Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viskas, kas baisu, keista ir mistiška (NSO, vaiduokliai ir t.t.)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    http://www.panoramio.com/photo/6455165
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #22
      O man tai smagu gąsdintis straipsniais, video.. Bet netikiu ateiviais, nei vaiduokliais Nors tokie antgamtiniai reiškiniai vilioja

      Comment


        #23
        Jei kas turit kažkokių klausimų, ar šiaip neaišku...kreipkitės ir bus Jums atsakyta.
        Paskutinis taisė tivoli; 2008.02.29, 00:09.
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          #24
          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
          Jei kas turit kažkokių klausimų, ar šiaip neaišku...kreipkitės ir bus Jums atsakyta.
          Šitas geras Beje, gal kiek panašu į temą filmas "Egzorcitas". Man, kaip tokio žanro mėgėjai, labai patiko

          Comment


            #25
            Parašė KIOTO Rodyti pranešimą
            Norėjau paklaust gal ka žinote apie Zona 51? JAV?čia su ateiviais susija.Ka manote ar egzistuoja toks dalykas ar ne?
            Area 51 yra viena didžiausių JAV paslapčių. greičiausiai - JAV karinis poligonas. bet visi ufo entuziastai apie tą vietą yra prikūrę tiek sąmokslo teorijų (nuo to, kad ten yra atkūrinėjamos ateivių lėkščių technologijos iki to, kad ten yra ateivių požeminės bazės ir ten dažniausiai stebimi nso, iki to, kad ten sėdi ateivių diplomatai, kurie kartu su JAV valdžia sprendžia žmonijos likimą ), kad visko turbūt net neįmanoma perskaityt. Jei domiesi, tai tiek google, tiek youtube rasi daug įvairiausio apie Area 51. Tik per daug viskuo netikėk, ką rašo ir neatitrūk nuo realybės, bo paskui dar košmarus naktim sapnuosi.
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              #26
              Parašė KIOTO Rodyti pranešimą
              Gal yra tikinčių ateiviais?
              Konkrečiai reikėtų klaust. Ar jie egzistuoja - taip, be įrodymų taip manau. Tik tas žodis „tikinčių“ klausime man keistai skamba.

              Savo nuomonės nelaikau kažkokiu fanatizmu, tiesiog tokia išvada peršasi pasamprotavus.

              Pasaulis per didelis, o mes - per kvaili, kad jame būtume vieni.

              Diskusijoms labiau tiktų klausimas, ar bent viena jų rasė žino apie mus ir ar yra užsukusi į svečius
              Paskutinis taisė ; 2008.02.29, 00:08.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #27
                Parašė KIOTO Rodyti pranešimą
                Taip turiu omeny mastančias protingas gyvybes
                O tu pats pagalvok. Mes esam viena iš planetų skriejančių apie savo žvaigždę - Saulę. Tokių žvaigdžių su savomis planetomis yra daug (švelniai tariant), jos sudaro žvaigždynus, žvaigždynai sudaro galaktikas, o visos galaktikos sudaro visą mūsų visatą. Kad būtų įdomiau pabandysiu į pagalbą pasitelkti skaičiukus.

                Taigi, yra manoma, kad vien mūsų galaktikoje yra nuo 200 iki 400 MILIJARDŲ tokių "Saulių", kurios gali turėti labai įvairų skaičių planetų. Negana to, tokios galaktikos skaičiuojamos ne dešimtimis ir ne šimtais, o taip pat milijardais... Visa tai sudaro visatą, tačiau yra manačių, kad visata, kuri mums dabar atrodo visko ko visuma, gali būt tik maža dalis kažko 'didelio'.

                Tikėdamasis, kad visata yra tik viena gali pabandyti padauginti apytikslį galaktikų skaičių iš apytikslio žvaigždžių skaičiaus, dar padauginti iš planetų skaičiaus ir daugmaž gausi labai apytikslį ir gana 'apvalų' skaičių, kuris parodys kiek gali būti vietų kur vienaip ar kitaip yra šansų, kad egzistuoja vienokia ar kitokia gyvybės forma.

