Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Serialai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As galima sakyti esu serialu maniakas...

    Mano ziurimi, t.y. kiekviena serija tik jai isejus:

    House - ko gero stipriausio scenarijaus serialas, plius Caddy one of the most sexy woman i have ever seen
    Dexter - atradau vasara, dabar jau vejuosi link paskutines serijos isejusios
    Two and a half men - geras jumoras
    Big bang theory - tu paciu two and a half men kureju darbas, ko gero siuo metu labiausiai laukiu kaskart vis naujos butent sio serialo serijos
    Castle - mielas detektyvas su geru jumoru
    How i met your mother - pirmi trys sezonai buvo topiniai, bet 4 ir 5 tik vaziavo zemyn... daug tikiuosi is ,6 kad vel gris i senas vezes, bet bent pirma 6 sezono serija nieko gero nezada...
    Lie to me - veeery nice, yapc pagrindinio veikejo attitude... kazkuo primena House
    Top gear - nzn ar tai galima pavadinti serialu, taciau...
    Family Guy - i love stewie
    American Dad - nera super, bet kartais uzmeta gerai.
    Accidently on Purpose - tik neaisku ar atnaujins sekanciam sezonui ji

    Si sezona atradau nauja seriala Mike and Molly - tu paciu big bang theory ir two and a half men kureju darbas. Bent pilotine serija buvo tikrai nebloga, ziuresim kaip bus toliau.

    Ziureti, bet del vienokiu ar kitokiu priezasciu toliau nebeziurimi ar neuzkabine serialai:
    Cougar town, Chuck, Flash forward, Lost, Simpsons, Cleveland Show, 30 Rock, Office, Better Off Ted, Hotel Babylon, IT Crowd, South Park, Heroes

    Pabaigti, kur nesinorejo, kad pasibaigtu:
    Sopranos, Californication, Band Of Brothers, The Pacific, Prison Break
    Kitchen Confidential - tooobulas serialas tik labai gaila, kad rodytas viena sezona bet del kazkokiu priezasciu nutrauktas, labai rekomenduoju paziureti.

    Kas nori patogiai sekti kada iseina kokia serija, rekomenduoju: http://on-my.tv/
    Kam idomu kas naujo planuojama si rudeni: http://blog.sitcomsonline.com/2010/0...ew-sitcom.html

    Comment


      Niekas nežiūryt Peep Show? Mano mėgstamiausias britų (ir apskritai) komedijinis serialas.



      http://www.imdb.com/title/tt0387764/
      Paskutinis taisė Gytaz; 2010.10.21, 14:59.

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        ir visai netyčia radau šitą temą šiaip pakartosiu, ką rašiau po houso 04s01e torrentu linkomanijoje - kaip medikui tai šiek tiek kartais juokingas šitas serialas, nežinau, kaip amerikoje, bet Lietuvoje viskas toli toli nuo to, ką rodo per šitą serialą. jau vien houso įsiveržimas į sterilią operacijos aplinką su batais ir pan. nerimtai atrodo o kur dar dešimtys kompiuterinių, magnetinių ir dar visokių kokių tyrimų, braižymai, skeryčiojimaisi ir visas tas bardakas, kurį kelia tas "vunderkindinis" gydytojas sutinku, prikolina jis gerai, dėl to ir pasižiūriu kokia seriją ar dvi (jeigu užtaikau netyčia) per sezoną bet apskritai užskaitau šituos serialus vien dėl to, kad žiūrintys paprasti žmonės pamato, kaip amiko sako, psichologines gydytojo gyvenimo ir darbo bėdas ir sunkumus. tai yra beprotiškai sunkus darbas, tiek fiziškai, tiek emociškai, morališkai etc... va pvz šiandien paryčiais išvežiau du lavonus (apyjaunius vyrus - galima sakyti pačiam jėgų žydėjime ligos pakirstus) - per televizorių to nerodo tiesa? kas turi dėtis "normalaus" žmogaus galvoje tokiu metu? bet ir tiek, kiek rodo, tiek turėtų užtekti "pacientams" suprasti, kad ne bet kuris susitvarkytų su spaudimu, atsakomybe, nervais galų gale daug čia prirašiau, bet tiesiog šviežiai po budėjimo pakilo noras pasisakyt šiuo klausimu
        Daktarae daktare...taigi čia ne realybės šou, o pramoginis serialas o serialų tai nelabai aš žiūriu...visus vakarus atima buvo laikai, ir serialas, kurio visas serijas mačiau, tai "DRAUGAI" Dabar duoklę atiduodu nebent "Californication"...ir laukiu 4 sezono. Dar kažkaip temą pamatęs pagalvojau apie lietruviškus serialus jau vien dėl aktorių vaidybos, visi jie yra komedijos...mano nuomone per daug jau teatrališki aktoriai mūsų televizijai )))

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Esu serialu megejas, bet butent situ dvieju neziuriu (nors ziuriu daug serialu)
          O tai paminėt bent kelis, kuriuos žiūri gali?

