neįprasta.


        Parsisiunčiau ir naujausią Jų albumą "Cosmos rocks". Tikrai labai geras ir vertėjo tiek laukt. Tik labai gaila kad balsas nebe Tas...
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment



          Jo, man jie tobuli. Pamatas į muzikai kurią dabar klausausi. Šiaip man jų retesnės, ne tokios žinomos dainos patinka "The Prophet's Song", "Was It All Worth It", "Scandal", "The March Of The Black Queen", "Let Me Live" "I'm Going Slightly Mad" na ir of course "Innuendo" .

          Ta proga

          Comment


            The Cure - Lullaby

            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

            Comment


              Visokių senienų primetėt, kad galima pasijausti kaip prieš 15 metų.
              Geriau pasiklausykite naujos ir šviežios muzikos:

              Lily Allen - F*** You

              Comment


                Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                Visokių senienų primetėt, kad galima pasijausti kaip prieš 15 metų.
                Geriau pasiklausykite naujos ir šviežios muzikos:

                Lily Allen - F*** You
                Youtube video
                Ten ne senienos. Ten - nemirštanti klasika.

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Ten ne senienos. Ten - nemirštanti klasika.
                  Kalbant apie nemirstancia klasika

                  Comment


                    Jei jau mano mėgstamiausią grupę prisiminėt , tai įkelsiu ir aš jų du "rokiškiausius" gabalus su puikiais klipais ir energijos užtaisais. Pirmame puikiai atsiskleidžia Brian May tiek kaip gitaristas, tiek kaip solistas.
                    Queen - I Want it all



                    Queen - Breakthru



                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Visokių senienų primetėt, kad galima pasijausti kaip prieš 15 metų.
                    O tai tu tik "naują" muziką klausai?

                    Comment


                      Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                      O tai tu tik "naują" muziką klausai?
                      Aišku, kad tik naują. Kam klausyti seną, jei kiekvieną dieną pasaulyje sukuriama tūkstančiai šviežių gabalų. Aš asmeniškai neturiu dainų, kurios sukurtos anksčiau nei prieš metus: jas paprasčiausiai ištrinu - kitaip naujos netilptų į kompą.

                      O klausyti 15 ar 20 metų senumo popsą arba roką - čia tas pats kas nešioti tėvo batus arba skaityti penkių metų senumo laikraštį.

                      Comment


                        Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                        Aišku, kad tik naują. Kam klausyti seną, jei kiekvieną dieną pasaulyje sukuriama tūkstančiai šviežių gabalų. Aš asmeniškai neturiu dainų, kurios sukurtos anksčiau nei prieš metus: jas paprasčiausiai ištrinu - kitaip naujos netilptų į kompą.

                        O klausyti 15 ar 20 metų senumo popsą arba roką - čia tas pats kas nešioti tėvo batus arba skaityti penkių metų senumo laikraštį.
                        O kodel dar neinicijuoji senamiescio griovimo? Juk senamiestis, tai tas pats kaip nesioti tevo batus arba skaityti penkiu metu senumo laikrasti.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          O kodel dar neinicijuoji senamiescio griovimo? Juk senamiestis, tai tas pats kaip nesioti tevo batus arba skaityti penkiu metu senumo laikrasti.
                          Senamiestis ir klasikinė muzika - tai kaip antikvariniai baldai arba 500 metų senumo paveikslas. O 15-20 metų senumo popsas - tai panašiau į blokinių daugiabučių namų rajonus Gal ir labai neblogesni už naują statybą, bet jau pasenę

                          Comment


                            Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                            Aišku, kad tik naują. Kam klausyti seną, jei kiekvieną dieną pasaulyje sukuriama tūkstančiai šviežių gabalų. Aš asmeniškai neturiu dainų, kurios sukurtos anksčiau nei prieš metus: jas paprasčiausiai ištrinu - kitaip naujos netilptų į kompą.

                            O klausyti 15 ar 20 metų senumo popsą arba roką - čia tas pats kas nešioti tėvo batus arba skaityti penkių metų senumo laikraštį.
                            O jeigu ta sena muzika geresnė už naują? Juk už Mocartą ar Haidną dabar geresnių kūrinių nelabai kas ir besukuria...
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                              Senamiestis ir klasikinė muzika - tai kaip antikvariniai baldai arba 500 metų senumo paveikslas. O 15-20 metų senumo popsas - tai panašiau į blokinių daugiabučių namų rajonus Gal ir labai neblogesni už naują statybą, bet jau pasenę
                              Dauguma geriausiu visu laiku pasaulio dainu ir yra 15-20 metu senumo, nesvarbu ar popsas ar rokas ar kas. Geriausi muzikos laikai ~1985-~1995 metai.

