Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    ....Dabar svarstau visgi lėkštę statytis individualiai.
    Aš taip ir padariau prieš daug metu... ir prie kabeliniu nebegrisiu niekada...

    Comment


      Gal kam teko susidurti su panašia problema irba būtų minčių, kaip ją spręsti: atlikus automatinę kanalų paiešką, televizorius randa tik LRT, LRT Kultūrą ir koduotus Balticumo ir TEO kanalus. Jokių ten LNK, TV3 ir kitų lietuviškų kanalų (kurie, kiek suprantu, turėtų būti tam pačiam LRTC1 tinkle, kaip ir LRT kanalai) televizorius atkakliai neranda.
      Got sun in my face, sleeping rough on the road

      Comment


        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
        Gal kam teko susidurti su panašia problema irba būtų minčių, kaip ją spręsti: atlikus automatinę kanalų paiešką, televizorius randa tik LRT, LRT Kultūrą ir koduotus Balticumo ir TEO kanalus. Jokių ten LNK, TV3 ir kitų lietuviškų kanalų (kurie, kiek suprantu, turėtų būti tam pačiam LRTC1 tinkle, kaip ir LRT kanalai) televizorius atkakliai neranda.
        Vienas iš galimų variantų - prastas signalas. Antena lauko ar vidinė, ir kur yra retransliatorius?

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Vienas iš galimų variantų - prastas signalas. Antena lauko ar vidinė, ir kur yra retransliatorius?
          Vidinė. Bet iki to LRT dažnių pasikeitimo (dėl kurio ir reikėjo iš naujo paleisti tą kanalų paiešką) viskas veikė kuo puikiausiai, tai vargu ar su signalo stiprumu problema. Juolab veiksmas ne kur nors viduryje miškų, o Vilniuje.
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            Vidinė. Bet iki to LRT dažnių pasikeitimo (dėl kurio ir reikėjo iš naujo paleisti tą kanalų paiešką) viskas veikė kuo puikiausiai, tai vargu ar su signalo stiprumu problema. Juolab veiksmas ne kur nors viduryje miškų, o Vilniuje.
            Su vidinėm antenom visuomet problemos. Mano net esant tiesioginiam TV bokšto matomumui blogai traukdavo.
            Skaitmeninis signalas stipriai "supresuotas" tam tikrame dažnyje, kuris tiesiog gali būti prastai gaudomas. Rankiniu būdu paiešką atlikote?

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Gal kam teko susidurti su panašia problema irba būtų minčių, kaip ją spręsti: atlikus automatinę kanalų paiešką, televizorius randa tik LRT, LRT Kultūrą ir koduotus Balticumo ir TEO kanalus. Jokių ten LNK, TV3 ir kitų lietuviškų kanalų (kurie, kiek suprantu, turėtų būti tam pačiam LRTC1 tinkle, kaip ir LRT kanalai) televizorius atkakliai neranda.
              Silpno signalo pasekmė. Nesigilinant į smulkmenas, po kanalų perstatymo tas pats dažnis panaudotas didesniam kanalų skaičiui ir signalas susilpnėjo. Galit laisvalaikiu pasidaryt iš visokių laido atliekų štai tokią mažytę anteniukę, su ja man viskas veikia už 40 km nuo bokšto.
              http://www.radiocool.lt/pasigamink-p...kaitmenine-tv/
              Vietoje naudojamo stiklotekstolito galit kad ir skardos juosteles panaudoti, tik sluoksnius izoliuokit kokiu plastiku.

              Comment


                Keista, kad signalas, kuris visada būdavo pakankamas normaliam žiūrėjimui, staiga tapo nebepakankamu net tam, kad apskritai kanalą pagautų.

                Dėkui už patarimus, reikės pamėginti dar ir su rankine paieška pasižaisti.
                Got sun in my face, sleeping rough on the road

                Comment


                  Buvo, kad pas mane nieko nerodė po dažnių keitimo 2013m. Pasirodo buvo blogai prisuktas maitinimo kontaktas antenos kištuke, nors iki tol rodė be jokio papildomo antenos maitinimo. Tai kas čia buvo, jei ne signalo susilpninimas?

                  Comment


                    Sveiki, gal kam yra tekę per lauko anteną (analoginės TV laikais iki 2012 m.) pagauti kanalus iš kaimyninių šalių? Man tai buvo proga tai padaryti, svečiuojantis pas močiutę, kuri gyvena Panevėžio r., ten tai pagaudavau dažniausiai Latvijos kelias programas (kiek pamenu, tai buvo LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5, o netgi ir PBK Latvia), rečiausiai Lenkiją (TVP1, TVP2) arba Baltarusiją (BT1, ONT, STV), netgi taip pat ir Estiją! (ETV 1)
                    Paskutinis taisė denisas; 2016.07.24, 15:45.

                    Comment


                      Sveiki,

                      dėkui visiems už patarimus. Įsirengiau palydovinę TV. Tik susidūriau su nestabilios psichikos kaimynais pensininkais, kurie man aiškina, kad negaliu įsirengti antenos ir grasina skambinti namą administruojančiai įmonei. Aš anteną įsirengiau ne ant stogo dangos, bet ant ventiliacijos kaminelio sienelės. Stogo danga nepaliesta. Ką galėtumėt patarti, jei kiltų ginčas?

