Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Akzizala

    O aš kaip tik negaliu klausytis rusiškos muzikos, ir dar lenkiškos.
    Čia spėju dėl to kokia daro įtaka tėvai ir aplinka, nes mano krašte labai mažai yra kad kas klausytų rusiško "muzono"
    Tėvai čia nepričiom, kraštas gan suvalkietiškas, ne Visagino, kur rusai sulindę.

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Daugiau domėtumeis arba bet kažką padoresnio būtum išgirdęs - taip nesakytum. Galų gale, rusų kalba yra žymiai dainingesnė ir geriau skamba už anglų.
    Žinoma

    Comment


      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
      Daugiau domėtumeis arba bet kažką padoresnio būtum išgirdęs - taip nesakytum. Galų gale, rusų kalba yra žymiai dainingesnė ir geriau skamba už anglų.
      Nesutikčiau. Bet kad dainingesnė už lietuvių - tai faktas. O šiaip, tai ir ta ir ta kalba yra daug gerų kūrinių ir dar daug daugiau šlamšto, todėl sakyti, kad man nepatinka rusiška, ar man nepatinka angliška muzika - visai nekorektiška...

      Comment


        Klasika

        Chicane - Saltwater

        Comment


          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
          Daugiau domėtumeis arba bet kažką padoresnio būtum išgirdęs - taip nesakytum. Galų gale, rusų kalba yra žymiai dainingesnė ir geriau skamba už anglų.
          Galima, paskirsiu porą puikių melodijų:







          O šios dainos mintis ganėtinai įdomi, o dar ir Pugačiova jauna...
          Paskutinis taisė LC.; 2011.08.02, 09:27.

          Comment


            Nereikia taip kategoriškai varyt ant tos rusiškos muzikos. Aš taip pat nemėgstu visokių Kirkorovų ar Meladzių, bet tikrai randu atlikėjų, kurie man patinka, pvz.:





            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              LC., nepulk į kraštutinumus, nes be pugačiovų ir kirkorovų yra galybė puikios muzikos. Bet tau, kaip anglų kalbos mylėtojui, ir ši dainelė turbūt sueitų, svarbu anglų kalba, ane?

              Comment


                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                Bet tau, kaip anglų kalbos mylėtojui (...)
                Italų.

                Comment


                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                  Italų.
                  Tada šitas argumentas netinka Reikia kitam argumentui rusiškos muzikos surinkt.

                  Comment


                    /\

                    Comment


                      Rusiškos muzikos daug nesiklausau, tačiau jeigu klausausi, tai dažniausiai būna rusiškas rokas, o šiuo atveju - Arija. Kaip bebūtų gaila, rusų kalbos ne per smarkiausiai moku, todėl labiau vertinu instrumentalines versijas. Šiuo atveju šita - iš Kelyje-II garso takelių. Smagu tik tai, kad ne taip apie ją sužinojau .

                      Čia - 1986 metų Воля и разум originalo perdirbinys.

                      Paskutinis taisė Magician; 2011.08.02, 14:29.

                      Comment


                        Pateiksiu tai, ką radau telefone Žinoma, visuose kūriniuose jaučiasi rusiškas stilius, bet kiekviena tauta savo muzikoj turi savų bruožų.


                        ---

                        ---
                        Šiuos visi žinom.

                        ---
                        Šitai virto į anglišką variantą.

                        ----
                        O ir šitai iš esmės yra rusiška muzika.

                        Comment


                          И.Растеряев. Комбайнёры - Combiners. Accordion folk music.
                          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                          Adam Mickiewicz

                          Comment


                            Daugelis turbūt ne nėgyveno tais laikais, kai gyveno Vladimiras Vysockis. Galiu primint, gimė 1938, mirė 1980 liepos 25. Vienais duomenimis žinau kad mirė kalėjime, rusai jį ...

                            Comment


                              Deja, ne kalėjime. Narkotikų ilgalaikis vartojimas ir tomis dienomis jų trūkūmas pražudė didį bardą.
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                Kad naudojo narkotikus, girtuokliavo tai faktas, o kur ir kaip mirė...? Man pasakojo kitaip. Arba čia galbūt rusų darbas, viską užslapstint.

                                Comment


                                  Yra youtube geras, kelių dalių dokumentinis filmas apie bardo paskutines dienas. Įvesk į paiešką, turėtumei rasti. Senokai žiūrėjau, primiršau nuorodas.
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    Comment


                                      Šio asmens kūryba galbūt ir yra tas pavyzdys, kurį galima pavadinti kūryba, o ne kopijavimu, kuriuo užsiiminėjama Rusijoje dabar (kaip jau minėjau anksčiau). Viena daina, nežinau kodėl, bet jau nuo labai seniai yra mane užkabinus.

                                      Comment


                                        Prisimenant paauglystę:

                                        The Cardigans - You're the storm



                                        Gaila, dabar nedažnai Nina Persson dainuoja.

                                        Comment


                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X