          Comment


            Galiu, Mad Men, Rubicon, Boardwalk Empire, Entourage (tiesa jau baigesi sezonas katik). Cia tik keli is dabar aktyviu.

            Taspac>> kaip serialu maniakas labai daug praleidi serialu (ir nemaza dalis, kuriuos praleidi yra geresni uz didele dali, kuriuos ziuri )
            Dar nustebau, kad tavo ziuretu serialu sarasuose nesimato tokiu hitu kaip breaking bad ar the wire... Taip pat saunus serialas deadwood.
            Paskutinis taisė Gator; 2010.09.28, 19:22.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Galiu, Mad Men, Rubicon, Boardwalk Empire, Entourage (tiesa jau baigesi sezonas katik). Cia tik keli is dabar aktyviu.

              Dar nustebau, kad tavo ziuretu serialu sarasuose nesimato tokiu hitu kaip breaking bad ar the wire... Taip pat saunus serialas deadwood.
              Manau, jis turėjo omeny šiuo metu rodomus. The Wire esu peržiūrėjęs, o Deadwood ne pilnai, bet galiu pasakyt, kad tikrai verti dėmesio, ypač The wire.
              Pats kaip sakiau žiūriu housą ir dexterį ir abudu labai įdomūs. Dexter`io 4-tas sezonas buvo labai įdomus, o pabaiga tiesiog priverčianti laukt 5-to sezono. Housą stebėt įdomu vien dėl pagrindinio veikėjo, kuris atrodo toks "savekas" .
              Kalbant apie naujus sezonus, tai dexteris kažkaip perdaug neužkalbiavo, o houso antra serija buvo tikrai įspūdinga.

              Serialai, kuriuos jau esu peržiūrėjęs ir rekomenduočiau kitiems: Klasika tapę ozas, sopranai, rome, band of brothers tas pats jau minėtas wire.

              Comment


                Ok, chebra, neįsižeiskit, bet kada galima spėt pažiūrėt šitiek serialų? Get a life, ar kaip ten amerikonai sako

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Ok, chebra, neįsižeiskit, bet kada galima spėt pažiūrėt šitiek serialų? Get a life, ar kaip ten amerikonai sako
                  Sukonkretink savo klausimą truputį, kam jį skiri. Aš, pavyzdžiui, tai šiuo metu esu apsiribojęs 2 serialais(tai man kažkur atima 2val. per savaitę). Serialai yra liga, taigi geriau per daug "neužsikabliuot" su jais.

                  Comment


                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Manau, jis turėjo omeny šiuo metu rodomus.
                    Jis parase ir dabar rodomus ir jau baigtus ziureti (antroje pranesimo dalyje).
                    As pakomentavau taip pat is abieju aspektu - tiek jo dabar ziurimuose truksta daug geru serialu, tiek jau jo perziuretuose truksta geru serialu.

                    Comment


                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                      Ok, chebra, neįsižeiskit, bet kada galima spėt pažiūrėt šitiek serialų? Get a life, ar kaip ten amerikonai sako
                      Ziurint tarkim 4 serialus (nemazai vienu metu) per savaite gaunasi 3val laiko. Tiek pat laiko isleidzia zmogus nuejes karta per savaite i kina.
                      Antra - tai yra zmoniu laisvalaikio praleidimo forma, kai kurie zmones pvz prazvejoja 5 kart daugiau laiko nei mes praziurime serialus. Jiem irgi sakai "get a life" ?

                      Comment


                        Is dabar rodomu patinka komedija 30Rock, Californication (turetu greit iseiti naujas sezonas)... O is jau pasibaigusiu labai patiko Kanadieciu Trailer park boys ir Naujazelandieciu The Cult. USA produkcijos nebekartosiu
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Dar vertėtų paminėti nerealų serialą, kurį ir TV3 kažkada rodė porą sezonų - Rescue me

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Sukonkretink savo klausimą truputį, kam jį skiri. Aš, pavyzdžiui, tai šiuo metu esu apsiribojęs 2 serialais(tai man kažkur atima 2val. per savaitę). Serialai yra liga, taigi geriau per daug "neužsikabliuot" su jais.
                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Ziurint tarkim 4 serialus (nemazai vienu metu) per savaite gaunasi 3val laiko. Tiek pat laiko isleidzia zmogus nuejes karta per savaite i kina.
                            Antra - tai yra zmoniu laisvalaikio praleidimo forma, kai kurie zmones pvz prazvejoja 5 kart daugiau laiko nei mes praziurime serialus. Jiem irgi sakai "get a life" ?
                            Na aš savo komentarą labiausiai adresavau forumiečiui taspac, kuris pats save vadina serialų maniaku Šiaip jo, vieną kitą serialą žiūrėti, aišku, daug laiko nesuvalgo. Pats dabar pažiūriu "How I met your mother" po vieną-dvi serijas kasdien prieš miegą