                              Comment


                                Dėl skonio nesiginčiju ir nenoriu ginčytis. Be to aš visai nesakau, kad senos dainos blogos ar netikusios. Jos tiesiog pasenusios ir atsibodusios. Senas dainas ir taip kas netingi groja: radijas, televizija, šitame forume į tema "Grojaraštis" prikišat. Tai kam jas dar kaupti? Juk jos ir taip 100 kartų girdėtos ir dar bus girdėtos dar tūkstančius kartų. Todėl ir atkreipiu dėmesį į naujesnes, negirdėtas melodijas.

                                Jei nauja neįdomu - klausykitės senienas - jūsų teisė rinktis. Aš gi nebruku per prievartą.

                                Tiesiog pastebėjau, kas būtų, jei ir į kitas forumo temas kištume 5 arba 10 savaičių senumo "naujienas" arba tas pačias visiems 100 kartų matytas nuotraukas.

                                Comment


                                  Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                  Dėl skonio nesiginčiju ir nenoriu ginčytis. Be to aš visai nesakau, kad senos dainos blogos ar netikusios. Jos tiesiog pasenusios ir atsibodusios. Senas dainas ir taip kas netingi groja: radijas, televizija, šitame forume į tema "Grojaraštis" prikišat. Tai kam jas dar kaupti? Juk jos ir taip 100 kartų girdėtos ir dar bus girdėtos dar tūkstančius kartų. Todėl ir atkreipiu dėmesį į naujesnes, negirdėtas melodijas.

                                  Jei nauja neįdomu - klausykitės senienas - jūsų teisė rinktis. Aš gi nebruku per prievartą.

                                  Tiesiog pastebėjau, kas būtų, jei ir į kitas forumo temas kištume 5 arba 10 savaičių senumo "naujienas" arba tas pačias visiems 100 kartų matytas nuotraukas.
                                  O jeigu tų gerų naujų kūrinių ne per daugiausia yra? Žmonės išsisemia. Nebūtina klausyti kasdien tų pačių senų dainų, kartais randi apskritai negirdėtų ar senai girdėtų senų dainų ir klausai kaip naujas. Beto negalima muzikos lyginti su kokiomis nors naujienomis, tai vis dėlto menas.
                                  O lyginant su architektūra, tai tas senamiestis pop'so ir yra kelių dešimtmečių senumo kūriniai, o dabartinis pop'sas kaip koks kvartalas prie sąvartyno- svarbu kuo daugiau ir greičiau uždirbti- kokybė paskutinėje vietoje
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2009.02.23, 00:29.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Nieko asmeniško, bet manau, kad tamsta nelabai turite muzikinį skonį. Klausote tai kas populiaru, nauja ir viskas. Išeina iš mados - trinu lauk .

                                    Asmeniškai aš manau, kad yra geras kūrinys ir blogas. Ir nei vienas niekada iš vieno netaps kitu. Ir visiškai nesvarbu nei kas, nei kada jį sukūrė. Kas be ko, visiškai nenuostabu, kad dauguma gerų kūrinių/grupių yra iš seniau, paprasčiausiai laiko jiems/joms susikaupti daug buvo, palyginus su 'nauja' muzika, kas yra kokie paskutiniai metai, todėl nieko čia nuostabaus. O toks nusistatymas prieš tai kas buvo sukurta anksčiau, tai kaip jau minėjau, asocijuojasi man su vieninteliu dalyku - skonio neturėjimu .

                                    Comment


                                      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                      Aišku, kad tik naują. Kam klausyti seną, jei kiekvieną dieną pasaulyje sukuriama tūkstančiai šviežių gabalų. Aš asmeniškai neturiu dainų, kurios sukurtos anksčiau nei prieš metus: jas paprasčiausiai ištrinu - kitaip naujos netilptų į kompą.

                                      O klausyti 15 ar 20 metų senumo popsą arba roką - čia tas pats kas nešioti tėvo batus arba skaityti penkių metų senumo laikraštį.
                                      Tu nepamiršk, kad tokios grupės, kaip Queen, Pink Floyd, The Beatles ar Rolling Stones, padarė nepamatuojamai didelę įtaką šiuolaikinei, kaip tu sakai - paskutinių metų, muzikai. Nežinau kaip tu, bet aš be tokių praeities "monstrų" neįsivaizduoju šiuolaikinės muzikos. Dėl to jas nurašyti anksčiau laiko mažų mažiausiai būtų labai kvaila. Nors dėl skonio nesiginčijama
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        šiuo metu mano grojamiausi



                                        Comment


                                          Rolling Stones - Paint it Black

                                          Comment

                                          Working...
                                          X