                Pas mus žemėje susidarė palankios sąlygos susikurti gyvybėje, kodėl tokios ar panašios sąlygos negalėjo susidaryti dar bent jau kokiame milijarde kitų planetų? Gerai, gal dėl vienokių ar kitokių priežasčių ne visos jos pasinaudojo tuo, bet koks vienas kitas milijonas tikrai galėjo tai padaryti.

                Taigi, turiu aš klausimą tau, nejau tu tikrai manai, kad mes esame vieninteliai visoje šitoje neaprėpiamoje begalybėje?

                Man atrodo, kad mažų mažiausiai beprotiška taip sakyt. Aš esu įsitikinęs, kad tų gyvybių ne viena ir ne dvi, galbūt šimtai tūkstančių ar milijonų, tačiau ir tai neturėtų labai stebinti bandant suvokti tas neaprėpiamas platybes. O net ir egzistuojant dar kokiam milijonui gyvybės formų, mūsų susitikimas su jais gali būti toks pat realus dalykas kaip ir adatos radimas šieno kupetoje, ką čia šieno kupetoje, kokiame nors vandenyne, greičiau...
                Paveikslėliai lieka paveikslėliais, asmeniškai man jie yra visiškas nulis.

                Vienas iš dalykų, kodėl man tos nuotraukos su negyvų atvykėlių iš kitur kūnais tik kelia šypseną yra tas jų stebėtinas panašumas į mus. Jūs pagalvokit, kokia tikimybė, kad tie 'ateiviai' taip pat turi dvi kojas ir dvi rankas bei galvą. Kokia tikimybė, kad jie apskritai sąlyginai tokio pat dydžio kaip ir mes? Nematau jokio logiško paaiškinimo tam. Vien nežmoniški dangaus kūnų dydžio skirtumai leidžia suprasti, kad amplitudė yra neapibrėžiamai didelė. Juk net ir pas mus žemėje yra įvairiausio dydžio gyviai, tai jūs man pasakykit, kodėl tas 'ateivis' negali būti tarakono dydžio, o jo tarpgalaktinis erdvėlaivis negali būti kramtomos gumos gabalėlio dydžio? . Pažiūrėkit atidžiai aplink, gal koks nors vienas kaip tik zonduoja jus dabar savo įmantria technika . O galbūt atvirkščiai, dinozaurų dydžio jie, arba dinozairai jiems kaip mums tie patys tarakonai . Negalima sakyti, kad tų simpatiškų didžiagalvių niekur nėra, bet kokia tikimybė, kad kažkur beribėj visatoj išsivystė kažkas taip stebėtinai panašūs į mus ir dar kažkokiu būdu sugebėjo mus susirasti. Tikriausiai tikimybė viso to būtų tokia maža, kad reikėtų jos nepaisyti .

                Gerai, prisisamprotavau, bet jau užteks . Įdomi tema, pačiam įdomu pamąstyti buvo, o ir nesunku tai daryti, kai žinai, kad vistiek niekas tavęs nepaneigs ir būsi teisus, na bent jau tol, kol niekas neįrodys, kad ne, o to aš jau nesulauksiu .

                Comment


                  #28
                  Beje, apie visatas. Teko neseniai skaityti straipsnį kažkokiame žurnale, kur viena albanų profesorė JAV (akmuo į albanų neapkenčiančio Kaunaz daržą ) kaip tik įrodė, kad už mūsų visatos... yra dar viena visata! Tai gali padaryti revoliuciją astrofizikos srityje. Ir ta idėja, kad visata yra tik dalis kažko dar didesnio tampa vis realesne. Kitaip sakant, viskas yra begalybė begalybėje kvadratu. Kaip sakė dėdė Albertas, tuo pačiu viskas ir reliatyvu. Bet ar šiaip ar taip čia jau sunku suvokti šitą mokslą ir tokius dalykus, tai gal nesigilinam, nes pataps tuoj "Tolerancija visatoje 3" temos variantas.
                  Jūsų,
                  Analitikas PlėtRa™

