Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Scotty - The Black Pearl (Dave Darell Remix)

    Kažkur labai girdėta melodija
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      /\

      "A Pirates of the Caribbean" soundtrack'as.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        tracy chapman - talking about a revolution

        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

        Comment


          /\ Tracy Chapman yra gerai. Klasika, galima sakyti.

          Kanye West - Street Lights (808's & Heartbreak)
          Paskutinis taisė tivoli; 2008.12.06, 16:55.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Senos geros dainos nauja gera versija
            Paffendorf - Self Control
            Snowflakes will attack U <3

            Comment



              Tikrai smagi versija! Visgi padariau išvadą, kad anksčiau kažkaip nelabai kas mokėjo dainas kurti... Kažkokios jos visos skirtingos, originalios anksčiau būdavo, net klausyt nusibosdavo. Bet dabar Tomizmo dėka supratau, kad geriausia muzika yra kai visos dainos vienu ritmu ir vienu stilium perdarytos buna - klausai sau ir ir nereikia sukti galvos - nei kokia daina, nei kas ja atlieka - vistiek visos vienodos.

              Comment


                Parašė mindakas Rodyti pranešimą

                Tikrai smagi versija! Visgi padariau išvadą, kad anksčiau kažkaip nelabai kas mokėjo dainas kurti... Kažkokios jos visos skirtingos, originalios anksčiau būdavo, net klausyt nusibosdavo. Bet dabar Tomizmo dėka supratau, kad geriausia muzika yra kai visos dainos vienu ritmu ir vienu stilium perdarytos buna - klausai sau ir ir nereikia sukti galvos - nei kokia daina, nei kas ja atlieka - vistiek visos vienodos.
                O tai čia blogai, kad anksčiau dainos originalios, išskirtinės, nevienodos buvo? O dabar gerai, kad kiekvienas gali kompoziciją kompiuteriu sumesti ir vaizduoti talentingą kūrėją? Ir, kaip sakai, visos dainos dabar vienodos - klausai ir nesuki galvos, kas, kur ir kada sukūrė kūrinį - tai gerai? Ar minties nesupratau?
                N N N

                Comment


                  Bla bla Jeigu nesupranti ir nesugebi įžvelgti skirtumo, visos šio stiliaus dainos atrodo vienodos - tai problema tik tavo neišmanyme Man kiekvienoje dainoje girdisi skirtingas beatas, kitoks tempas, garso efektai, melodijos, garsai ir t. t. Esme yra tame, kad to stiliaus dainos, kurio niekad neklausai, dazniausiai atrodo vienodos. Pvz. man kokio nors rock'o kūriniai visi atrodo beveik vienodi.
                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2008.12.06, 19:14.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė LBP Rodyti pranešimą
                    O tai čia blogai, kad anksčiau dainos originalios, išskirtinės, nevienodos buvo? O dabar gerai, kad kiekvienas gali kompoziciją kompiuteriu sumesti ir vaizduoti talentingą kūrėją? Ir, kaip sakai, visos dainos dabar vienodos - klausai ir nesuki galvos, kas, kur ir kada sukūrė kūrinį - tai gerai? Ar minties nesupratau?
                    Čia ironija buvo
                    O Tomizmui galiu pasakyti- taip, dėl muzikinio skonio nesiginčijama, bet jį reikia turėti
                    Flickr

                    Comment


                      Skonį turi kiekvienas. Tik jau negalima sakyti kad jei kažkieno skonis ne toks kaip mano, kad jis atseit neturi skonio. Skonį turi netgi Radžio ir Cicino mylėtojai, ir susiranda tai, kas labiausiai jų skonį atitinka.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Skonį turi kiekvienas. Tik jau negalima sakyti kad jei kažkieno skonis ne toks kaip mano, kad jis atseit neturi skonio. Skonį turi netgi Radžio ir Cicino mylėtojai, ir susiranda tai, kas labiausiai jų skonį atitinka.
                        Skonį ne kiekvienas turi, aš ir nesakau, kad jei man tarkim patinka džiazas popsas yra blogai. Esmė ką tu tame stiliuje klausai, yra ir gero ir blogo džiazo, popso ir t.t., šokių muzika ne išimtis. O tą, kurią čia nuolat dedi yra nekūrybinga, vienodos melodijos, ritmo ir t.t. Taip kalbėdamas tik bandai pateisinti save.
                        Flickr

                        Comment


                          Tikrai nėra vienodos tos melodijos ir ritmas, man kiekviena daina yra kitokia. Juk neklausyčiau, jei nuolat būtų vien tas pats. Tiesiog, tokia muzika turi patikti ir užkabinti, jei to nėra - tai ir atrodo viskas vienodai. Lygiai taip pat, kaip nesidominčiam vienodi atrodo rock, jazz, soul, folk, drum'n'bass, pop ir t. t. kūriniai.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Senos geros dainos nauja gera versija
                            Paffendorf - Self Control
                            Youtube video
                            Bet užtenka pažiūrėti į viršelį "Future Trance vol. 46'. reiškia praeityje šio triukšmo dar 45 dalys iškeptos kažkieno ausyse ausų būgnelius plėšo ir ilgą ir laimingą kurčią senatvę garantuoja. Manau, kad kiekvienas save gerbiantis melomanas privalo šią kolekciją turėti savo fonotekoje.

                            Lyrinis nukrypimas - atsimenu senus gerus laikus, kuomet Lietuvoje, apytikriai 1993 -95 m., figūravo reivas ir reiveriai ir panašios subkultūrinės mažumos. Tai vienas reiveris kitam bičui, taip pat reiveriui, už simbolinė 100 lt. sumą pardavė didelį maišą, apie 150 kasečių, su reivo įrašais...

                            Man apie 1993 m. į rankas pateko The Prodigy diskas "Experience" (1992). Gan įdomiai klausėsi, bet nesužavėjo, netapau nei tokios, nei panašios muzikos fanu. Neperseniausiai paklausiau iš naujo - vaikiškai skamba.Tai labiau paauglystės maišto išraiška. Kai kada iš to taip ir neišaugama, ir tai tampa patologija.
                            Paskutinis taisė enigma; 2008.12.07, 12:29.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Nu kam čia kažką aiškint. Nemanau, kad dabar paaiškinus kažką, bukos muzikos besiklausantis pradės klausytis Dire Straits'ų, Queen'ų ar kokio Duke Ellington . Jei patinka - prašom, klausykitės. Pvz, aš Tomizmo muzikos net nejungiu - žinau, kad galva skaudėt pradės nuo pirmo beat'o .

                              Comment


                                Niekas nieko neaiškina - tiesiog pasidalinau savo mintimis. Klausykit kas ką tik norit, nors ir husqvarna pjaunamas malkas
                                Paskutinis taisė enigma; 2008.12.07, 12:30.
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Maria Taylor - A Good Start

                                  Comment




                                    G&G Sindikatas - Išvien

                                    visiems gerbėjams siūlau isigyti

                                    Ir grupės narių komentarai http://tv.delfi.lt/video/A7YwD9mo/
                                    Paskutinis taisė dts; 2008.12.16, 20:03.
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Nors G&G muzika nelabai mano skonio, bet xebra linksma, smagu dirbt, o ir klausosi visai gerai.

                                      Comment


                                        Graži dainelė, miela mergužėlė Intelektualumo kaip ir visuose mano dedamuose kūriniuose neieškokit. Tiesiog nuotaikai pakelti.
                                        Novaspace - Dancing Into Danger (Ic3m4n Remix)
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Evanescense - Bring Me To Life (Bring my Spirit to Life)

                                          mane užburia

                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X