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Taspac>> kaip serialu maniakas labai daug praleidi serialu (ir nemaza dalis, kuriuos praleidi yra geresni uz didele dali, kuriuos ziuri )
                              Dar nustebau, kad tavo ziuretu serialu sarasuose nesimato tokiu hitu kaip breaking bad ar the wire... Taip pat saunus serialas deadwood.
                              Matai, cia gal jau skonio reikalas... mane labiau traukia sitcoms ar serialai turintys jumoro (kad ir netradicinio, kaip House ar Lie to me ar Californication)... todel mano visi ziurimi su keliom isimtim pagrinde yra komedijos ar komedijinio pobudzio.
                              Sutinku kad yra ir kitu geru, bet galbut nesinori amn to gruzo ir sunkumu is teliko... serialas man yra kaip budas atsipalaiduoti po darbo ar pries miega. Megautis, o ne gruzintis gilinantis O daznai buna kad ypac USA scenaristai megsta viska taip sumalti scenarijujne kad ant galo jau pasidaro neidomu, kaip atsitiko nuo pat pradziu su FlashForward, kaip atsitiko su Heroes antram sezone, kaip atsitiko su Prisonbreak paskutiniam sezone... ir tai ne vien mano nuomone, tai atspindi oficialus reitingai.

                              Na gal su tuo "maniaku" perlenkiau.... tieisog kartais pasijuntu taip... tarkim antradienio vakaras pas mane rezervuotas buna dazniausiai, nes iseina net 4 serialu naujos serijos

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Na aš savo komentarą labiausiai adresavau forumiečiui taspac, kuris pats save vadina serialų maniaku Šiaip jo, vieną kitą serialą žiūrėti, aišku, daug laiko nesuvalgo. Pats dabar pažiūriu "How I met your mother" po vieną-dvi serijas kasdien prieš miegą
                                Taip tik atriodo kad ju daug, bet ne visi rodomi vienu metu, pvz Lie to Me buvo rodomas vasara, o dabar jau baigesi, Top Gear irgi rodomas nereguliariai.
                                Siaip pagrinde mano mineti susivartoja pirmadienio antradienio vakarais, o jei yra kitos veiklos tai tiesiog issdesto per savaite, i vakara po kokio serija. Isskyrus Big Bang theory (ir Dexter, kuri vejuosi) siuo metu visu naujos serijos iseina pirmadieni ir antradieni. Tad tom dienom po darbo labai smagu atsipusti paziurint kelias, o gal, jei visiskai laisvas vakaras, visas serijas.
                                Gerai kazkas pasake, tai tieisog atsipalaidavimo budas. Vieniem tai gali buti tarkim modeliu klijavimas, kitiem serialu ziurejimas.

                                Comment


                                  Norėčiau parekomenduot "Breaking Bad". Serialas apie 50ies metų chemijos mokytoją, kuris sužinojęs, kad serga plaučių vėžiu, pradeda virti metamfetaminą. Kilniais tikslais beje - kad šeima būtų aprūpinta finansiškai jam mirus. Tikrai smagus serialas
                                  EDit: sorry, nepastebėjau, kad praeitame puslapyje jau buvo rekomenduotas.
                                  Paskutinis taisė adebisi; 2010.10.04, 15:29.
                                  No one really knows
                                  Which way the wind blows

                                  Comment


                                    Ne tik praeitame

                                    Comment


                                      Labai rekomenduoju britų serialą "Misfits".
                                      http://www.imdb.com/title/tt1548850/
                                      http://www.youtube.com/watch?v=ODl-kAhVsXY

                                      Šiuo metu laukiamiausias:
                                      http://www.youtube.com/watch?v=yg46DWI_fCE
                                      Paskutinis taisė adebisi; 2010.10.21, 09:36.
                                      No one really knows
                                      Which way the wind blows

                                      Comment


                                        O nezinot ar yra nors viena svetaine, kur galima butu Lietuviskai igarsintus serialus nemokamai ziuret (neisivaizduojat kaip pasiilgau Kobra 11 )

                                        Comment


                                          Parašė Raptor Rodyti pranešimą
                                          O nezinot ar yra nors viena svetaine, kur galima butu Lietuviskai igarsintus serialus nemokamai ziuret (neisivaizduojat kaip pasiilgau Kobra 11 )
                                          Pirmi Kobra 11 sezonai yra linkomanijoje.
                                          No one really knows
                                          Which way the wind blows

                                          Comment

                                          Working...
                                          X