                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                    Area 51 yra viena didžiausių JAV paslapčių. greičiausiai - JAV karinis poligonas. bet visi ufo entuziastai apie tą vietą yra prikūrę tiek sąmokslo teorijų (nuo to, kad ten yra atkūrinėjamos ateivių lėkščių technologijos iki to, kad ten yra ateivių požeminės bazės ir ten dažniausiai stebimi nso, iki to, kad ten sėdi ateivių diplomatai, kurie kartu su JAV valdžia sprendžia žmonijos likimą ), kad visko turbūt net neįmanoma perskaityt. Jei domiesi, tai tiek google, tiek youtube rasi daug įvairiausio apie Area 51. Tik per daug viskuo netikėk, ką rašo ir neatitrūk nuo realybės, bo paskui dar košmarus naktim sapnuosi.
                    Aš irgi esu girdėjas kad ten pripasakota visokiu dalykėliu idomiu.bet va man idomu ar yra nors kiek tiesos tame poligone ka pasakoja paprasti žmonės?Ar tai tiesiog poligonas.

                    Comment


                      #30
                      Atrodo gan tikra:
                      http://www.youtube.com/watch?v=3HfLNe8HC08

                      Comment


                        #31
                        /\
                        Baik tu, čia bet kam nors minimaliai mokančiam dirbti su video efektais tai padaryti būtų kelių sekundžių darbas. Išvis nėra čia ko tikėti ta vaizdine medžiaga, seniai jau nebeįmanoma atskirti to kas tikra, nuo to kas ne.

                        Comment


                          #32
                          http://www.youtube.com/watch?v=6tfTM...eature=related

                          http://www.thefeejeemermaid.com/gallery1.htm
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            #33
                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            O tu pats pagalvok. Mes esam viena iš planetų skriejančių apie savo žvaigždę - Saulę. Tokių žvaigdžių su savomis planetomis yra daug (švelniai tariant), jos sudaro žvaigždynus, žvaigždynai sudaro galaktikas, o visos galaktikos sudaro visą mūsų visatą.
                            Kažkada žmonės piešė Žemę visatos centre. Manė esą pasaulio bambos. Atrodo, dabar atsiranda mąstančių taip, kaip buvo mąstoma ankstyvaisiais amžiais - mes vieni (ir nepakartojami), nes mes juk žmonės.

                            Cha.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #34
                              Parašė Akela Rodyti pranešimą
                              O man tai smagu gąsdintis straipsniais, video.. Bet netikiu ateiviais, nei vaiduokliais Nors tokie antgamtiniai reiškiniai vilioja
                              http://www.youtube.com/watch?v=4oKlJyqikJQ

                              Comment


                                #35
                                Area 51.

                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  #36
                                  http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1150&page=7
                                  http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1150&page=8

                                  va ka man pavyko izvelgti video kai sprogdino ta kamina aukstuosuose sanciuose ir kas ten galetu buti a?

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė D-Mason Rodyti pranešimą
                                    http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1150&page=7
                                    http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1150&page=8

                                    va ka man pavyko izvelgti video kai sprogdino ta kamina aukstuosuose sanciuose ir kas ten galetu buti a?
                                    Tikrai idomu pasidare.Aš tai jais tikiu.

                                    Comment


                                      #38
                                      http://dsfsdf.nnm.ru/v_indii_obnaruz...trovyh_lyudeiy
                                      http://dsfsdf.nnm.ru/uchenye_obnaruz...dochnye_obekty

                                      Comment


                                        #39
                                        На деле все оказалось куда проще: снимки попали на страницы Hindu Voice не из архивов Национального географического общества, а с Интернет-сайта Worth1000.com , на котором выкладывают свои работы знатоки популярной графической программы Photoshop
                                        Na pirmoje nuorodoj pateiktas "stebuklas" sufalsifikuotas Photoshop'u. Jei kas rusu kalbos nemoka
                                        Paskutinis taisė Irma; 2008.03.04, 22:45.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          #40
                                          Paskutinis taisė kaunaz; 2008.03.06, 03:08.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X