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Sveiki,

                        dėkui visiems už patarimus. Įsirengiau palydovinę TV. Tik susidūriau su nestabilios psichikos kaimynais pensininkais, kurie man aiškina, kad negaliu įsirengti antenos ir grasina skambinti namą administruojančiai įmonei. Aš anteną įsirengiau ne ant stogo dangos, bet ant ventiliacijos kaminelio sienelės. Stogo danga nepaliesta. Ką galėtumėt patarti, jei kiltų ginčas?

                        Atvaizdas
                        Ar leidimą ir kaimynų sutikimą tam gavote? Tikrai negalima ant stogo dėti visko, ką sugalvojate, ypač, jei dar namas ne nuosavas.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Ar leidimą ir kaimynų sutikimą tam gavote? Tikrai negalima ant stogo dėti visko, ką sugalvojate, ypač, jei dar namas ne nuosavas.
                          Radau tokią info. Arba kaimynų sutikimas, arba pasižadėjimas atlyginti nuostolius, sugadinus stogo dangą. Įrengdamas kondicionierių sutikimą buvau gavęs, nes išorinis blokas stovi ant dangos.

                          https://www.justiniskiubustas.lt/ind...t-stogo/375285

                          Tad namo gyventojas, kuris nori ant stogo statyti anteną, turi arba gauti kaimynų sutikimą, arba pasižadėti raštu, kad jeigu kils problemų dėl antenos, atlygins žalą.
                          Rytoj nueisiu su projektėliu ir pasižadėjimu atlyginti materialinius nuostolius, jei jie kiltų, pas kaimynus ir susirinksiu parašus.

                          Comment


                            radijo ir televizijos komisija paskelbe 2 konkursus suteikencia teise transliuti HD raiška talevizijos kanalus, http://www.rtk.lt/pranesimai-spaudai...uji-konkursai/ kaiip manot ar daug bus paraišku ir ar kas nors 1-ną kanala užsims ir kas galetu?


                            p,s. yra gandu kad lrytas.tv gali HD transliuot

                            Comment


                              Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                              radijo ir televizijos komisija paskelbe 2 konkursus suteikencia teise transliuti HD raiška talevizijos kanalus, http://www.rtk.lt/pranesimai-spaudai...uji-konkursai/ kaiip manot ar daug bus paraišku ir ar kas nors 1-ną kanala užsims ir kas galetu?


                              p,s. yra gandu kad lrytas.tv gali HD transliuot
                              Senai laikas kanalų kokybės bent jau techninius parametrus pagerinti (HD), nes realiai yra kažkoks vos ne nuo sovietinių laikų likęs lygis, rodo vaizdą burbuliukais. Manau visa technika yra jau HD, tik perdavimas/transliavimas yra pilnas šūdas. Aišku pasitaiko dažnai kai koks BTV rodo senus vatnikų serialus tokia kokybe, kai spausdavo po 2 filmus į CD diskus. Bet tas man dzin, nes nežiūriu vistiek. Tačiau šiais laikais vis dar laikyti bent jau pagrindiniuose miestuose absoliučiai lievą SD kokybę yra gėda.
                              Jei LRytas.TV iš tikro nuspręs, tai labai puiku. Bus postūmis ir kitiems komerciniams kanalams. Dabar kaip ir nėra, vien LRT. O tas gi už "valstybės pinigus" tratina. Pūko TV HD pvz.: per Cgates nesiskaito, tik pavadinimas HD ir lygis Garliavos.
                              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                              Comment


                                tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?

                                Comment


                                  Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                                  tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?
                                  Tikriausiai priklausys nuo kainos.

                                  Comment


                                    LNK grupe valdo 5 kanalus jie galetu koki tv-1 HD paleist

                                    Comment


                                      Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                                      tai paskelbti yra 2 konkursai HD raiškai transliuot, dar karta kartoju klausima kaip manote ar bus daug paraišku ar nors 1-ną kanalą kas nors užims?
                                      Manau, bus 17 paraiškų, užimti bus 6 kanalai.
                                      N N N

                                      Comment


                                        Mano tėvo pažįstamas atkalbinėja mano tėvą statytis palydovinę lėkštę ir rekomenduoja IPTV. Gal kas žinote, kiek tai patikima ir ar nėra pavojaus, kad po kurio laiko nebematysi jokių kanalų? Kiek supratau, siūlo IPTV imtuvą. Dėl abonentinio mokesčio kol kas nežinau. Manau, kad čia panašiai, kaip siūlo šiame skelbime - kiek matau, čia NTV Plus palydovo kanalai:

                                        http://skelbikas.tv3.lt/smart-tv-ipt...u-1542868.html

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          Mano tėvo pažįstamas atkalbinėja mano tėvą statytis palydovinę lėkštę ir rekomenduoja IPTV. Gal kas žinote, kiek tai patikima ir ar nėra pavojaus, kad po kurio laiko nebematysi jokių kanalų? Kiek supratau, siūlo IPTV imtuvą. Dėl abonentinio mokesčio kol kas nežinau. Manau, kad čia panašiai, kaip siūlo šiame skelbime - kiek matau, čia NTV Plus palydovo kanalai:

                                          http://skelbikas.tv3.lt/smart-tv-ipt...u-1542868.html
                                          Dėl paketo iš esmės skirtumo nėra. Viskas priklauso nuo "pogrindinio" dekoduotojo patikimumo.
                                          Su lėkšte galima matyti nekoduotus kanalus esant interneto sutrikimams. Su IPTV - nekoduotus interneto kanalus, ir esant labai prastam orui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X